Impresioniranost žena velikim +18

Има и наших православаца мераклија.🤣
ти си наш колко је и дин мартин наш. ал ајде има ...
видим да је то паули смјешно када си се поругивао око православних попова... док око катлочиких је уздржана ...
 
Na tog lika sam mislio kada sam rekao:
ako je taj dr Milosevic isti onaj koji mislim da jeste,

Žena rodi bebu; tako da je suvisno pricati o tome koliki je kome K.
Kao sto sam i onda rekao:
meni nije do pravljenja dece, vec do pravljenja - prevrtanja ocima, nekontrolisanog drhtanja, nevoljnog grcenja, nesvesnog vristanja...
 
ти си наш колко је и дин мартин наш. ал ајде има ...
видим да је то паули смјешно када си се поругивао око православних попова... док око катлочиких је уздржана ...

Увек ми је смешно кад неко процењује ко је НАШ или коме је ДУЖИ?
ТВОЈ нисам сигурно.
Не знам чему поређење са Дин Мартином?
Ја се нисам поругивао ни око једних нити других али ако већ изнесеш за једне не би требао прећуткивати за друге.
 
Zanima me impresioniranost pojedinih žena velikim muškim polnim organima. Da li sve to potiče iz iskustva ili je jednostavno to samo vizuelni doživljaj? Neka žene napišu ovde svoja iskustva o tome.

P.S. Ovo je sada tema o razlozima zašto su pojedine žene impresionirane velikim muškim polnim organima. Nije ista kao one dve prethodne teme o tome tako da nema razloga da brišete temu.
Lepo je kad se žena iznenadi kada ga prvi put ugleda.
Taj pogled u očima...
Pa kad ga poljubi... ali ga prvo gleda, divi se.
 
Pa dobro, to je zaista nešto što varira od slučaja do slučaja. Ja uzimam 14 kao neku srednju vrednost jer sam na netu na više mesta tako našao, plus ima raznih video "materijala" sa merenjem gde se opet pokazalo nešto slično. Ali svakako ovi ekstremi sa 25 teško mogu da uđu. Ili će nju boleti, ili će on morati da radi "do pola" a ni jedno ni drugo nije prijatno. Na kraju se ispostavlja da je uvek najbolje imati normalne veličine :)
brate nemoj da se tesis
u pitjky stane ruka do lakta
kakvih 14 cm brate
ja imam 21 cm i u kompleksu sam
 

Back
Top