VELIKI PROBLEM.UPOMOC

Mostarka78:
Dragi moji forumasi mnogo ste mi pomogli.Pokusala sam sa njim na lijep nacin pricat ali nije uspjelo.To je tip koji je vazda upravu i neda ti da rjeci progovoris.I ovaj razgovor se zavrsio svadom i udarcima :oops: .Otisla sam zauvjek od njega,ali izgleda da je sad gore.Poceo je prjetit u glavu sa recenicom AKO NECES BITI MOJA BICES CRNE ZEMLJE.Danas sam se spakovala i sutra odo na more 10 dana pa u Banja Luku na mjesec dva kod tetke.PUNO VAM HVALA NA RAZUMJEVANJU I NA SAVJETIMA. :wink:

Jos jedan savet:
NE SLUSHAJ NIKOG KAKO CES DA ZIVIS SVOJ ZIVOT, TI BIRASH PARTNERA I TI DOZVOLJAVASH SHTA CE TI RADITI A SHTA NE...
 
Mostarka78:
Poceo je prjetit u glavu sa recenicom AKO NECES BITI MOJA BICES CRNE ZEMLJE.Danas sam se spakovala i sutra odo na more 10 dana pa u Banja Luku na mjesec dva kod tetke.PUNO VAM HVALA NA RAZUMJEVANJU I NA SAVJETIMA. :wink:

Vidi$ Mostarko.. kad smo se rodili niko nam nije obecao lagodan i srecan zhivot, niti je to mogao. Prihvati da nema$ srece, da si trenutno zatochenica opasnog manijaka i da ti buducnosti pored tog zombija koji se nanovo vraca nema. Zato!...

Po$to si odakle jesi tvoj manijak zasigurno ima neko vatreno oruzhje kojim planira da te kokne (najverovatnije i sebe). Kupio je prsten, kupio je pu$ku.. i tebe i prsten bacice u reku!!!

Da sam na tvom mestu poku$ao bih da razgovaram sa njegovim najboljim ortacima da ga odvrate od tog manijalaknog pon$anja. Platio bih mu neke *****.. $ta znam... Slikao ga za vreme sno$aja kao dokaz o neverstvu...

Postoji opcija da mu uzme$ lepo neki kompjuter sa dva meseca dzaba neta. Da$ mu password za neki XXX sayt... Da$ mu adrese ljudi sa foruma krstarica da se navali njima. Ma ima$ kr$ varijanti za izbavljenje.

Setih se... kupi neki mob broj sa kojeg ce mu tvoja drugarica slati porukice kako ga je videla u gradu pre vikend dva i kako joj se mnogo dopada, ali nezna da li je u vezi itd.. smisli vec ne$to...

Poslednja varijanta ti je da ga upuca$ pre negoli on upuca tebe $to bi ti upropastilo, ali i spasilo zhivot... Javi $ta je bilo
 

Back
Top