Misteriozni krugovi u selu kod Kosjerića

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.520
548838_1709381090-kosjeric-misticni-krugovi-fotorina-1_iff.jpg


S Proleca se na livadama koje ozelene u selu Suvo Vrelo kod Kosjerića pojavljuju neobični prstenovi, koje meštani ovog kraja zovu "majdanski krugovi"
koji se polako dok trava raste i zeleni spoje u krug. Za njih to nije ništa novo, složni su da tu postoje oduvek ali zašto i kako nastaju niko ne zna.

Priča koja se prenosi sa kolena na kolena kaže da su vile igrale kolo gde su se stvorili krugovi tokom noći. Ipak, ima i onih koji veruju da to nije delo dobrih vila,
već da su to energetski krugovi.Nekog to leči, nekome pomaže, a ima onih kojima i odmaže, sve zavisi ko je u pitanju.

Meštani su sigurni na kraju samo u jedno, da niko ne zna tačno kako i zbog čega ovi misteriozni krugovi nastaju.
 
Pogledajte prilog 1508018

S Proleca se na livadama koje ozelene u selu Suvo Vrelo kod Kosjerića pojavljuju neobični prstenovi, koje meštani ovog kraja zovu "majdanski krugovi"
koji se polako dok trava raste i zeleni spoje u krug. Za njih to nije ništa novo, složni su da tu postoje oduvek ali zašto i kako nastaju niko ne zna.

Priča koja se prenosi sa kolena na kolena kaže da su vile igrale kolo gde su se stvorili krugovi tokom noći. Ipak, ima i onih koji veruju da to nije delo dobrih vila,
već da su to energetski krugovi.Nekog to leči, nekome pomaže, a ima onih kojima i odmaže, sve zavisi ko je u pitanju.

Meštani su sigurni na kraju samo u jedno, da niko ne zna tačno kako i zbog čega ovi misteriozni krugovi nastaju.
Mogu reći samo vau. Nisam čuo do sad.
Ali mogu reći ovako iz znanja koje sam pokupio...da ako nekom pomaže a nekom odmaže, to zavisi od pojedinca kakve emocije nosi, jer emocija je energentska struktura, stoga ako si došao negde negativno naelektrisan ili nosiš više negativnog zadržanog u sebi, biće ti gore, ili obrnuto, ako si veseo...
To se dešava na rtnju, na primer. Može ti se desiti nešto super, neki priliv dobre energije i otići kući extra, dok ako dodje neko nadrndan, može otići sa rtnja u još gorem stanju.
Naglašavanje onog emotivnog što već poseduješ. E sad...kako utiče na zdravlje nisam siguran, možda, ako si dobrog raspoloženja utiče pozitivno i na zdravlje, nisam siguran i ne mogu da tvrdim, ili obrnuto, ako si nadrndan, možda ti skrši zdravlje..u tom aspektu sam suzdržan.
 
Poslednja izmena:
Prvi put čujem, premda znam za još neke krugove ovakve kod nas... Odakle ovo potiče, mislim, iz kog vremena, koliko dugo to traje tako već?

Naimisteriozniji je krug u samom centru Beograda, kojeg ljudi svakodnevno pohode i neretko se i zadrzavaju u njemu...

To je jedan koji u svom centru ima i vodu, za ispiranje dusa valjda...pa ljudi koji udju u taj krug cesto psuju sve u krugu, a pogotovu one ispred sebe...cisteci tako dusu od zlodusnih psovki...
Pre vode je u centru kruga bio grob...to tek zvuci okultno ritualno bizarno...

Da...evo tog misticnog kruga upravo u trenutku jednog ritualnog okupljanja:

guzva-slavija




...
 
Nailazio sam na te krugove oko svakog borića na brdu dobro utaban krug kao da je noću neko igrao kolo. Hteo sam da proučim o čemu se radi i uz malko truda saznao sam da jedna čudna životinjica koja se zove jazavac iz samo njemu znanih razloga kruži noću oko jednog pa oko drugog borića prateći sopstveni trag. Ipak nisam ubeđivao nikog o čemu se radi možda je nekome lepše razmišljati o vilama i vilenjacima.
 
Nailazio sam na te krugove oko svakog borića na brdu dobro utaban krug kao da je noću neko igrao kolo. Hteo sam da proučim o čemu se radi i uz malko truda saznao sam da jedna čudna životinjica koja se zove jazavac iz samo njemu znanih razloga kruži noću oko jednog pa oko drugog borića prateći sopstveni trag. Ipak nisam ubeđivao nikog o čemu se radi možda je nekome lepše razmišljati o vilama i vilenjacima.
I vidi se da je obicna pojava medjutim ni kruzenje jazavaca nije manje misteriozno? Zasto on to radi? Da nauka zeli da ponudi odgovor culi bismo o cemu se radi.

Treba ispitati i kako macke reaguju (da li vole da se izlezavaju tu, ili naprotiv, ili su ravnodusne).
 
Poslednja izmena:
Nailazio sam na te krugove oko svakog borića na brdu dobro utaban krug kao da je noću neko igrao kolo. Hteo sam da proučim o čemu se radi i uz malko truda saznao sam da jedna čudna životinjica koja se zove jazavac iz samo njemu znanih razloga kruži noću oko jednog pa oko drugog borića prateći sopstveni trag. Ipak nisam ubeđivao nikog o čemu se radi možda je nekome lepše razmišljati o vilama i vilenjacima.
Zanimljivo i AI zna za to
1713271008038.png

Samo tesko da traze insekte, nesto se debelo krije iza toga. Da nisu mozda jazavci ovladali vril energijom, buduci da stanuju u tunelima? :think::per:
1713271117303.png
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo i AI zna za to

Samo tesko da traze insekte, nesto se debelo krije iza toga. Da nisu mozda jazavci ovladali vril energijom, buduci da stanuju u tunelima? :think::per:
Ne trazi on insekte nego je glupa zivotinja. Nesto slicno kao kada pas pokusava da uhvati svoj rep pa se vrti u krug . Podseca na ljude koje kada ubacis u masinu ne mogu da izadju iz zacaranog kruga.
 
Poslednja izmena:

Back
Top