varanje, ceprkanje po mobilnom :) malo misto veliko misto

znas kako
ove francuskinje cini mi se da imaju manje slobode od srpkinja,tj manje izlaze solo,uglavnom su porodicni izlasci u pitanju
ali varaju muzeve,e sad sto je najgore s kim?kad vec ne mogu da sretnu nekog novog.pa sa deverom,svekrom,kumom,zetom...sto je meni bljaks
pa tako i te tadasnje zene,kad ih uhvati "ono njeno" (izraz pozajmljen od bs) prvi bastovan ce da nahebe :lol:

juuuu otvori mi oci :eek: :lol: kako sam nekreativna kad su malverzacije u pitanju :rumenko:
 
jedino sto danas zene mogu vise da varaju nego ranije... citam na izlozbi svakodnevnog zivota grada u srbiji 19.v... posao je bio odrzavati vatru u kuhinji :) samo bogatiji su imali sluskinju za to, zene nisu skitale same van kuce, ceo zivot je bio bas uredjen, tesko da se imalo mesta za manevrisanje i vrdanje...

Јес, ал млада мора раном зором на извор по воду...;)...кроз шумарак....:mrgreen:
 
...
(izraz pozajmljen od bs) prvi bastovan ce da nahebe :lol:

prvi bastovan ce da yebe :lol:

A to da li ce i meni da se desi... Mozda mi se vec i desilo, a ja ne znam... Mislim da ja necu prevariti muza - verujem da bi me potreslo kada bih to uradila, i on ne bi ukapirao... nekako bi mi obesmislilo celu tu bracnu vezu... sve mislim, kada jednom pustis nekoga treceg u taj vas ssvet, to vise nikada ne moze da bude ista stvar... ili postane isto ko sve ostale manje bitne veze... onda u cemu je poenta braka...
 
jel bese film mostovi okruga nekog, ne znam kako se zove, dug i dosadan film koji su sve mame, tetke i strine u to vreme gledale sa nepodeljenom paznjom :lol: (ko nije gledao meril strip-idealna majka i supruga posle smrti u dnevniku svojoj deci otkriva aferu-nesrecnu poluostvarenu ljubav sa klint istvudom, fotografom u prolazu, dok su oni sa ocem kao deca bili na vasaru... i niko nikada nije saznao)
kakvo go.vno od filma... i da, zenama se mahom to svidjalo i gledale su sa suzama u ocima...
 
prvi bastovan ce da yebe :lol:

A to da li ce i meni da se desi... Mozda mi se vec i desilo, a ja ne znam... Mislim da ja necu prevariti muza - verujem da bi me potreslo kada bih to uradila, i on ne bi ukapirao... nekako bi mi obesmislilo celu tu bracnu vezu... sve mislim, kada jednom pustis nekoga treceg u taj vas ssvet, to vise nikada ne moze da bude ista stvar... ili postane isto ko sve ostale manje bitne veze... onda u cemu je poenta braka...

Po meni je tu osnov .pripadanje..kada toga ima i osecamo,manevarski prostor za sve sto prevara nosi sa sobom se suzava..zvucace bajato ali nestajanje ljubavi i pojava dosade su glavni okidaci za prevaru i trazenje utehe u drugoj osobi..osim ako se ne desi neka forever and ever ljubav


 
moja jedna drugarica (od ove 4) je varala muza s porodicnim prijateljem
njena sestra je rodila dete sa ..od muzevljeve sestre muzem
a njen muz je razveden jer mu je zena zatrudnela s njegovim rodjenim bratom
eto
al nosi suknje ispod kolena,i posle 19h je kod kuce

:eek:

Pored ovakvog RL-a Dzeki Kolins uopste ne mora da smislja price za svoje romane, a zovu je "Šarlota Bronte bezobraznih misli". Kakva naivka :lol:
 
ne znam koliko ljudi varaju ili ne varaju. uopste, slabo se kontam u ljubav tj. ne kontam se nikako iako imam vec 22 godine (ispasce da se sad reklamiram...ko zna mozda to nesvjesno i cinim :)
ali, svi smo prilicno sebicni jer ako volimo nekoga zelimo da on bude sretan tj. sretni smo ako je on sretan. a, posto smo svi ljudi prije ili kasnije krv/hormoni ili stavec ce traziti svoje. zato mislim da su uhođenje i špijuniranje i slicne stvari prilicno bedaste ako zaista nekoga volimo.
ili danas sve kupujemo pa tako i ljubav?
 
po ko zna koji put imamo varijaciju na temu da'l je vara ili ne, kako proveriti, da li je ok citati tudje mejlove, poruke, spijunrati zenu na krstarici i sl...

mene zanima koliko se stvarno vara? sta mislite? jel' stvarno toliko cesta pojava?

svi smo culi za statistiku da svako 3-4-5 dete odgaja otac koji mu nije bioloski. ja u svom okruzenju ne znam za puno (cak sta vise za 1 slucaj znam pouzdano) prevara-bg, dok od poznanice iz manjeg mesta X (:mrgreen:) cujem da tamo nema ozenjenog-udate koji pre ili kasnije ne nadje ljubavnicu, ljubavnika... i pricam sa verovali ili ne svekrvom :lol: koja je iz okoline tog manjeg mesta, da li je to stvarno tako, da li je tako svuda, samo sto se u vecim gradovima manje zna i lakse prikriva? :eek: :???: ona tvrdi da je svuda tako... i sad ja trazim prave informacije na jedinom legitimnom mestu:mrgreen:

imate li neku statistiku? koliko vasih prijatelja/poznanika (naravno da se podrazumeva da Vi ne varate:mrgreen:) vara svoju zenu/muza/decka/devojku/............../,...........

Zar je to neka novost.....:think:

Znam nekolicinu, koji gaje tuđe dete...misle da je njihovo..a znam čak i za slučaj da
se tek posle nekog udesa, kod davanja krvi ustanovilo da otac nije otac...i tako to...:mrgreen:

Naravno da se u manjem mestu lakše i sazna, otkrije, spreči ako se ima želja za
tako nečim..ili se ide dalje ....dok ipak u velikim gradovima to ide male teže, mada
tvrdim da ko hoće da sazna, može to uvek...ma koliko se dobro krili....

to po onoj narodnoj...zaklela se zemlja raju da se svake tajne znaju.....:ok:
 
ovo sam već pisala na kednoj drugoj temi ali pošto sam u gužvi sad ći samo da zalepim i ovde
inače istinita priča koja prerasta u urbanu legendu
tip našao švalerku.
odu u hotel
i sad on nam priča
i be krenusmo jedno na drugo ko po filmovi.
pobacasmo sve sa sebe
ljubimo se i ja taman da gu...kad padne mi pogled na onaj veš na podu, kad ono usrane gaće
leleke, što mi je ovo trebalo, pa onakvu finu ženicu domaćicu i čistunicu kući ostavi a sas ovoj štroku da imam poso.
Vide ona da nešto nije u red sa mene, pa me teši kao dešava se svima, biće bolje drugi put
ma kaki drugi put, ću begam ja od tebe islim se.
Uzesmo da se oblaimo, kad one usrane gaće moje.
Naravoučenije: NI U KOGA NE MOŽEŠ DA IMAŠ POVERENJE PA NI U SOPSTVENO DUUUUPE
 
ovo sam već pisala na kednoj drugoj temi ali pošto sam u gužvi sad ći samo da zalepim i ovde
inače istinita priča koja prerasta u urbanu legendu
tip našao švalerku.
odu u hotel
i sad on nam priča
i be krenusmo jedno na drugo ko po filmovi.
pobacasmo sve sa sebe
ljubimo se i ja taman da gu...kad padne mi pogled na onaj veš na podu, kad ono usrane gaće
leleke, što mi je ovo trebalo, pa onakvu finu ženicu domaćicu i čistunicu kući ostavi a sas ovoj štroku da imam poso.
Vide ona da nešto nije u red sa mene, pa me teši kao dešava se svima, biće bolje drugi put
ma kaki drugi put, ću begam ja od tebe islim se.
Uzesmo da se oblaimo, kad one usrane gaće moje.
Naravoučenije: NI U KOGA NE MOŽEŠ DA IMAŠ POVERENJE PA NI U SOPSTVENO DUUUUPE

Ahahahaha.........:rotf::rotf::rotf:....slatko se ismejah, sreća pa još umem da ovo pročitam
onako u originalu....po nišlijski......:hahaha:od mene si za ovo dobila bonu zelenu...:super:
 
Mislim da ćeš teško naći nekoga ko nije za života prevario bračnog druga, naročito momka/devojku...
Eto ja sam jedna od retkih, ali tek sam 4 godine u braku :mrgreen:

Ebi ga, ja već pisala pa bila linčovana - prevaru bih lakše oprostila ako bi mi mm priznao sam, a ne da čujem sa strane...

Isto važi za mene - ne bih mogla prevariti i praviti se kao da se ništa nije desilo...
Ali teško da ću se naći u toj situaciji jer volim da gledam i zamišljam, ali fantazija je jedno, a RL drugo.
Volim mm, svoje dete, svoj život. Ne dam ga i čuvam ga. Po svaku cenu.

Al život je čudo i često nas demantuje...
 
ovo sam već pisala na kednoj drugoj temi ali pošto sam u gužvi sad ći samo da zalepim i ovde
inače istinita priča koja prerasta u urbanu legendu
tip našao švalerku.
odu u hotel
i sad on nam priča
i be krenusmo jedno na drugo ko po filmovi.
pobacasmo sve sa sebe
ljubimo se i ja taman da gu...kad padne mi pogled na onaj veš na podu, kad ono usrane gaće
leleke, što mi je ovo trebalo, pa onakvu finu ženicu domaćicu i čistunicu kući ostavi a sas ovoj štroku da imam poso.
Vide ona da nešto nije u red sa mene, pa me teši kao dešava se svima, biće bolje drugi put
ma kaki drugi put, ću begam ja od tebe islim se.
Uzesmo da se oblaimo, kad one usrane gaće moje.
Naravoučenije: NI U KOGA NE MOŽEŠ DA IMAŠ POVERENJE PA NI U SOPSTVENO DUUUUPE

E ovo je najace do sada:rotf::rotf::rotf::rotf:
Dona stvarno si kraljica:klap:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
po ko zna koji put imamo varijaciju na temu da'l je vara ili ne, kako proveriti, da li je ok citati tudje mejlove, poruke, spijunrati zenu na krstarici i sl...

mene zanima koliko se stvarno vara? sta mislite? jel' stvarno toliko cesta pojava?

svi smo culi za statistiku da svako 3-4-5 dete odgaja otac koji mu nije bioloski. ja u svom okruzenju ne znam za puno (cak sta vise za 1 slucaj znam pouzdano) prevara-bg, dok od poznanice iz manjeg mesta X (:mrgreen:) cujem da tamo nema ozenjenog-udate koji pre ili kasnije ne nadje ljubavnicu, ljubavnika... i pricam sa verovali ili ne svekrvom :lol: koja je iz okoline tog manjeg mesta, da li je to stvarno tako, da li je tako svuda, samo sto se u vecim gradovima manje zna i lakse prikriva? :eek: :???: ona tvrdi da je svuda tako... i sad ja trazim prave informacije na jedinom legitimnom mestu:mrgreen:

imate li neku statistiku? koliko vasih prijatelja/poznanika (naravno da se podrazumeva da Vi ne varate:mrgreen:) vara svoju zenu/muza/decka/devojku/............../,...........

Ако се већ подразумева да ја не варам, онда је по мојој статистици 100%.
Кад бих ја варала, било би 101 %! :)
Моју децу одгаја њихов биолошки отац, ако је битно за тему.
А признао би их свако, предивни су! ;)
 
Za pocetak jedna prica:
Kaze ovako..Rekla zena svome muze nemoj da se igrash i da me varash ...jer cu i ja tebe ..i ja cu to da uradim i to cesh ti da mi skinesh gatje a drui ce da me kreshe...
Posle nekog vremena on je prevari i ona to sazna..
Onda ona uzme da mesi hleb i sa onako brashnjavim rukama ode kod muza i kaze mu ..de molim te skini mi gatje do odem do kupatila na brzaka... tamo je cekao tip i bude shta bude...
Dakle ...mislim da varanje i nije neka umetnost ..to moze svakom da se desi i da prevari i da bude prevaren...
Jednom sam vec rekao ...meni je bitno dali me je neko izdao ili nije...preko prevare neznam dali bih preshao ali preko izdaje nikada...
Licno nikad nisam prevario nekog sa kim sam bio u ozbiljnoj vezi ...
A bio sam sa par udatih i osecao sam se cudno...bilo mi je i lepo i glupo...i cudno ...kao da sam krao neshto...uglavnom je kratko trajalo...
 

Back
Top