Vizuelni znaci da mu je veliki ili mali

Na osnovu spoljašnjih karakteristika ne da se predvideti veličina spolovila, osim ako nema nekog flagrantnog nabudženja dole... kod nogu... izmedžu nogu. No i to je zajebljivo, jer nabudženje može da bude i hidrocela od 2kg.

Žene su u problemu.
tako je. deluje nabudženo u kupaćkim gaćkama. ali se onda ispostavi da ima ogromna jaja 😐🫢
 
Na drugoj temi se povela prica pa mi pade na pamet.

Da li devojke/zene mogu onako odokativno po nekim drugim naznakama da procene koliki mu je ponos?

ono tipa duzina nosa, velicina stomaka, duzina brka, malog prsta na desnoj ruci ili nesto sedmo? :D

i da li se taj talenat stice vremenom ili je urodjen?
„Wie die Nase des Mannes, so sein Johannes.“ :) :)


Ne znam zasto ga zovu „Johannes“, ali to je moj doprinos temi.
Dovidjenja, prijatno!
 
Na drugoj temi se povela prica pa mi pade na pamet.

Da li devojke/zene mogu onako odokativno po nekim drugim naznakama da procene koliki mu je ponos?

ono tipa duzina nosa, velicina stomaka, duzina brka, malog prsta na desnoj ruci ili nesto sedmo? :D

i da li se taj talenat stice vremenom ili je urodjen?
Sta bre ima da procenjuju...
Prosetaju ispred kao konobarica u kaficu jutros.
Iako mogu da sednu ili stoje iza sanka natrcce guzu u farmericama minut ili dva
i onda bace pogled u prolazu kad idu u toalet...
Sve se da primetiti ako imaju nameru.
 
u današnje vreme i nije.
ja sam malko možda stidljiva, ali neki frajeri mi kažu žene odmah traže sliku penisa u erekciji. kažu nemaju vremena za gubljenje 😁
A, da.

Priča mi neka Ruskinja, na Tinderu bila match s našim tipom. Prvo što ga pitala je visina, posto je to njoj STVAR. Tip je slagao i kad se pojavio bezmalo bio niži od nje.

Zamisli da ga pitala za drugu centrimetražu
 
a ti to znas kako?

:think: u stvari kad bolje razmislim..ne zelim da znam kako znas :mrgreen:
рецимо, служио је војску човјек па није никаква тајна да мушкарци се и скидају у спаваоници и пресвлаче, што је нормална ствар... па шта и да је видео неког куроњу код рецимо нижих мушкараца а има и тога наравно...

тако да ето како рецимо може да зна, без потребе за твојим циничним кезењем у стилу :mrgreen:...

али ти ниси служио војску јел де...
 
огромне курчине жене воле само да виде. визуелно.

да осјете не.

огромне сматрам у оне преко 21 22 цм...

својих 18 и мало јаче цм чврстог челика је код жена доживело такође велике овације, рекавши да је велики и да их болуцка. наспрам других партнера којима је мањи био и није болуцкало...
док се не навикну јел... а шта тек са оним од 22 или да не говоримо 25 и тих чудеса....
 
огромне воле само да виде. доказано.

не да осјете.

поготово оне малецке ниже жене... шта ће та са неким лонг џоном од 21 22 цм , камоли 25 ....

да јој гура па да у једном моменту муцајући виче дота (уместо доста) дота бре дота! јер јој изашо на уста ? :hahaha:
 

Back
Top