Vampir teroriše selo kod Leskovca

sto kaze mel gibson u znacima: imas dve vrste ljudi. samo je pitanje koja si ti.

pa postavi temu ako imas neku dobru pricu. jos ako imas i slike eto dobre teme.

Ma, ok, Arione, ne mogu svi verovati u te price, bilo bi lepo da se bas zato i diskusija stvori... Ali ne bih voleo da mi se tema napravi u "Circus Colorado", ako znas o cemu pricam... :roll:

Ja bih samo trazio ISTINITE, I BEZ PODSMEHA price od forumasa i trazio neke po Netu, ja ih nemam, ako nisi znao, nekako sam mlad da bi ih imao... :D Ali bi voleo da naidjem na price drugih forumasa, jer sam citao jednom prilikom u pdf-u Svastara, temu "VASA NAJSTRASNIJA ISKUSTVA???", e, tu je bilo doosta prica i diskusija, i skeptika, ali ne toliko agresivnih(bez uvrede), kao ovde, dakle, ja bi napravio nesto slicno, ali o pricama PO SELIMA i, naravno, ako postoje u gradu, ali ce tu ipak selo "pobediti", uvek takve price od tamo dolaze... Videcu, mozda se spremim sutra, sada ima ucenja, na pretek... :( Ali ocekujem vasu podrsku za temu... :D
 
Cirkus Colorado na ovoj tvojoj temi?
A zasto bi bio.

Nikad mi nisi ruznu rec uputio, niti nametao svoje misljenje i stav ikome, koliko ja znam.

Tako da, ako si na mene mislio, ne se brinuti.
Moji postovi ovde ce se svoditi na normanu diskusiju, ako me bude interesovala tema.

Ne znam, Sal, rendjeri su nepredvidivi...:D

Secas se dobre teme "Vi ste iz Novog Sada???", kada si ostro demantovao price pored jasnih dokaza i nisi hteo diskutovati, vec samo naci racinalno resenje sa onim "sky candles" stvarcicama, koje je Cobanica iznela, a nisi se ni zapitao "Da mozda stvarno nisu sky candles??" O tome ti pricam, ali, ok, imam tvoju rec i drzim te za rec! ;)
 

Back
Top