varanje, ceprkanje po mobilnom :) malo misto veliko misto

Od moje 4 prijateljice, tri su prevarile svoje muževe. A ko bi rekao? ... Uopšte mi nije tako delovalo... Bila sam iznenađena kad su mi se poverile. Jedna je imala ozbiljnu vanbračnu vezu, druge dve - prolazne avanture. Muževi ne znaju, niti su ikad posumnjali.
E sad: od muških prijatelja, poznajem dvojicu koji redovno varaju. Jednom od njih je zbog toga brak bio pred kolapsom (žena je saznala), ali su sredili stvar... samo privremeno, jer je on nastavio po starom.
Pre dve godine bila sam svedok vrlo eksplicitnog nabacivanja mog prijatelja ženi koja nije njegova... i našla se u čudu, pošto mi nikad nije delovao kao "švalerčina".
Svi gore navedeni ljudi su već dugo u braku (10-15 godina), i venčali su se iz ljubavi.
 
ko daje vise ko da je manje?
Ja dajem manje, znam samo za dva slučaja varanja u dugim vezama/brakovima. Šta ću kad se uglavnom družim sa finom decom.

E, a ono što je Moonja pomenuo nebiološke očeve... Znam za jedan takav slučaj, tip je slučajno saznao za javnu tajnu, rekao mu pijani drug. I baš je bila velika frka, išao je na utvrđivanje očinstva, na kraju su se razveli. Mislim, razumem to zaprepašćenje kad saznaš da tvoje dete nije biološki tvoje, ali mi nije jasno kako se konkretna osoba toliko brzo ohladila od deteta koje je mazila i pazila, u koje je ulagala, oko kojeg se trudila, koje je volela i kojim se ponosila. Ne znam, čudno mi je to. Kao da sve dobro bude bačeno u vodu zbog povređenje sujete.
 
Da li mislite da cemo mi jednom biti u istoj situaciji? :neutral:
Mogu samo da se nadam da ne. Moj momak je protiv prevare, tako da je on u sebe siguran:).
A sto se tice mene, ja uglavnom uradim ono sto je ispravno i korektno, pa ne bih volela da ga nekad razocaram.
Svi gore navedeni ljudi su već dugo u braku (10-15 godina), i venčali su se iz ljubavi.
Moguce je da ljudima dosadi partner i bracni zivot, kontam da na tome treba raditi.
Mozda su resenje trojke:think::rotf:sa muzem i osobom koju on odabere (u slucaju da je on u krizi, pa mu treba razonoda).
I ja sam pocela da saznajem za neke ljude takve pikanterije i nekako ih razumem (ne opravdavam), ako ponekad pokleknu pred iskusenjem. Ne razumem ako namerno mucite osobu koja nije za vas, ili ako ostajete zbog dece sa istom.
 
Ja dajem manje, znam samo za dva slučaja varanja u dugim vezama/brakovima. Šta ću kad se uglavnom družim sa finom decom.

E, a ono što je Moonja pomenuo nebiološke očeve... Znam za jedan takav slučaj, tip je slučajno saznao za javnu tajnu, rekao mu pijani drug. I baš je bila velika frka, išao je na utvrđivanje očinstva, na kraju su se razveli. Mislim, razumem to zaprepašćenje kad saznaš da tvoje dete nije biološki tvoje, ali mi nije jasno kako se konkretna osoba toliko brzo ohladila od deteta koje je mazila i pazila, u koje je ulagala, oko kojeg se trudila, koje je volela i kojim se ponosila. Ne znam, čudno mi je to. Kao da sve dobro bude bačeno u vodu zbog povređenje sujete.

to samo pokazuje koliko je zeleo svog malog bioloskog klona i da samo takvog moze da "voli".

paaaa gledajte to sa vedrije strane
posto smo zakljucili kakva nas sudbina ceka
potrudite se da vi budete ti koji ce da varaju:mrgreen:

:eek: i sad ce moja tema da bude kriva za ko zna sta sve:eek: moram bolje sakriti identitet da me prevareni supruznici ne lincuju :mrgreen:
 
Ja ne bih mogla, nek se i ne sazna, savest bi me razdirala do kraja života.
Ja bih mu odmah priznala, ne bih mogla da krijem. To bi mi bilo bas podlo..

Postoji razlika izmedju avanture sa nekim s a strane, znaci samo sex za jedno vece, i ljubavne afere. Ako spava sa nekim samo sexa radi, to bih mogla da ooprostim, ako mi kaze (eventualno me pozove da se pridruzim(ovo se salim, ne shvatajte bukvalno)).
Ne bih mogla da oprostim ako se zaljubi u drugu, ako nije vise moj najbolji drug, ako mi radi iza ledja, ne postuje me, ne voli...
 
\
Moguce je da ljudima dosadi partner i bracni zivot, kontam da na tome treba raditi.
Mozda su resenje trojke:think::rotf:sa muzem i osobom koju on odabere (u slucaju da je on u krizi, pa mu treba razonoda).
I ja sam pocela da saznajem za neke ljude takve pikanterije i nekako ih razumem (ne opravdavam), ako ponekad pokleknu pred iskusenjem. Ne razumem ako namerno mucite osobu koja nije za vas, ili ako ostajete zbog dece sa istom.
[/QUOTE]

jel bese film mostovi okruga nekog, ne znam kako se zove, dug i dosadan film koji su sve mame, tetke i strine u to vreme gledale sa nepodeljenom paznjom :lol: (ko nije gledao meril strip-idealna majka i supruga posle smrti u dnevniku svojoj deci otkriva aferu-nesrecnu poluostvarenu ljubav sa klint istvudom, fotografom u prolazu, dok su oni sa ocem kao deca bili na vasaru... i niko nikada nije saznao)

za brak i prevaru: frida kalo i dijego rivera- ona je podnosila neverstva, prevare, ali ne i izdaju (zaveo je njenu sestru)... imaju ljudi razne aranzmane, neko moze, neko ne...

edit: mostovi okruga medison :) setih se
 
znas kako
ove francuskinje cini mi se da imaju manje slobode od srpkinja,tj manje izlaze solo,uglavnom su porodicni izlasci u pitanju
ali varaju muzeve,e sad sto je najgore s kim?kad vec ne mogu da sretnu nekog novog.pa sa deverom,svekrom,kumom,zetom...sto je meni bljaks
pa tako i te tadasnje zene,kad ih uhvati "ono njeno" (izraz pozajmljen od bs) prvi bastovan ce da nahebe :lol:
 

Back
Top