Utisci David Byrna o zenama u Srbiji

Prvo mi je bilo smesno sto si rekla da je on okruzen debelim zenama u trenerkama (joj , jos mi je smesno), a onda mi je zasmetalo sto mislis da je to sto mu se ne svidja odredjeni stil poza... sto, ako pogledas kako on izgleda, i sta radi - http://www.davidbyrne.com/ - ne pije vodu.

Nisam ja rekla da je licno on okruzen debelim zenama u trenerkama..nego da je to trend na zapadu kod prosecne populacije.Kod njih samo zvezde mogu da izgledaju "svetski",a kod nas je to uobicajena pojava na ulici.Sto mu to smeta-ne znam,ali znam dosta o njemu i njegovom uzletu u pop-rock muzici i na koji nacin se profilisao..pa sam stekla takav utisak sto ne mora da je tacno..priznajem.Ali je ipak moj utisak takav..:cool:
 
Nego nadju se tako"kriticari svega i svacega" pa iz ko zna kojih razloga opletu po savremenom ponasanju i obavezno ga podvedu pod "lako" :(
.... :kafa: <-- mind you, kakao


perception.jpg
 
Nisam ja rekla da je licno on okruzen debelim zenama u trenerkama..nego da je to trend na zapadu kod prosecne populacije.Kod njih samo zvezde mogu da izgledaju "svetski",a kod nas je to uobicajena pojava na ulici.Sto mu to smeta-ne znam,ali znam dosta o njemu i njegovom uzletu u pop-rock muzici i na koji nacin se profilisao..pa sam stekla takav utisak sto ne mora da je tacno..priznajem.Ali je ipak moj utisak takav..:cool:

Ma mene u sustini zabole za Byrnov komentar o srpskim zenama (to sam rekla na prvoj strani), ali posto ja imam jednog takvog kod kuce, verujem mu da se ne folira... Meni je interesantija diskusija koju je izazvao :)
 
pa nije to moj stav, ti si ponudila slicnu ilustraciju na predhodnoj strani a neko je uvalio i milu jovovic... ok tvoja ima gole noge ne sise, ali meni to sve dodje isto, golo je golo pa stavljali ga u kakav god kontekst, ispade sve stvar ukusa a ne realnosti da su sise uopste shokantne u 21 veku ako ih ne gledas u kontekstu fotki nacionalne geografije africkih plemena...

..ma meni bio chudan umetnichki dojam..
..nadji mi ilustraciju golih sisa sa umetnichkim dojmom prigodnih za radni dan prepodne,
u beogradu, leto/zima nebitno, za zensku osobu od 18 do 30 godina
i ja cu da kazem da si skroz u pravu.. :confused:

..ja sam potpuno svesna da sve zene imaju sise i da iste mushkarci rado zamishljaju ili gledaju,
ali postoji suptilna razlika izmedju kataloga u dnevnoj shtampi,
izloga za sluchajne i namerne prolaznike,
najave ochekivanog i naslucivanja neochekivanog..i razlika nije u ceni.. :)
 
Nisam ja rekla da je licno on okruzen debelim zenama u trenerkama..nego da je to trend na zapadu kod prosecne populacije.Kod njih samo zvezde mogu da izgledaju "svetski",a kod nas je to uobicajena pojava na ulici.Sto mu to smeta-ne znam,ali znam dosta o njemu i njegovom uzletu u pop-rock muzici i na koji nacin se profilisao..pa sam stekla takav utisak sto ne mora da je tacno..priznajem.Ali je ipak moj utisak takav..:cool:

..qq..:lol:
 
Ne bih ovo da komentarisem,jer se gomila NVO koje stite zene bavim ovom muskom pricom-zene svojim oblacenjem izazivaju da budu silovane.:dash:

Da li to znaci da cu biti u velikom problemu svaki put kada obucem moj bikini ? Ko je taj ko ce da proceni sta je drustveno prihvatljivo? Neka komisija kao u Iranu mozda?:sad2:
vidis negdje na slici silovanje? ja ne :kafa:
to ne znamo. moze vrlo lako biti butterface
 
..ma meni bio chudan umetnichki dojam..
..nadji mi ilustraciju golih sisa sa umetnichkim dojmom prigodnih za radni dan prepodne,
u beogradu, leto/zima nebitno, za zensku osobu od 18 do 30 godina
i ja cu da kazem da si skroz u pravu.. :confused:

..ja sam potpuno svesna da sve zene imaju sise i da iste mushkarci rado zamishljaju ili gledaju,
ali postoji suptilna razlika izmedju kataloga u dnevnoj shtampi,
izloga za sluchajne i namerne prolaznike,
najave ochekivanog i naslucivanja neochekivanog..i razlika nije u ceni.. :)

imaju i muskarci sise :)

inace ponavljam ja ne ravim razliku u um dojmu, nego gomila ljudi na temi, meni licno su gole sise gole sise (ili vec razgoliceno telo/noge sta god) a stil oblacenja druga stvar u potpunosti. znaci na temi se koliko vidim zastupa da postoji izazovnost koja je fina i ona koja nije fina, sexualnost koja se pokazuje po drustveno utvrdjenim normama prihvatljivog. ponavljam meni um.dojam nije bitan telo je telo... ulica je ulica, nije radno mesto, uglavnom :lol:
 
imaju i muskarci sise

i to kakve....i uopšte ih ne kriju...pogledajte samo reklamu za ''amstel'' kad onaj voluminozni upada u kadu...bokte :eek:
što se mene tiče, kad je leto - razgoliti se, ali ne baš skroz, ako si zgodna...a rodilo ove godine baš dobro, kad krenem ulicom sramota me da se okrećem. sva sreća što imam jako tamne naočare, pa se ne vidi u koga zurim.
i zaista ima razlike u izgledu fufa i i ovih drugih kojima s isto svašta nešto vidi.
bar ja tako mislim.:mrgreen:
 
Odrza koncert covek a evo kakve utiske ima o BGD-u i devojkama u istom .......

http://journal.davidbyrne.com/2004/07/belgrade_serbia.html

„The women here — and those passing in and out of the hotel lobby — dress like hookers. Well, I'm exaggerating, but there are lots of heels, extreme push-up bras, and tarty trimmings. I assume that it is just the local fashion, that it's not necessarily working attire. Did some percentage of the men die in the war, leaving an excess of women? That would explain the tendency for women to bait their hooks so heavily.”

pa, tacno je tako...kod nas nema razlike izmedju dnevnog i vecernjeg izgleda, izmedju garderobe i sminke za devojcice do 15, devojke 20-30 i one preko toga (cast izuzecima!)
nigde u svetu to ne videh.....
 

Back
Top