Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jelo, 23?? Nemam pojma kad se taj diferelin pije, ali sam mislila da je to stimulacija za ovulaciju? Koji dc ti je bio prethodni uz i koliki su bili folikuli?

to je za smirivanje hormona a i zbog ciste.Ponedeljak mi je 28 dan kad odprilike i treba da dobijem i tada na UZ ako nemam cistu i hormoni budu dobri pocinjem sa stimulacijom ovulacije. Na UZ mi je bila Kopitovicka.
 
to je za smirivanje hormona a i zbog ciste.Ponedeljak mi je 28 dan kad odprilike i treba da dobijem i tada na UZ ako nemam cistu i hormoni budu dobri pocinjem sa stimulacijom ovulacije. Na UZ mi je bila Kopitovicka.

Pa, naš postupak baš traje...Jesi li pila pre toga kontracepciju ili sam diferelin? O, pa onda ti nećeš skoro, ja sam mislila da si blizu aspiracije. Jesi li prestala raditi?
 
Pa, naš postupak baš traje...Jesi li pila pre toga kontracepciju ili sam diferelin? O, pa onda ti nećeš skoro, ja sam mislila da si blizu aspiracije. Jesi li prestala raditi?

nisam pola kontracepciju odam dipherelin. Ma samo da mi u ponedeljak budu dobri rezultati i da krene stimulacija. Nisam prestala raditi al kad mi pocne stimulacija necu raditi. U nasem postupku treba puno zivaca i strpljenja al izdrzacemo sve.
 
nisam pola kontracepciju odam dipherelin. Ma samo da mi u ponedeljak budu dobri rezultati i da krene stimulacija. Nisam prestala raditi al kad mi pocne stimulacija necu raditi. U nasem postupku treba puno zivaca i strpljenja al izdrzacemo sve.

Jelo,navijam za dobre rezultate i da nema ciste vise!!!Ti si ono bese imala cistu,ne?
Bices ti na aspiraciji za dve nedelje....navijam i za to :D

P.S.ovde nema nikakav smajli za navijanje???
 
Elice nista ne radis na svoju ruku, samo i iskljiucivo sledis nalog svog lekara. UTROGESTAN ti tek treba ako si trudna (bar je meni tako receno,a i iskustva svih trudnica na ovom forumu su kao moja tj. sve su nastavile da ga koriste posle utvrdjivanja trudnoce)!
 
Drage curice upravo sam se vratila iz Betanije i donosim vam lepu vest:)!dakle,stopa uspesnosti se povecala sa 37% na 58%,tako da imate velike sanse sve koje ste u Betaniji!!!!DRZIM VAM FIGE! a i onima koje nisu u Betaniji,naravno zelim uspeh!
 
Besna kao ris. Bila u socijalnom da pokupim overen papir za vto, čekala dva sata, i onda mi kažu da ne mogu stići danas, već da dođem u ponedeljak. Meni neki nalazi ističu danas, kažem im, kao proguraće nekako....Sad bih ujedala sve oko sebe!
 
Bubice a jel si ti to na svoju ruku ili su ti rekli,ja sad pijem 3x2 a na otpusnici piše -do nalaza beta hcg,s obzirom da više neću videti doktorku ne znam šta dalje ako beta bude +

Hello Elice, evo da se i ja malo ukljucim u pricu sto se tice utrogestana. U Jevremovoj je praksa da se do ET uzima oralno, a posle ET 3x2 vaginalno. Ja sam sada 11-ta nedelja trudnoce i dalje mi je terapija ista(znaci 3x2). Mislim da su sve devojke sa foruma uzimale istu terapiju, samo neke oralno a nelke vaginalno. To sve zavisi od klinike do klinike, ali efekat je isti. Nista ne brini, utrogestan svakako ne moze da ti steti nego samo da koristi! CMOK
 
Besna kao ris. Bila u socijalnom da pokupim overen papir za vto, čekala dva sata, i onda mi kažu da ne mogu stići danas, već da dođem u ponedeljak. Meni neki nalazi ističu danas, kažem im, kao proguraće nekako....Sad bih ujedala sve oko sebe!

Uh ti likovi u saocijalnom bas znaju da budu uzasni, ali samo ti pokazi zube, ja sam se na prvoj komisiji sa njima bas posvadjala i otad su uvek fini. Sad su se cak i radovali kad su culi da mi je uspela VTO. A sto ti nalazi isticu danas ne sekiraj se, ti si predala na vreme, a sto oni nisu odradili to je njihov problem. Ima ih tamo milion, a nikad nista ne stizu, posto im pauze traju po 2 sata. Ipak, sve ce biti ok, videces!
 
Besna kao ris. Bila u socijalnom da pokupim overen papir za vto, čekala dva sata, i onda mi kažu da ne mogu stići danas, već da dođem u ponedeljak. Meni neki nalazi ističu danas, kažem im, kao proguraće nekako....Sad bih ujedala sve oko sebe!

Ja sam bila unutra na komisiji kad su tebi rekli da dodješ u ponedeljak za uput, i da kao nema veze za jedan dan što ističu. Mene su vratili zbog bakterija u brisu uretre, da moraju svi nalazi biti negativni, i kad bude negativan da im dostavim pa će mi overe uput.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top