Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ikice,

Hvala ti na podrsci, evo sad dodjoh od dr, od danas zvanicno na bolovanju! Ostajcu sve do vadjenja bete.
Zvala direktora da mu kazem, rece ok. Mislim da su imali velike planove za mene tipa unapredjenje itd, ali nek ide sve kvragu...Meni je vto na prvom mestu!

Padar, nemam pojma zasto pre stimulacije vadjenje krvi, ali kad sam ih pitala pa jel u utorak pocinjem i sa stimulacijom, rekose mi najverovatnije...

Zlobnice,
Zovi obavezno kliniku koju si izabrala da vidis da li im je stiglo pismo. Mnoge devojke su to radile.
 
Ikice, nemam pojma kada cu vaditi betu ali bojim se da je 13.dan za mene daleko jer u ponedeljak treba da dobijem i jos nikada nisam radila betu bez krvarenja.Uzasava me pomisao na nedelju ili ponedeljak.
Padar, mila kako si mi ti?
Gde nam je Cicak,sta se desava?
Zvoncice gde si, nedostaju nam korisni saveti i dobre vibracije.
Puno poljubaca za Milicu, Suki i ostale cure.
 
zlobnice, ja sam drugostepenu komisiju na betaniji prosla 09.03. i jos nema pisma. htela sam vec da zovem da vidim sta se desava, ali sam kontala da sam previse nestrpljiva!!!! ako ih budes zvala molim te napisi sta se desava..... poz
 
zlobnice, ja sam drugostepenu komisiju na betaniji prosla 09.03. i jos nema pisma. htela sam vec da zovem da vidim sta se desava, ali sam kontala da sam previse nestrpljiva!!!! ako ih budes zvala molim te napisi sta se desava..... poz

Ja sam prošla II komisiju 17.03. A ja sam mislila da sam ja nestrpljiva, a ti si bila pre mene nedelju dana. Verovatno ću da zovem u ponedeljak, pa javim.
 
Zlobnice, zovi u Betaniju, sta te briga. Mozda su u guzvi pa su nekako smetli s uma da treba da te obaveste ;)
Najgore sto moze da ti se desi je da kazu "ne znamo jos" ili "javicemo vam".
Ih, k'o da su nas jednom negde tako otkacili :D
 
Zlobnice izvini ja sam mislila da si u Bg.
Oficirusa,ja sam dobro tj.u poslovima,razrovalila sam ceo stan da bih postavila uticnice na mesta koja ja zelim i da dovedem struju na mesto gde ce mi stajati novi lcd.Poginula sam da nadjem zift crnu klimu.A i garnituru kupujem crnu,sva sam u darkerskom fazonu.I zid cu da ofarbam u ljubicasto.Haos.Kako si ti?I ja se bojim da necu docekati betu da izvadim!:cmok::cmok::cmok:
 
Ikice, nemam pojma kada cu vaditi betu ali bojim se da je 13.dan za mene daleko jer u ponedeljak treba da dobijem i jos nikada nisam radila betu bez krvarenja.Uzasava me pomisao na nedelju ili ponedeljak.
Padar, mila kako si mi ti?
Gde nam je Cicak,sta se desava?
Zvoncice gde si, nedostaju nam korisni saveti i dobre vibracije.
Puno poljubaca za Milicu, Suki i ostale cure.

Tu sam...
Gledam neke serije po netu...
Ja treba da dobijem u ponedeljak, a betu ću da vadim u utorak(to mi je 15-i dan od IUI)... ako ne dobijem do tad...

Ljubac za moje devojke...
 
Ikice, nemam pojma kada cu vaditi betu ali bojim se da je 13.dan za mene daleko jer u ponedeljak treba da dobijem i jos nikada nisam radila betu bez krvarenja.Uzasava me pomisao na nedelju ili ponedeljak.
Padar, mila kako si mi ti?
Gde nam je Cicak,sta se desava?
Zvoncice gde si, nedostaju nam korisni saveti i dobre vibracije.
Puno poljubaca za Milicu, Suki i ostale cure.

Nema crnih misli, neeeeeeema, proci ce i ponedeljak, a onda veseljeeeeee!
 
Oficiruso uzivaj jos malo pa stize beta, Cicak takodje! Padar sto si u darkerskom fazonu? Napolju prolece, milina okreci u neku finu pastelnu boju, bebe vole svetle boje a ne neke darkerske :-D Ko je pitao oko radjenja uzv pre stimulacije? nemam pojma ali je to normalno, vade se hormoni i radi uzv da se proveri stanje pre bockanja, recimo moja drugarica je imala tad nekoliko antralnih folikula, takodje je normalno da se radi uzv 2-3 dc, svaki put mi je dr zakazivao tad da dodjem, doduse ja nemam jake cikluse, pa tad i ne lije mnogo.
Sukice&Ikice kisss!!!
 
Pariz,hoce li mi sad uspeti?
.A zasto vade krv pre stimulacije?
Dušo,moraćeš baba vangi da malo račun podmažeš,pa ćeš čuti :)
Pred postupak se pije kontracepcija ne samo da bi nam naštelovali cikluse,već i da se hormoni primire,da bi ih posle lepo dopingovali.
Supresivi kao suprefact i diferelin pre stimulacije u istu svrhu služe.
Ako estradiol nije ispod 20 ili 30-u zavisnosti od klinike,oni neće još neki dan krenuti sa stimulacijom,da ne bi bilo nepredviđenih stvari.
A zaštro UZ? Pa logično,da se proveri situacija da nije nikla neka cista u toku pijenja kontraceptiva,što nije ništa neubočijano.
Eto drage,nedam se da stejoš nešto naučile,a koliko će vam to pomoći ostajanju u 2. stanju-nemam pojma :))
 
Dušo,moraćeš baba vangi da malo račun podmažeš,pa ćeš čuti :)
Pred postupak se pije kontracepcija ne samo da bi nam naštelovali cikluse,već i da se hormoni primire,da bi ih posle lepo dopingovali.
Supresivi kao suprefact i diferelin pre stimulacije u istu svrhu služe.
Ako estradiol nije ispod 20 ili 30-u zavisnosti od klinike,oni neće još neki dan krenuti sa stimulacijom,da ne bi bilo nepredviđenih stvari.
A zaštro UZ? Pa logično,da se proveri situacija da nije nikla neka cista u toku pijenja kontraceptiva,što nije ništa neubočijano.
Eto drage,nedam se da stejoš nešto naučile,a koliko će vam to pomoći ostajanju u 2. stanju-nemam pojma :))

joj, meni nije dobro od same reči cista... (mama mi operisala obe dojke zbog istih)... ali hvala za info u svakom slučaju... idem da se nadam da sam trudna... :lol::bye:
 
Dobićeš Oficirušo,ali bebe ili bebu!!!Svako ima utisak kad čeka betu da će dobiti,seti se Pazarke i mnogih.Kad stavljaš utrogestan,ako ti je prst samo od njega beo znači da nema ni sukrvice.Razmišljaj o tome da si trudna,a ne o onom drugom što biti neće.Ja sam juče radila na sebi,tj.promena frizure,boje,itd.,a onda sam se malo družila sa mužem.Posle svega mala revija zatvorenog tipa gde mi je bilo dosadno.Glavu gore i pusti tu decu da rastu,a ne da ih traumiraš od početka!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top