Vampir teroriše selo kod Leskovca

lepo oni stave jednu mracnu slicicu,sloze pricu (a pritom im je govor..)dobiju lovu i kupe sebi `posebne trave`
to se zove posao ;)

Kako oni mogu profitirati od ovoga?! Koliko sam procitao, samo apeluju da im neko pomogne povodom ovoga, ali tu sigurno ne misle na novac... :dontunderstand:

@Tema: ovo moze biti istina, kako sam vec rekao, nema razloga za izmisljanje, osim da selo bude malo popularnije, a i to i nije neki razlog.. :confused:

Video sam sliku na Mondo sajtu, da li je to slika na kojoj je taj vampir, ja nista ne vidim? :neutral:
 
Jedan moj drug koristi trave, drugi ih samo jede, ne pripaljuje ih, peti i osmi drug veruju u vampire, sedmi i cetvrti moj drug prave lepe punjene pecurke, dvadeseti terorise sve ostale drugare, jedanaesti i osamnaesti su iz Leskovca, treci moj drug samo kupuje paprike za ajvar u Leskovac a rodjen je u Macedoniji, sedamdesetdeveti ima slab krvotok..............................................................crikulaciju.........................
 
Poslednja izmena:
Jedan moj drug koristi trave, drugi ih samo jede, ne pripaljuje ih, peti i osmi drug veruju u vampire, sedmi i cetvrti moj drug prave lepe punjene pecurke, dvadeseti terorise sve ostale drugare, jedanaesti i osamnaesti su iz Leskovca, treci moj drug samo kupuje paprike za ajvar u Leskovac a rodjen je u Macedoniji, sedamdesetdeveti ima slab krvotok..............................................................crikulaciju.........................

amejzing! pa to ne moze da bude slucajnost. ovakav splet okolnosti i dogadjaja dokazuje da smo svi isprepleteni u beskrajnom nizu uzroka i posledica.:ok:
 
Khm, Arione, govorim da NEMA RAZLOGA LAGATI, ni nikakve koristi, cak stavise, vise losih stvari... Kontas? :D

sede tri lika iz tog sela i puse vutru domacicu. i onda tako, na pola dzokavca kaze jedan onoj drugoj dvojici : e, aj da metnemo oni vampirski zubi sto smo kupili na vasaru prosle subote i da odemo kod one babetine veceras da je zivu isprepadamo. ima jadna da presvisne hihihi! a? sta mislite? ova dvojica se iskrivise od smeha, pa kad su povratili dah, bacise se na coravu rabotu.

cica mica i gotova prica.
 
sede tri lika iz tog sela i puse vutru domacicu. i onda tako, na pola dzokavca kaze jedan onoj drugoj dvojici : e, aj da metnemo oni vampirski zubi sto smo kupili na vasaru prosle subote i da odemo kod one babetine veceras da je zivu isprepadamo. ima jadna da presvisne hihihi! a? sta mislite? ova dvojica se iskrivise od smeha, pa kad su povratili dah, bacise se na coravu rabotu.

cica mica i gotova prica.

Lepa prica... :D

Ali ovde nije rec o kretenima sto stavljaju dva siljata zuba i plase unaokolo, ovde se govori o tamnoj SENCI, sigurno nisu videli nekog novog Savu Savanovica, jer ne bi ni mogli da daju izjave za novine- to bi im bilo zadnje sto su videli! :per:
 
Lepa prica... :D

Ali ovde nije rec o kretenima sto stavljaju dva siljata zuba i plase unaokolo, ovde se govori o tamnoj SENCI, sigurno nisu videli nekog novog Savu Savanovica, jer ne bi ni mogli da daju izjave za novine- to bi im bilo zadnje sto su videli! :per:

ma prica ko prica. hteo sam da istaknem da se desilo nesto tako, banalno. veliko sujeverje postoji u ruralnim delovima Srbije, pa nije cudno da se nekome od senke, pa jos tamne, "ucini" da je natprirodno bice.
 
Taka ti je Srbija... :D

Ma znam to, braco, ali se ovde govori o nekoj senci koja skace po krovovima, ne da ima da spava... Ne znam, meni je to uverljivo, vec sam pricao i zasto!!


Negooo, da mi malo ozivimo temicu.. :D [YOUTUBE] eN09M972w [/YOUTUBE] Brateeeeeeeeeeeeeeeeee, kako se plasim ove pticee... :sad2:
I ociju... :eek:
 
Taka ti je Srbija... :D

Ma znam to, braco, ali se ovde govori o nekoj senci koja skace po krovovima, ne da ima da spava... Ne znam, meni je to uverljivo, vec sam pricao i zasto!!


Negooo, da mi malo ozivimo temicu.. :D [YOUTUBE]N09M972w[/YOUTUBE] Brateeeeeeeeeeeeeeeeee, kako se plasim ove pticee... :sad2:
I ociju... :eek:


P.S. Sta je bre ovo?! :confused:

Kako mi nema klipaaa? :sad2:
 
Poslednja izmena:
hehe, pa bih, ali sa telefonom, kamerom, mozda nekim senzorom pokreta, pasivnim dvogledom i sl.
Dobar metod... :D A kako bi se ponasao u vodenici?? :D

To je zalutao iz Romunije :)
Ma kakva crna Rumunija, taj Wlad Drakul je izmisljen! Da bi se samo povecala turisticka poseta Rumunije, svi znaju da je posle slucaja PETRA BLAGOJEVICA to napravljeno i da se tad ta "Drakula" iznenada pojavila, posle utvrdjivanja prvog slucaja vamiprenja u Evropi, to je ogromna i kretenska laz, za lakoverne! :dash::dash::dash:

A i ovi nasi vampi imaju neku posebnu "draz" i nose poseban strah u sebi... :D Ja se propisno najezim kada slusam takve price po Srbiji, i verujem u njih! A Unredworld, Blejd, i ostali "fensn" vampiri me nimalo i ne uplase, vise me nasmeju... komedija. :roll:
 
Lepo razmisljanje...;) Bona za ovo:D

Moze i meni jedna:mrgreen:


Pa ja bi voleo da posetim vodenicu, ali moji drugovi kao ja nisu toliko zainteresovani da je posecuju, a i tu bi trebalo doosta organizacije, za koje nema vremena, i zivim daleko od Zarozja, ionako, tu bi morao i da se raspitam za seljane...

Ali mogao bi ti, mozda? :p


Ihh, ovo mi dade ideju, kad bi mogla da se otvori neka super tema o pricama koje smo culi, ne daj Boze doziveli ili bar- slusali po selima, u Srbiji ih ima mnogo, i za film, a kamoli temu! Samo, ne znam, pocece spam, a ovde ga ima mnoogooo.... A tema bi bila sjajna po mojoj zamisli... :(
 
Poslednja izmena:

Back
Top