VI I VASE DRUSTVO

Imam jednu drugaricu sa kojom se druzim od osnovne skole.sa njom sam svaki dan,izlazimo,idemo svuda,itd....mnogo bih ucinila za nju.
imam jednog druga...on je tu,ima ga,pa ga nema...ali smo opet drugari.
jos par drugarica ovako....U sustini,puno je ljudi oko mene,moze se reci da sam jako druzeljubljiva osoba,ali gde cuda,ja u prijateljstvo ne verujem.Verujem da ljudi mogu biti itekako dobri,druziti se naravno i sve to...ali deliti sa nekim sve,biti sa njim uvek i u dobru i u zlu...ne znam zasto mislim da je fraza.
Svaka cast onom ko to ima,drago mi je.Ali ja nisam osoba koja to mzoe imati jer ne volim da mi se bilo ko previse priblizi...takva sam.
 
Sta za vas to znaci imati druga i njih vise... Kako ce te se zajedno boriti protiv nepravde!!!!!!!!!!!!
:super::super:

Ce te se pishe zajedno... :thumbdown: Ne volim da ispravljam, ali vecj kad si otvorio temu, pishi gramatichki ispravno... Imati druga znachi imati osobu sa kojom cjesh rado mocji da se zezash i uzhivash... A iskreno, ja se borim sa drugovima protiv nepravde odvojeno... :mrgreen:
 
Moje društvo je pokupljeno (pokrpljeno :P) iz cele Srbije... :) a kako kreću studije, osipaju se i po Jevrpoi.
imam pet prijateljica i dva prijatelja koje mnogo, mnogo volim. To nije ''društvo'', neki se i ne poznaju - tri od tih devojaka su iz mog bivšeg odeljenja, jedna je iz susednog a jedna je iz Beograda, dok je jedan dečko iz Inđije, a jedan živi u Amsterdamu. Ali mnogo mi znače zajedno i pojedinačno i zaslužili su da se nađu u tom krugu svime što su učinili za mene.

Klasičnih društava imam dva, sa takođe veoma dobrim drugovima - jedno iz škole i jedno iz Petnice. Divno je provoditi vreme s njima :heart:
 
jana'94,jana'95,tamara'95,ema'94,sasha'93,milan'94,jony'94,pedja'93...
swadjamo se ko ludi,al su to swe neke sitne swadje tako da se brzo pomirimo...
janu'94,janu'95,tamaru'95,emu'94 i milana'94 znam iz odeljenja znachi znamo se 8 god. a owe ostale smo nas pet upoznale preko milana
po ceo dan wisimo zajedno,tako da swe u swemu nije loshe:super::ok:
 
Ovako....Klasicno drustvo,u smislu da sam deo neke celine nemam.

Mislim,postoji grupa ljudi s kojim volim izlaziti,zezati se,i sl,ali ljudi me cesto guse. Njihovo prisustvo.

Ali,da bih dozvolila nekom da mi se priblizi,moram ga dobro upoznati,zezanje i izlazenje radi izlazenja ne volim.

.Isuvise povrsno.
 
PA ja imam puno drugarica........mada one iz skole bas i nesmatram najboljim.....imam dve :):)NajNAj bolje drugarice........Zajedno na skijanje,izlete,bazene...ma sve u svemu extra drustvo...nadam se da se slazu samnom......E da nazivali su nas crnom trojkom....ali mi mislimo da je prikladnije lepa trojka......
 
Xax.
Ti si non stop zaoozeta... mnogo me coodi da uopste uvece podjes s nama do grada...
A Natalija... pa nju ne svrstavam u droostvo :mrgreen:
Salim se, ne, ona & ja se ne gledamo ni uvece... aj sad jedva danju...

Selena sta ti hoces da ja celo vreme budem samo sa tobom ***.
sta jel sam trebala da dodjem kod tebe kad je ovde dosla tina, i da idem kod tebe a ne kod one devojke koja je i otisla , ,
stvarno si bezobrazna samo da znas. . . :eek:
 
Selena sta ti hoces da ja celo vreme budem samo sa tobom ***.
sta jel sam trebala da dodjem kod tebe kad je ovde dosla tina, i da idem kod tebe a ne kod one devojke koja je i otisla , ,
stvarno si bezobrazna samo da znas. . . :eek:

LoL... chill bre, objasnila sam ti vec...
:hahaha::rotf: Nemojmo da se na Krsti raspravljamo...
OMFG...

Anyway, vidite kako ja volim moju droogaricu
nbafkj.gif
 
I cete se piše ćete...

Stvarno. Ali dobro, bar nije tjete. :) Vraćamo se na stanje pre glasovnih promena.

Ovako....Klasicno drustvo,u smislu da sam deo neke celine nemam.

Mislim,postoji grupa ljudi s kojim volim izlaziti,zezati se,i sl,ali ljudi me cesto guse. Njihovo prisustvo.

Ali,da bih dozvolila nekom da mi se priblizi,moram ga dobro upoznati,zezanje i izlazenje radi izlazenja ne volim.

.Isuvise povrsno.

Manje-više ista situacija i kod mene. Već je bilo pomena. :)
Boldovani delovi su identični i kod mene. Ali što se tiče zelenog dela, ja imam jako dobar osećaj za ljude iliti jaku intuiciju tako da nekad nije potrebno da nekog dobro upoznam da bih znala kakav je i samim tim dozvolila da mi se približi.
I samo što ja ne volim izlaske u onom smislu koji se danas podrazumeva, dakle žurke, svirke, kafići i sl.
 
Što se tiče klasičnog društva i mene kao jednog dela te celine, to su uglavnom ovi tantusi iz (bivšeg) odeljenja. Kao celina možda i nismo tako jaki, dosta su jače neke pojedinačne veze unutar nje. Barem je kod mene u odeljenje bilo grupisanje ko se sa kim druži uglavnom na osnovu toga ko živi blizu koga, odnosno Pera i Žika su se od prvog dana vraćali zajedno kući, pa su tako postali jako dobri drugari unutar odeljenja. Znaju da budu jako kilavi, nepouzdani i neogranizovani do zla Boga. Često tu neko nekog vuče za rukav i pokretač je opšte akcije. Sada posle završetka škole, recimo da sam ostao u kontaku sa otprilike pola odeljenja. Videćemo kako će se ta brojka kasnije menjati.
Društvo iz kraja nemam, nikad nisam ni imao i ni ne želim da imam posla sa ovakvim krajem.
Društvo iz osnovne imam onako, par njih, tek čisto radi reda.
Imam par dobrih drugara koje sam upoznao van nekih svakodnevnih aktivnosti. Dosta su stariji od mene (po 10-ak godina), ali nam to nije nikakva prepreka u komunikaciji. Prenose na mene neko iskustvo sticano godinama, daju mi savete, pokupim po neki bajati fazon iz 90-ih od njih. Pitam ih neke stvari koje bi mi bilo jako glupo da pitam roditelje, na primer.:D
Nisam za svakodnevnu bleju radi bleje, pogotovo sa osobama sa kojima nemam mnogo dodirnih tačaka.

Glavna mana kod mog društva je to što sa jako malo osoba mogu da razgovaram bukvalno o bilo čemu. To bi valjda trebalo da su mi oni baš pravi drugari. Sa ostalima mogu da pričam samo o nekim odredjenim temama i/ili se naše prijateljstvo zasniva na nekoj temi. Postoje osobe sa kojima, kada smo u društvu, sam cool, zezamo se itd, ali kada se nadjem oči u oči sa njima nasamo - nemamo o čemu da pričamo.
Nisam za varijante da se nas 20 okupimo i blejimo negde. Svi se zezamo, smejemo, provod je dobar, ali tada ne mogu kao čovek da progovorim dve reči sa nekim, a to je kod mene jako bitno. Više volim varijante nas par da izadjemo, tada sam opušteniji i otvorenije razgovaramo.

Mnogo mi je bitniji kvalitet nego kvantitet društva. Ili se družim sa nekim ili ništa, ćao-zdravo odnosi kod mene ne postoje.
 
I samo što ja ne volim izlaske u onom smislu koji se danas podrazumeva, dakle žurke, svirke, kafići i sl.

Ni ja isto.Dobro,jedino svirke mnogo volim:p

Al ne vidim poentu sedenja u kaficima,onako zgurano.

Veceras sam sedela s drugaricom samo na nekim stepenicama na Trgu,i bas mi je bilo super,smejala sam se ko luda.:D
Ne znam sta ce mi za to kafic,ili neka zurka,na kojima se nikad ne provedem lepo.:confused:

Mislim da je dovoljno imati jednog pravog prijatelja
,i to je meni rodjena sestra,najiskreniji i najbolji prijatelj.

Ostalo su drugarice,sa kojima idem u grad,bioskop,i sl,da se zezamo.Al za njih nisam mnogo vezana.

Ne mogu sa svakim da budem na istoj talasnoj duzini,naravno.Al ne zelim da se mnogo prilagodjavam radi nekog druzenja,izlazenja...

Jako tesko se uklapam.
 
Poslednja izmena:
:) Pronalazim sebe u tekstu iznad. :) Osećam se kao da sam ga ja pisala. :) Posebno kada je reč o poslednjoj rečenici. :) I usput se smešim kao budala. :)

:) p.s. volim svirke kad budu kod nas na trgu i volim pozorišne svirke iliti opere i baš mi bude fino, sve same bakute sa broševima, desi se skandal pa nekoj se omakne i zatapše po sred arije. :)
 

Back
Top