Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam bila na UZ endometrijum je 10,3mm na desnom jajniku imam 8 folikula a na levom 6 folikula,Idem u ponedeljak ponovo na UZ i u sredu na aspiraciju.Sutra i prekosutra primam Menopur.Dr je zadovoljna i rekla je da lepo napredujem.Ja sam presrećna i nadam se najlepšem ishodu
 
Drage curice upravo sam se vratila iz Betanije i donosim vam lepu vest:)!dakle,stopa uspesnosti se povecala sa 37% na 58%,tako da imate velike sanse sve koje ste u Betaniji!!!!DRZIM VAM FIGE! a i onima koje nisu u Betaniji,naravno zelim uspeh!
Bubice,odakle ti ti podaci,ipak su oni ravvni SF ...Ništa protiv te klinike u kojoj sam i sama radila VTO,ali ,brate,nek ne budu alavi,ti procenti nemaju veze s mozgom.
 
Da ta sam. Izgled vara :D

Bris uretre tvoj ili dragog? Za dva dana dobiješ rezultate, i mislim da to nije problem eliminisati. Kad probijaš rok za nalaze? Ja sam šiznula danas. Bila u 10.50h, pa došla u 11.50h, čekala do 12.50 i....:sad2: Pa, jesi čula kad mi je na kraju rekla ona na šalteru da i nije odnela papir da overe, mislila sam da ću skočiti na nju!
 
Bris uretre tvoj ili dragog? Za dva dana dobiješ rezultate, i mislim da to nije problem eliminisati. Kad probijaš rok za nalaze? Ja sam šiznula danas. Bila u 10.50h, pa došla u 11.50h, čekala do 12.50 i....:sad2: Pa, jesi čula kad mi je na kraju rekla ona na šalteru da i nije odnela papir da overe, mislila sam da ću skočiti na nju!

Bris uretre mog dragog. Pa on je već pio lekove za bakterije, pa smo radili kontorlni bris bris medjutim on sad ima druge bakterije.Sad opet pije lekove za te bakterije.Rok za nalaze 2meseca za ove što važe 3meseca.I ja sam bila u 10.00. pa mi je ona na salteru rekla nemam pojma šta da vam kažem kad sam htela da predam knjižicu.E to nisam čula jer su zatvorili vrata.Ma užasni su.
 
Poslednja izmena:
Hello Elice, evo da se i ja malo ukljucim u pricu sto se tice utrogestana. U Jevremovoj je praksa da se do ET uzima oralno, a posle ET 3x2 vaginalno. Ja sam sada 11-ta nedelja trudnoce i dalje mi je terapija ista(znaci 3x2). Mislim da su sve devojke sa foruma uzimale istu terapiju, samo neke oralno a nelke vaginalno. To sve zavisi od klinike do klinike, ali efekat je isti. Nista ne brini, utrogestan svakako ne moze da ti steti nego samo da koristi! CMOK
Sva sam se uspaničila zbog utrogestana al sad čitam na otpusnoj-3x2 popiti do testa na trudnoću,dakle definitivno pijem,jedino mi ništa nisu rekli za dalje a samo treba da im javim vrednosti bete.Isto na progesteron depo im.idem na 5.dan,a ovde je neko pominjao da ide na 4.Verovatno je to sve pomalo idividualno
 
Drage trudilice, vidim da se klub uvecava, zelim vam dobrodoslicu i da sto pre predjete na kutak za mame i bebe.

Ima li neke da je radila transfer sa zamrznutim embrionima i kakva su vam iskustva? I kakvo je vase misljenje o injekcijama progesterona nakon ET?

Veliki pozdrav svima:bye::bye::bye:
 
Minijature nemam licnog iskustva sa fetom ali sa jednog drugog foruma znam dve tri trudnice kojima je fet uspeo. Moje misljenje je skroz pozitivno sto se tice uzimanja progesterona nakon utvrdjivanja trudnoce, licno sam ga primala do 14-15 nedelje. Ikice samo za tebe fotka sa prvog rodjendana. Pozdrav veliki za tebe i Zule, ostalim curama xelim da se sto krace zadrze na ovim stranama
 
Poslednja izmena:
Drage trudilice, vidim da se klub uvecava, zelim vam dobrodoslicu i da sto pre predjete na kutak za mame i bebe.

Ima li neke da je radila transfer sa zamrznutim embrionima i kakva su vam iskustva? I kakvo je vase misljenje o injekcijama progesterona nakon ET?

Veliki pozdrav svima:bye::bye::bye:

Draga,ja sam radila transfer sa zamrznutim embrionima i uspelo je iz prve.a o utrogestanu sve najbolje,ja sam ga stavljala vaginalno do 14 -te nedelje i do zadnje kontrole je bilo sve ok,sada cekamo sledecu.Pozdrav
 
Minijature nemam licnog iskustva sa fetom ali sa jednog drugog foruma znam dve tri trudnice kojima je fet uspeo. Moje misljenje je skroz pozitivno sto se tice uzimanja progesterona nakon utvrdjivanja trudnoce, licno sam ga primala do 14-15 nedelje. Ikice samo za tebe fotka sa prvog rodjendana. Pozdrav veliki za tebe i Zule, ostalim curama xelim da se sto krace zadrze na ovim stranama

Bebac je presladak
 
Minijature nemam licnog iskustva sa fetom ali sa jednog drugog foruma znam dve tri trudnice kojima je fet uspeo. Moje misljenje je skroz pozitivno sto se tice uzimanja progesterona nakon utvrdjivanja trudnoce, licno sam ga primala do 14-15 nedelje. Ikice samo za tebe fotka sa prvog rodjendana. Pozdrav veliki za tebe i Zule, ostalim curama xelim da se sto krace zadrze na ovim stranama
Pa gdje si ti nama Milice? Mali Sergej je med medeni,a tek okice...... A i mamica je lijepa i prosto sija od srece.... Velika pusa za vas !!!!
 
Drage trudilice, vidim da se klub uvecava, zelim vam dobrodoslicu i da sto pre predjete na kutak za mame i bebe.

Ima li neke da je radila transfer sa zamrznutim embrionima i kakva su vam iskustva? I kakvo je vase misljenje o injekcijama progesterona nakon ET?

Veliki pozdrav svima:bye::bye::bye:

Minijature draga kada sam ja radila VTO u Jevremovoj bas sam iskoristila priliku i pitala dr. za transfer sa zamrznutim embrionima i ona mi je rekla da ima jako dobra iskustva, zato sto se taj postupak radi u prirodnom ciklusu, tj. organizam nije opterecen velikim dozama hormona.
 
Svim novim clanicama zelim dobrodoslicu,da im se sto prije ostvari zelja i da se presele i na jos jedan kutak..... Ikice,kako si nam ti,vjerovatno sad vec pomalo licis na trudnicu.... Pusa za sve...... :heart:

Heeeej Sakndia, uvek mi svaki tvoj post donese osmeh na lice. Dobro sam draga, hvala Bogu, u cetvrtak idem u Jevremovu na kontrolu, tada cu vec biti 12-ta nedelja. Jedva cekam da vidim moje sunasce. Imam mali stomac koji obozavam, ali posto je zima niko drugi ga sem mene ne primecuje. Do sada sam bila bas nekako zabrinuta i to mi je po malo kvarilo srecu, ali nadam se da cu se u narednom periodu opustiti i vise uzivati. Kako ste ti i mala srecica? Ljubim vas!
 
Minijature nemam licnog iskustva sa fetom ali sa jednog drugog foruma znam dve tri trudnice kojima je fet uspeo. Moje misljenje je skroz pozitivno sto se tice uzimanja progesterona nakon utvrdjivanja trudnoce, licno sam ga primala do 14-15 nedelje. Ikice samo za tebe fotka sa prvog rodjendana. Pozdrav veliki za tebe i Zule, ostalim curama xelim da se sto krace zadrze na ovim stranama

Jao Milicice, pa ti bas znas da mi ulepsas dan! Pa medeni je sve sladji i sladji. Oboje ste predivni! Ljubim ga u te plave oke! Hvala puno za slicicu!
 
Sva sam se uspaničila zbog utrogestana al sad čitam na otpusnoj-3x2 popiti do testa na trudnoću,dakle definitivno pijem,jedino mi ništa nisu rekli za dalje a samo treba da im javim vrednosti bete.Isto na progesteron depo im.idem na 5.dan,a ovde je neko pominjao da ide na 4.Verovatno je to sve pomalo idividualno

Elice ne opterecuj se toliko terapijom, sve ce ti doktori reci kad javis pozitivnu betu, ako i ne kazu ti obavezno pitaj. Progesteron depo ja primam na 6-ti dan, u pocetku sam primala na drugi dan po pola ampule. Znam da neke zene primaju na 4-ti, a neke na 5-ti dan. Onako kako ti dr. bude rekao tako ces primati. Samo se opusti! KISS
 
Zbunjena, reci mi, molim te, gde i kada si ti ono radila transfer, koliko ti je embriona vraceno, kakva ti je bila terapija posle ET. Jesi li radila u prirodnom ciklusu? I jesi li se ti nesto posebno sama pripremala za postupak? Ili mi samo napisi u koje vreme si pisala o tome, pa de te listam ovde. Hvala.

Zahvaljujem se svima na odgovorima.

Ikice, koja ti je dr U Jevremovoj to rekla? Ko je tebi radio ET? Veliki pozdrav. Secam se da si se ti pripremala za Jevremovu kad sam ja imala prvu VTO u Jevremovoj. Sad sam vratila zamrznute, cekam ishod. Imam neke ostre bolove, kratke povremeno, ponekad neko zickanje, jednostavno, osecam stomak, ne kao pred menzis, ali ga osecam, a kicma me jako boli, da li od lezanja ne znam. Mogu li to biti oni simptomi?

Inace, po savetu Pazarke, ukljucila sam sebi i injekcije progesterona. Pa sad, videcemo!

Pozdrav
 
mala konsultacija, danas mi je sesti dan stimulacije, do sada sam primala Menopur 225. Juce E2 73, danas 105. Doktorka koja mi u Beogradu vodi postupak deluje zabrinuto jer je po njenoj proceni E2 vrlo nizak??? Sta mislite, ima li razloga za brigu? Preporucila mi je da se vidimo veceras kako bi pogledala na UZ sta se desava....
Ja sam do sada bila opustena, sada pocinjem da se nerviram....samo mi je trebala losa reakcija na stimulaciju:(
ljubac za sve
 
Meni je ceo postupak vodila Milica Janicijevic, a ET mi je radio profesor Ljubic. Simptomi su ti super, mene je isto tako zickao stomak i ubijala me ledja od lezanja, jedva sam cekala da ustanem i malo promrdam, sto sam i uradila posle 3 dana. Uradila svi sve sto je do tebe, sada je sve u Bozjim rukama, samo smireno sacekaj betu. Kada je vadis? Drzim fige, kiss!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top