Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne verujem da to što i dižeš teške stvari može uticati, više može nervoza, sekirljivost, problemi....samo budi smirena, pozitivna....i naravno, raspitaj se od nekog drugog ko zna više i ima iskustva. Ja bih ti radije preporučila da ne radiš dan-dva pred vto i posle toga koji dan.
U
svvakom slučaju javljaj nam šta se dešava, a mi ti držimo pesnice![/QUOTE
ma ja bi i redila al mi m neda. Kad ti ides na komisiju
 
Resize of DSCN0070-1.jpg
Resize of DSCN0142.jpg


Veliki pozdrav za sve Trudilice i Trudnice, svima koje su uspele cestitamo od srca:klap::klap:, ostalima ne gubite nadu, s verom u Boziju pomoc samo napred.i drzimo fige:ok:..evo slika tatine mezimice ...2meseca i 15 dana....rastemo...sve najbolje
 
Pogledajte prilog 170815Pogledajte prilog 170816

Veliki pozdrav za sve Trudilice i Trudnice, svima koje su uspele cestitamo od srca:klap::klap:, ostalima ne gubite nadu, s verom u Boziju pomoc samo napred.i drzimo fige:ok:..evo slika tatine mezimice ...2meseca i 15 dana....rastemo...sve najbolje

Hej Karlose, pa kako si me samo obradovao! Medena je preeeeeedivna, prava mala damica, ne mogu da se nagledam slika! kako se zove?
Uzivaj najsrecniji tatice na svetu! Cmokic za princezu! I hvala na podrsci i sto nas nisi zaboravio!
 
:mace:pozdrav svima i cestitke novim trudnicama.imam jedno pitanje imolim za odgovor unapred :worth:.posle neuspele prve vto povecao se fsh trenutno je 70, amh mi je 0,2 mali je znam,antralni folikuli ima ih 8 od 1,5-5,2 4 dan ciklusa one manje dr nije brojala volela bih da iskoristim moje j.c dok ih jos imam trenutno sam u nedoumici gde kod kog dr. i kakve su mi sanse sa ovim rezultatima :?:.

Fsh ti je jako visok trebala bi da odeš do endokrinologa. AMH jeste mali ali ni oni još nisu sigurni tačno koliko je to pokazatelj rezervi. Što se tiče dr to ti nijedna on nas ne može tačno potvrditi koji je najbolji iskustva su različita. Nade uvek ima da će sve bit u redu i da će VTO uspeti,samo nemoj odustajati i misli pozitivno.
Nisam ti ni ja puno pomogla sa odgovorom ali nisam upućena previše nadam se da će ti neko više pomoći. :heart: :zag:
 
Poslednja izmena:
Winni,fsh je padanje u nesvest,ali to što imaš antralnih,vadi situacciju.zašto ne bi išla na prirodnjake.
Za taj visok FSH,ne znam,možda u Makedoniju,Prag...ne znam ovde ...
moja drugarica je u Jevremovoj u dec. radila VTO iz prirodnog ciklusa,nije joj uspelo,ali govorim samo zbog cene-1000 evra,a u HRV je npr.600 evra,pa ti vidi.
U svakom slučaju,naravno pokušavati dok ima svojih,ali ako nisu kvalitetne,onda džabe da se ti trošiš...samo napred!
Karlos,cura ti je princeza,ali verujem da nisam jedina koja je to za nju rekla,zar ne? :)
 
Winni,fsh je padanje u nesvest,ali to što imaš antralnih,vadi situacciju.zašto ne bi išla na prirodnjake.
Za taj visok FSH,ne znam,možda u Makedoniju,Prag...ne znam ovde ...
moja drugarica je u Jevremovoj u dec. radila VTO iz prirodnog ciklusa,nije joj uspelo,ali govorim samo zbog cene-1000 evra,a u HRV je npr.600 evra,pa ti vidi.
U svakom slučaju,naravno pokušavati dok ima svojih,ali ako nisu kvalitetne,onda džabe da se ti trošiš...samo napred!

hvala ti, i ja sam nesto razmisljala dal klinika kaali ili ovi u pragu i to iz prirodnog a i posto uzimamo kredit a tamo je dosta povoljnije nego kod nas a nisam znala da su i makedonci dobrui nadam se jos uvek...
 
Bila na komisiji u socijalnom. Fali nam bris uretre, imamo eksprimat prostate, ali to neće da prihvate! :dash: Neki rezultati će mi zastareti za tri dana. Ok, ovaj bris ćemo moći odraditi za tri dana. Strah me da li će sledeća komisija praviti problem zbog probijenog roka? Mislila sam ako izaberem Genesis da ne idem u Betaniju na komisiju, ali cvrc...
Koliko dugo se čeka za zakazivanje komisije u Betaniji?
Ako se dobro sećam oni insistiraju na spermogramu iz Betnaije, Genesisa ili Biotesta. Jel tako?
Malo sam tužna jer sam mislila da ćemo da nas sa prvom komisijom završiti.
 
Bila na komisiji u socijalnom. Fali nam bris uretre, imamo eksprimat prostate, ali to neće da prihvate! :dash: Neki rezultati će mi zastareti za tri dana. Ok, ovaj bris ćemo moći odraditi za tri dana. Strah me da li će sledeća komisija praviti problem zbog probijenog roka? Mislila sam ako izaberem Genesis da ne idem u Betaniju na komisiju, ali cvrc...
Koliko dugo se čeka za zakazivanje komisije u Betaniji?
Ako se dobro sećam oni insistiraju na spermogramu iz Betnaije, Genesisa ili Biotesta. Jel tako?
Malo sam tužna jer sam mislila da ćemo da nas sa prvom komisijom završiti.

je sam posle komisije u socijalnom cekala dve nedelje do komisije u betaniji. Sto si tako dugo cekala da odes na komisiju da ti vec zastarevaju rezultati
 
Ne svi, neki mi zastarevaju, mali broj, ali ipak... Spremali smo se ranije, ali iskrsli neki problemi , pa nismo mogli predavati...ma, ne pitaj naišao nam problem za problemom. spermogram smo radili u Perinatalu, šta misliš hoće li prihvatiti? Jel u Betaniji gledaju da nalazi budu u roku ili samo na prvoj komisiji gledaju?
 
Ne svi, neki mi zastarevaju, mali broj, ali ipak... Spremali smo se ranije, ali iskrsli neki problemi , pa nismo mogli predavati...ma, ne pitaj naišao nam problem za problemom. spermogram smo radili u Perinatalu, šta misliš hoće li prihvatiti? Jel u Betaniji gledaju da nalazi budu u roku ili samo na prvoj komisiji gledaju?

Mislim da mora spermogram iz betanije. To mozete uraditi isti dan kad budes isla na komisiju. Ujutro predas uzorak i posle komisija. A za rok ne znam sta da ti kazem
 
Ne svi, neki mi zastarevaju, mali broj, ali ipak... Spremali smo se ranije, ali iskrsli neki problemi , pa nismo mogli predavati...ma, ne pitaj naišao nam problem za problemom. spermogram smo radili u Perinatalu, šta misliš hoće li prihvatiti? Jel u Betaniji gledaju da nalazi budu u roku ili samo na prvoj komisiji gledaju?
Za spermogram zavisi nekima traže da daju spermogram kod njih kad odeš na komisiju,a neki dr ne traže.Ne zanm od čega zavisi nama nisu tražili ali bilo je ko je taj dan davao uzorak.Nalazi treba da su ti u roku samo na prvostepenoj komisiji na drugostepenoj ne treba.Meni je na drugostepenoj komisiji dr samo pogledala nalaz AMH i mm spermogram i dala je saglasnost za VTO drugo ništa nije ni gledala.Ali sam na prvostepenoj komisiji čekala sat ipo da pogledaju sve nalaze
 
Jelena, tebe, samo što meni pametnici ne padne na pamet da oslovim....mislim vi znate šta ja mislim. Da, čula sam da prihvataju ko je radio u Genesisu, Biotestu ili u Betaniji. Verovatno zato i tvoj draginije ponovo radio. Dokle si ti stigla?
 
Ja se spremam za svoj II pokušaj VTO, sakupili smo sve nalaze i ovih dana ću da idem na komisiju u socijalnom, bila sam na konsultacijama u Betaniji kod dr Kopitović i dr Bujas, i rekle su kao ovaj put ima da budem trudna. Moj muž je prošli put (i sad) radio spremogram u Biotestu, i nismo imali problem oko tog.
 
Ja se spremam za svoj II pokušaj VTO, sakupili smo sve nalaze i ovih dana ću da idem na komisiju u socijalnom, bila sam na konsultacijama u Betaniji kod dr Kopitović i dr Bujas, i rekle su kao ovaj put ima da budem trudna. Moj muž je prošli put (i sad) radio spremogram u Biotestu, i nismo imali problem oko tog.

Pa dobro nam opet došla,odavno te nije bilo.Ovaj put mora da uspe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top