Велика Србија

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зашто је грешка? :think:

Још нико то заправо није доказао правим аргументима.

П. С.
Ни та ти већ излизана мантра није тачна.

Zapravo jeste dokazao ...pogledajte knjigu čuvenog profesora pravnog fakulteta dr.Marka Pavlovića .....NACIONALNA-PRAVNA ISTORIJA .......

Vrlo argumentovano i detaljno je objasnio zašto je jugoslavija bila greška i promašaj za Srbe .....No oni su bili inicijatori njenog stvaranja, niko im je nije nametnuo .....
 
Зашто је грешка? :think:

Још нико то заправо није доказао правим аргументима.

П. С.
Ни та ти већ излизана мантра није тачна.

Greska je ujedinjavati se sa drugima umesto stvarati svoju drzavu.
Greska je stvarati drzavu sa dzelatima koji su ubili nekoliko stotina pripadnika tvog naroda. (stvaranje titove juge)
Greska je ponistavati svoju naciju tako sto ces praviti novu ``jugoslovensku``.
Greska je satirati svoju kulturu, veru, pismo zarad te nakaradne jugoslavije.
Greska je ginuti za tudje interese oslobodjenje hr, slovenije u II sv ratu.

A sta samo mi iz tih juga dobili??????????
Zelja za nezavisnom drzavom kod hrvata i slovenaca nije nikad presala.
Uvek se nezavisnost od juge stvarala na velikom antisrpskom raspolozenju posebno kod hrvata. Mi Srbi (zapadno od drine) smo raspad tih drzava skupo platili 2x svojim zivotima.
U mnogim krajevima u kojima smo bili vecina smo prakticno istrebljeni. Mi smo to platili koncetracionim logorima, etnickim ciscenjima, silovanjima, ubistvima, unistavanjem imovine itd. I sad ima bolesih umova koji bi rado sa hrvatima stvarali novu.
Sva sreca da hrvati nisu za to. Inace bi Srbi koji zive zapadno od drine opet u buducnosti razlaz skupo platili.
Ja ne mogu da razumem nikog ko voli jugu i ko prizeljkuje novu jugu.
 
Колика Србија треба да буде? Да ли имамо право да се ширимо као земља и да набавимо атомску па да покрстимо невернике и вратимо вери потурице и паписте.

Are you ******* kidding me?

Pa ono, sta ja znam, malo nam je ratova bilo, ajmo u jos jedan...Atomski...
Smatram da Srbija, ovakva kakva je, je dovoljna Srbima, samo sto je ne iskoriscavamo ispravno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top