Utisak nedelje, Zašto Srbiji nedostaje Zoran Đinđić?

Boli me doope i za njega, i njegova udova se lepo udomila. Nego, što Jovanka ne sme još uvek da zine u Beogradu? Kad će prođe komunjarština?

Зато што су се удружили ДБ, УДБА, Секуритатеа, ЈСО и њима руководи ноћни чувар Пионирског Града, кад он каже да може - Јованка ће да проговори.
 
Зато што су се удружили ДБ, УДБА, Секуритатеа, ЈСО и њима руководи ноћни чувар Пионирског Града, кад он каже да може - Јованка ће да проговори.

Al Pionirski grad nije u pichovcima, nego u Beogradu. Neka Beograđani rešavaju svoje probleme, a nas pichovchane ostave da živimo na miru. Zabole me više za beogradske revolucionare. I crvene i žute.
 
Зато што су се удружили ДБ, УДБА, Секуритатеа, ЈСО и њима руководи ноћни чувар Пионирског Града, кад он каже да може - Јованка ће да проговори.
Čim počnem da dajem repke, robot mi kaže- dali ste previše za 24 časa...zavera.

- - - - - - - - - -

Al Pionirski grad nije u pichovcima, nego u Beogradu. Neka Beograđani rešavaju svoje probleme, a nas pichovchane ostave da živimo na miru. Zabole me više za beogradske revolucionare. I crvene i žute.

Trole, tvoj stil mi je poznat, na vrh mi je pameti.Kažnjivo je trolovati i spamovati.
 
Kažnjivo je trolovati i spamovati.

Na srpskom jeziku, gramatički je ispravno : " Kažnjivo je da se "troluje" i "spamuje" , svakako izostavljajući ove traljave, unakažene anglosaksizme.
Infinitiv u rečenici odaje tvoje poreklo. :D

- - - - - - - - - -

Зашто теби недостаје Ђинђић :confused:

Ja sam samo par puta prošla tom ulicom, što bi mi nedostajala, ne prolazim tuda. :D
 
Na srpskom jeziku, gramatički je ispravno : " Kažnjivo je da se "troluje" i "spamuje" , svakako izostavljajući ove traljave, unakažene anglosaksizme.
Infinitiv u rečenici odaje tvoje poreklo. :D

- - - - - - - - - -


Kao i svaki trol, počinješ da mi ideš na živce.Posle niza glupih i nepotrebnih postova, dosta mi je zagađenja koje praviš. Ti nisi moj problem, već problem moderacije.

- - - - - - - - - -

pa ti nemoj da dajes svakome..proberi..odaberi..misim nasta to lici cccccc
do duse greh je imati a ne dati..
opano je too

:roll:
 
Utisak nedelje
Zašto Srbiji nedostaje Zoran Đinđić?

Gosti su: Dragan Đilas, gradonačelnik Beograda; Čedomir Jovanović, predsednik LDP i Ilija Vujačić, profesor FPN. Autorka Olja Bećković

Jao sad kad SVI u emisiji krenu da kmeče za Đikijem
Što nije zvala bar nekog ko drugačije misli. Na šta će da se svodi emisija?

Uopste nam ne nedostaje, kome nedostaje neka ide za njim.
 

Back
Top