Месић у Приштини вређао Вучића и претио да Србија неће бити "велика"

Kolko do ponoci objaviti rat Hrvatima i povratiti Glinu u kojoj je predsednik drzao istorijski govor nakon koga su Srbi privremeno napustili taj gradic i okolinu.

Ваистину, ни деведесетих ми није било јасно који ће нам ***** те кордунашке, личке и далматинске вукојебине, баш као што ми ни данас није јасно шта би радили са босанским или црногорским вукојебинама.
 
Moze da bude velike Srbije ali sa avganistancima i sirijcima kao najbrojnijim Srbima...
Za 30 godina..

Ako se nadje dobar trik za drzavljanstvo , to bi moglo i ranije....Sve zavisi od parlamentarne vecine.....zamisli...
Neki vladari iz senke mogu da tako jako zabibere balkanu da se svi cesu, do Berlina..

Поносни представник калифата Србије на Евровизији Џенан-Абдула Ђокић са песмом: “Од Призрена до Румије”
 
Ваистину, ни деведесетих ми није било јасно који ће нам ***** те кордунашке, личке и далматинске вукојебине, баш као што ми ни данас није јасно шта би радили са босанским или црногорским вукојебинама.
биће ти јасно кад добијеш пашалук

и како то да је туђи родни крај увијек "вукојебина" а твој златна средина?
стварно родити се као Србин је као добрити кугу на лутрији
 
биће ти јасно кад добијеш пашалук

и како то да је туђи родни крај увијек "вукојебина" а твој златна средина?
стварно родити се као Србин је као добрити кугу на лутрији

Није Србија оно где се било који Србин родио.

Није била, нити ће бити.

И не може се исправити оно што је давно засрано.

А колико нас је та идеја да све оно где су се Срби рађали, или умирали, треба да буде Србија, коштала, и кошта дан-данс, то ти знаш боље него ја.
 
Није Србија оно где се било који Србин родио.

Није била, нити ће бити.

И не може се исправити оно што је давно засрано.

А колико нас је та идеја да све оно где су се Срби рађали, или умирали, треба да буде Србија, коштала, и кошта дан-данс, то ти знаш боље него ја.
није у томе ствар
него кад је неко твој у невољи
онда му помогнеш
и моји су дали за ту Србију а нијесу уопште морали
моје прабабе најмлађи брат је потегао из Америке ђе је отишао са 15 година, само да помогне својима (иако у Србији никад није био прије тога)

идеја која нас је коштала је Југа
да се србовало ко што се југовало не би било проблема нити погибије и пропасти која се десила
 
није у томе ствар
него кад је неко твој у невољи
онда му помогнеш
и моји су дали за ту Србију а нијесу уопште морали
моје прабабе најмлађи брат је потегао из Америке ђе је отишао са 15 година, само да помогне својима (иако у Србији никад није био прије тога)

идеја која нас је коштала је Југа
да се србовало ко што се југовало не би било проблема нити погибије и пропасти која се десила

Најгоре је што смо мислили да помажемо, а испало је да они који су нас водили, то раде идиотски, и погрешно.

Резултат све говори, што је најгоре, та идиотска игра се наставља.

А за Југославију се слажем. То је срање које нас је највише коштало,искључиво наша грешка, која се више никад не може исправити.

Само, бојим се да има оних који то не схватају.
 
Sta da vam kazem, evo sad imate pristup medijima , mozete da cujete razne srbe, ili ne mozete jer necete, i opet Srbin nece da prepozna sta je dobro za Srpsko pitanje vec voli da se nadmece i jedan drugom sto vise smeta...

Sad to ne bi bio problem kad bi ti Srbi ex matice bili u prilici da pogledaju , a prepoznali bi oni ko je jak a ko nije...
Ali ne mogu , jer im dolaze samo jajare koje imaju taj srpski smek, koji pali kod Srba, a nije dobar...

Znam ja licno , kad nabacim taj ebivetarski smek, prolazi zahtev i za milione i to ebivetarski pristup...a kad nabacim moj pristup, dubokosmisleni , mogu da dubim na glavi od Srba nema nista, a zanimljivo onda Svajcarci reaguju...i poneko nas iz Svajcarske....

Ocigledno se na smirenost i postupnost loze drugaciji smekeri od Srpskih , a Srbi samo na taj ebivetarski smek....moze da glumata koliko hoce da je ozbiljan i vec pokupio americke manire, a mu bacis malo Srpskog smeka, odmah te primeti, a posle zadovoljis americke zahteve, ima i takvih....koji mrze antagonisticki sve Srpsko u sebi , nedoslednost, nedrzanje reci , sve sto ide uz ebivetarsko, ali i dalje se cimnu na ebivetarski smek..
 
Evo ja odavno ne zivim u Jugoslaviji niti mi pada na pamet da je pominjem, a jos manje sam za komunizam, a opet ne od mene nego od vas ne moze covek da zivi u danasnjici nego se zivi u proslosti...

A licno nemam nista ogorcenja prema Jugoslaviji niti konceptu slovenstva ili svesrpstva...ali odbijam da zivim u proslosti...to mi nema smisla..
Isto mi nije imalo smisla da zivim sa otvorenim granicama prema kosovu da bi se kao pokazivala pripadnost kosova Srbiji a ustvari se nista ne radi na tome, nego se svercuje i truje narod na jugu Srbije..

I onda kad su ostali Srbi takvi , ne mozes kako god da okrenes da ispadnes dobar Srbin ili patriota...jer mora da budes glup kao tocilo i mrzitelj , bahat, blenta, da bi mogao da progutas da ti je dobro za Srbiju da ulazi trula roba kao hrana u Srbiju , da ulazi oruzje, da ulaze i dobijaju i pasose i licne karte nekontrolisano ko god hoce od Albanske manjine...
 

Back
Top