Utisci David Byrna o zenama u Srbiji

Pa problem u forum komunikaciji je što ne možemo da znamo ko se kome obraća dok taj ne citira ili ne kaže kome se obraća. Te tako nisam mogla da pretpostavim da se obraćate nekome na prethodnoj strani, pošto smo poslednje poruke pisali Atreides i ja. Način na koji ste pisali govori o tome da se nadovezujete na ono što smo mi pisali, a tu nema negiranja, već smo pisali o nečemu drugom.
Radi izbegavanja ovih poruka, bilo bi dobro da se osvrnete na ono na šta se odnosi vaša poruka, kada odgovarate, naročito ako to nije poruka koja je napisana iznad vaše.
Блабла...плашиш ме.:sad2:

Ово је само форум...опуштено бре.:D
 
ko ga ebe
i ko je on uopste?

pa legenda.....pri tom..skroz u pravu........te sve zene.narocito mlade devojke u tolikoj konkurenciji lepote su otkrile najgluplji moguci nacina da skrenu paznju na sebe,.....razgolicivajem.....stvarno prilicno degute su obucene ...........bas nisam puritanka....ali je nekako bas bas blajk...stvarno nekima odgovara onaj naziv sponzorusa..cim je vidis samo ti to padne na pamet...i nista vise
 
Ne treba da me se plašite, već treba da se naučite osnovnim pravilima komunikacije.
Па ваљда си видела на теми о пеглању да кад желим неком циљано да се обратим, да умем да цитирам човека (тебе сам цитирала)...ал' ајд'....ти си нека баш осетљива.
 
Odrza koncert covek a evo kakve utiske ima o BGD-u i devojkama u istom .......

http://journal.davidbyrne.com/2004/07/belgrade_serbia.html

„The women here — and those passing in and out of the hotel lobby — dress like hookers. Well, I'm exaggerating, but there are lots of heels, extreme push-up bras, and tarty trimmings. I assume that it is just the local fashion, that it's not necessarily working attire. Did some percentage of the men die in the war, leaving an excess of women? That would explain the tendency for women to bait their hooks so heavily.”
da je bar samo bg ili srbija :neutral:

svakako da uvijek ima izuzetaka, ali koji su vecina kada izadjes na ulicu grada? izuzetci?
nah :neutral:
 
Ja sam se našalila....ali pošto si ti ozbiljna, odgovoriću ti u tvom stilu, lepota je stvar ukusa i zaista je u očima posmatrača....mogu ti reći da sam od raznih stranaca, ne od poznatih stranih faca, čula kako su žene sa Balkana najlepše žene...jedan Italijan mi je čak pričao kako nas prepoznaje po izgledu...dakle, nije ta priča o lepoti žena s ovog podneblja izmišljena...uostalom, mešali smo se mnogo sa raznima, samim tim, dođemo neka vrsta ''meleza''...a opšte prihvaćeno je da su ukršteni narodi uvek nekako lepši.


Balkan nije samo Srbija.. Poslovni saradnik iz USA se kleo da je u Rumuniji video toliko lepih žena da nije mogao da veruje...

A to za klinnke i grand si u pravu... No nije lepota samo ono što se vidi..
 
ja bih se oblachila kao ***** samo da imam vremena, ali nemam.
mislim da je potrebno prilichno vremena ulozziti u kurvinski outfit.

moj maksimum se oslikava u maskari i rumenilu, eventualno sjaju za usne.
neke zzene koje ja znam u mom najboljem izdanju ne bi ishle ni djubre da bace, al` boli me uvo, ja se redovno tushiram. :D
 
..po mom mishljenju, byrne je potpuno u pravu..
..samo - kada to kazem ja, kao zena, lako je prilepiti toj izjavi etiketu zavisti,
kiselog grozdja, zala za mlados' , zabrinutosti za moje zensko, a i mushko dete, etc.. :roll:

..ne ochekujem da to potvdi vecina mushkih likova koji dolaze..
..pa ne zale se na tajlandjanke..rumunke..ukrajinke.. :roll:

..a one koje podrzavaju svoje maloletnice u tome - nek se presaberu..
..da ne bude dala baba dinar da se uvati u kolo.. :neutral:
 
..po mom mishljenju, byrne je potpuno u pravu..
..samo - kada to kazem ja, kao zena, lako je prilepiti toj izjavi etiketu zavisti,
kiselog grozdja, zala za mlados' , zabrinutosti za moje zensko, a i mushko dete, etc.. :roll:

Slazem sa Byrnom sto se tice ukusa - ni ja takav stil ne volim, ali svaki put kad bih popovala "kako mladi danas" setim se moje bake koja se zgrozila kada sam ja, sva ponosna, dosla da se pohvalim svojim prvim parom martinki :heart:

Naravno da je razlika izmedju martinki i neke fufaste varijante ogromna, ali ona je oduvek postojala... a ja taj ne-matinke stil nikada nisam razumela, pa ne mogu pouzdano da tvdim da je sada gori nego sto je bio, mozda je to samo razvoj u modi i zivotnom stilu... mislim, mozda se svet prosto promenio? I to ne samo u Srbiji, nego opcenito?
 
Slazem sa Byrnom sto se tice ukusa - ni ja takav stil ne volim, ali svaki put kad bih popovala "kako mladi danas" setim se moje bake koja se zgrozila kada sam ja, sva ponosna, dosla da se pohvalim svojim prvim parom martinki :heart:

Naravno da je razlika izmedju martinki i neke fufaste varijante ogromna, ali ona je oduvek postojala... a ja taj ne-matinke stil nikada nisam razumela, pa ne mogu pouzdano da tvdim da je sada gori nego sto je bio, mozda je to samo razvoj u modi i zivotnom stilu... mislim, mozda se svet prosto promenio? I to ne samo u Srbiji, nego opcenito?

jao muvalo pa s'o si takva:(
ja bas volim fufasti stil,mada mi ne stoji,zbog figure:rumenko:
meni se svidja kad sretnem pametnu zenu s fufastim stilom,taj kontrast i to:per:
 

Back
Top