Impresioniranost žena velikim +18

Meliot

Elita
Poruka
16.892
Zanima me impresioniranost pojedinih žena velikim muškim polnim organima. Da li sve to potiče iz iskustva ili je jednostavno to samo vizuelni doživljaj? Neka žene napišu ovde svoja iskustva o tome.

P.S. Ovo je sada tema o razlozima zašto su pojedine žene impresionirane velikim muškim polnim organima. Nije ista kao one dve prethodne teme o tome tako da nema razloga da brišete temu.
 
Poslednja izmena:
5 poruka na temi i već su krenuli.

nat geo fighting GIF by Nat Geo Wild


Daj izdržite barem do druge strane.
 
To ti je kao impresioniranost velikim grudima ili zadnjicom. Zapravo, čak i više od toga jer to njima direktno utiče na zadovoljstvo, nama samo na naloženost... Pa, tu je negde :D
Ali ovo je malo drugačije, znamo zbog čega. Mada ja nikada nisam voleo velike grudi i zadnjice, sada me više privlače manje grudi od optimalnih. Sviđa mi se kada majica lepo legne na žensko telo a kad štrči.
 
Zanima me impresioniranost pojedinih žena velikim muškim polnim organima. Da li sve to potiče iz iskustva ili je jednostavno to samo vizuelni doživljaj? Neka žene napišu ovde svoja iskustva o tome.

P.S. Ovo je sada tema o razlozima zašto su pojedine žene impresionirane velikim muškim polnim organima. Nije ista kao one dve prethodne teme o tome tako da nema razloga da brišete temu.

Жене углавном тврде и сматрају, па то и изјављују да величина није битна, већ да је битна техника.

Док не упознају величину.

После им је величина најбитнија, уз технику.
 
Ako najmanje dve žene prijave da je tema uvredljiva, brisaće se i ova.
A kada neka žena otvori snishodljivu temo o ženama (u konkretnom slučaju otvorila jedna moderatorka temu o oralnim seksu dok muškarac pije kafu) i pita da li bismo voleli tako nešto i ja joj odgovorim ako bi ona kleknula zašto da ne ja dobijem ban a njoj tema ostane. Vaši dvostruki aršini kao Sredojeve ,,popularne" teme na primer
 
Жене углавном тврде и сматрају, па то и изјављују да величина није битна, већ да је битна техника.

Док не упознају величину.

После им је величина најбитнија, уз технику.
Jeste a sevne oko i zaigra smesak kad vide solidan, da budem iskren
Inace mislim, mozda naivno, da im je bolji solidan nego preveliki
 

Back
Top