Cane iz "Partibrejkersa" došao u "Utisak nedelje", pa odmah napustio emisiju

Emisija je proizvod nečijeg mišljenja, pa samim tim ako nije bitno nečije mišljenje nije bitna ni emisija

Ne vidim što bi svakome bilo bitno šta misle učesnici neke emisije
Meni lično nebitno, tebi bitno
Ne tražim ni od učesnika da im moje mišljenje bude bitno.

Što se tiče sadržaja emisije kao što rekoh odavno mi nebitno, prežvakane teme vrlo jalove koje nekako nisu svrsishodne i koje određene ideje koriste u suprotnosti sa proklamacijom ciljeva

Moje uverenje je uvek bilo da ne treba velike ideje koristiti za tuđe interese
са једне стране имаш безобразлук и цинизам водитељке - не можеш то порећи

са друге стране имаш неког ко се често претерано про.серава да простиш...

ок мајстор је у свом послу

као што је рецимо и балашевић али увјек постоји она народна , за ово ти слава за ово ти глава

нико честит не заборавља да је балашевић подгузна мува био , пјевао титу стих, потом против јанеза имао стихове а онда им трчао као и хрватима понижавајући србију изјавама тамо чепећи им се у гузу јер му пунише халу... камелеон за своју корист

лепо му је рекао ватерполиста икодиновић - пиз.до не заборави одакле си потекао и где си стекао славу .
 
са једне стране имаш безобразлук и цинизам водитељке - не можеш то порећи

са друге стране имаш неког ко се често претерано про.серава да простиш...

ок мајстор је у свом послу

као што је рецимо и балашевић али увјек постоји она народна , за ово ти слава за ово ти глава

нико честит не заборавља да је балашевић подгузна мува био , пјевао титу стих, потом против јанеза имао стихове а онда им трчао као и хрватима понижавајући србију изјавама тамо чепећи им се у гузу јер му пунише халу... камелеон за своју корист

лепо му је рекао ватерполиста икодиновић - пиз.до не заборави одакле си потекао и где си стекао славу .

Kod Bećkovićeve od kad je pamtim ide neka priča na mi i oni, pri tome su za nju "mi" fini kulturni obrazovani a oni sve suprotno

Onaj njen unjkavu šaputavu glas sva moja njanjava i bleda bez harizme
Tu je gde je samo zbog nepotizma i trenda koji je promovisan pre par decenija da voditelj mora biti islednik, te se time šalje poruka plebsu šta ih očekuje ako ne budu "dobri"

Što se tiče ostalih umetnika pa kada im je služba tražila da guraju Srbe u rat to su radili, kada im je zatražila da ih ponižavaju to su radili, sad im traže da im se dodvoravaju, jer gube moć a valja sačuvati agentura za neki naredni okršaj to rade

Dok god ne ogolimo sve nećemo se podići

Tu spadaju oba ova aktera ma kako izgledali različiti oni su isti
 
Danas je дефинитивно постао Informer лажног опозиционара Ђида. А овакав СРАМОТАН наслов [сви смо могли да видимо да о "бахатости" Цанета нема говора, већ обратно, бахата је била Зоља] у некада угледном медију, сам по себи говори у прилог основаној сумњи да је сукоб Зоље и Цанета избио непосредно пре емисије пошто је Цане Партибрејкерс на неки начин најавио Зољи Пјесниковој да нема намеру да у Utisku nedelje, који је Зоља претворила у Ђидину варијанту Ćirilice, пригодно ускликне с љубављу Другу Ђиди, а шта је Пјесниковој као Ђидиној боткињи у том моменту било најважније на свету!

„Ne postoji nijedna muzička genijalnost kojom se može opravdati bahatost“
 
Када су твој народ и држава у рату имаш да певаш у корист ратних напора или да се забијеш у мишју рупу.Не може неки распали рокер да процењује да ли је оправдано да се иде у рат или не, има ко о томе да мисли.
Србија 1991. није била у рату :kafa:
 
Kod Bećkovićeve od kad je pamtim ide neka priča na mi i oni, pri tome su za nju "mi" fini kulturni obrazovani a oni sve suprotno

Onaj njen unjkavu šaputavu glas sva moja njanjava i bleda bez harizme
Tu je gde je samo zbog nepotizma i trenda koji je promovisan pre par decenija da voditelj mora biti islednik, te se time šalje poruka plebsu šta ih očekuje ako ne budu "dobri"

Što se tiče ostalih umetnika pa kada im je služba tražila da guraju Srbe u rat to su radili, kada im je zatražila da ih ponižavaju to su radili, sad im traže da im se dodvoravaju, jer gube moć a valja sačuvati agentura za neki naredni okršaj to rade

Dok god ne ogolimo sve nećemo se podići

Tu spadaju oba ova aktera ma kako izgledali različiti oni su isti
Tačno.
 
Србија 1991. није била у рату :kafa:
Pa da trebali smo skroz da pustimo da srbe lrpo isteraju iz stanova (oduzeto 40 000 stanarskih prava u hr 1991) i da gledamo kako ih paše i ustaše taman ko 41ve

Pa nije srbija bila u ratu.

Pomagala je srpski narod kao što su Švabe ameri turci Arapi pomagali vas.

Dakle trebalo je da pustimo da ih potamanite...

:mazi:
 
...

Brakus najduhovito-tacniji...🤔🤣
Znači...
Ljuban Karan organizovao incident u Utisku nedelje...
Na Ljubana sam totalno zaboravio... :think: 🤣

Sagovornici Danasa o Canetovom napuštanju emisije „Utisak nedelje“​

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/zoran-kostic-cane-utisak-nedelje/
Radio voditelj Igor Brakus smatra da je Cane napustio emisiju jer ga je voditeljka Olja Bećković iznervirala, kao i da ovo nije bitna tema.
„Pa koga je uopšte briga za to? Evo, mene nije, ali ste me pitali za komentar pa da ne bude da nisam hteo da odgovorim.
Dopuniću da je vrlo moguće Služba organizovala sve ovo kako bi se „krug dvojke“, pored odlaska Ivana Ivanovića na novu kablovsku televiziju, bavio problemima kojima zapravo treba da se bavi a ne nekim glupostima oko pokradenih izbora i izdaje nacionalnih interesa“, kaže Brakus.

...
 
Pa da trebali smo skroz da pustimo da srbe lrpo isteraju iz stanova (oduzeto 40 000 stanarskih prava u hr 1991) i da gledamo kako ih paše i ustaše taman ko 41ve
Чак и да је то истина као што није, јер су Хрватски Срби запалили из своје Хрватске тек након удруженог злочиначког подухвата чија је сврха била присилно уклањање већег дела хрватског становништва са приближно једне трећине територије Републике Хрватске због чега је целокупно руководство такозване "Републике Српске Крајине" осуђено у Хашком трибуналу, пошто су претходно одбили за њих спасоносни план Z4 који им је гарантовао државу у држави, шта нас Србијанце треба да генерално буде брига за побуњене држављане Републике Хрватске који се боре за Велику Србију, а коју ми Србијанци не желимо?
Онај ко се на то ложио, одазвао се позиву на мобилизацију или отишао у добровољце код Шешеља и/или Аркана.
А највећи хероји деведесетих су дезертери из ратова које је повео Балкански касапин, ратова који су осрамотили и уназадили Србију!
 
...

Brakus najduhovito-tacniji...🤔🤣
Znači...
Ljuban Karan organizovao incident u Utisku nedelje...
Na Ljubana sam totalno zaboravio... :think: 🤣

Sagovornici Danasa o Canetovom napuštanju emisije „Utisak nedelje“​

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/zoran-kostic-cane-utisak-nedelje/




...
Сврха овог издања емисије Utisак nedelje било je вршење притиска на јавне личности из Proglasa али и друге, да уђу под шињел Друга Ђида. Прецизније, да пристану да их лажни опозиционар Ђидо за изборе 2. јуна стави на своју листу и тако их у јавности осрамоти за сва времена.
И то је прави разлог свађе између живе легенде Ex-YU punka Цанета Партибрејкерса и Ђидине боткиње Зоље Пјесникова, а која се догодила пре емисије, коју додуше нисмо видели, али можемо са вероватноћом од 99,9% да претпоставимо да се иста десила.
Ево на 9:30 у видеу, Зоља Пјесникова пита Филипа Ејдуса (цитирам) "зашто то катогорично 'не' да се уђе на [Ђидину, прим. комшија] листу", премда су угледне личности из Proglasa много пута већ, у разним медијима, изнели свој јединствен став да неће да се кандидују на изборима јер не желе да се активно баве политиком те да су своје (изузетно посећене) трибине држали само из разлога да би анимирали грађане да изађу на биралишта. Такође, на 26:35 , када цела Србија која гледа телевизију се пита шта је разлог Цанетовог напуштања емисије, Зоља поставља питање "зашто сада нема камиона са Римтутитуки". Наиме, познато је у чаршији да је Цане Партибрејкерс одбио да под старе дане прави репризу Римтутитуки у част Друга Ђида.


Значи Ђидо преко својих ботова као што је Зоља Пјесникова не оставља на миру угледне људе који су га само посредно подржали у неком моменту, а замислите како се Тројански коњ Ђидо опходи према онима који су се ставили под његову директну команду. Онај ко се заебе па се прикључи листи Србија за насиљe [над Србијанцима] тј уђе под Ђидин шињел, тај испод истог може да изађе само осрамоћен и сатанизован!
 
Poslednja izmena:
Сви они би се продали за ситне паре, само то нико није ни покушао.
Као што видиш Саво није тако, јер итекако би лажни опозиционар и тајкун Друг Ђидо окитио Цанета Партибрејкерса само да овај пристане на његову непристојну понуду да Цане возећи се на камиону у некој смешној репризи концерта Римтутитуки отпева пар песама у част Ђидине коалиције Србије за насиље [над Србијанцима], али овај неће па неће :kafa:
 
Као што видиш Саво није тако, јер итекако би лажни опозиционар и тајкун Друг Ђидо окитио Цанета Партибрејкерса само да овај пристане да се возећи се на камиону у некој смешној репризи концерта Римтутитуки отпева пар песама у част Ђидине коалиције Србије за насиље [над Србијанцима], али овај неће па неће :kafa:
Ђидо се не бави политиком да би давао паре Цанету или било коме другом, него да би зарадио још лове и умножио свој постојећи капитал.

Није глуп Ђидо да баца паре на неке умишљене ликове које нико не слуша, и од којих никакве вајде не би било.

Популација која наседа те пајдоманске форе, ће свакако гласати за Ђида, па нема потребе трошити лову на оно што већ имаш.
 
Ђидо се не бави политиком да би давао паре Цанету
Лажни опозиционар Ђидо је, наравно преко посредника, нудио паре Цанету да му пева на камиону, а овај је одбио. Жалим случај Саво! Нећеш моћи да заједно са милион других ботова пљујеш по репризи Римтутитуки, а шта је и био циљ Ђидине непристојне понуде!
 
Лажни опозиционар Ђидо је, наравно преко посредника, нудио паре Цанету да му пева на камиону, а овај је одбио. Жалим случај Саво! Нећеш моћи да заједно са милион других ботова пљујеш по репризи Римтутитуки, а шта је и био циљ Ђидине непристојне понуде!
Па како није било "Римтутитуки-ија" и сличних "миротвораца" у Загребу и Сарајеву, него само у Србији?

Да сам ја био нека власт не би нико смео да им изда и објави носач звука, изда простор за концерт или да их пусти на тв-у и радију.
 
Цане је искључиви кривац!
Шта му је уопште требало да долази на загарантовано понижавање код Опролећије (која себе зове Оља)?
Па он је својеврсна институција, а она је просечна глумичица на прљавом послу.
 
Па како није било "Римтутитуки-ија" и сличних "миротвораца" у Загребу и Сарајеву, него само у Србији?

Да сам ја био нека власт не би нико смео да им изда и објави носач звука, изда простор за концерт или да их пусти на тв-у и радију.
Саво, заборавио си да 1991. године ниједан хрватски војник или паравојник није с пушком у руци ступио на територију Републике Србије.
А за то време у Републици Хрватској, у дивном барокном и мултиетничком граду Вуковару ...

1711011480678.png


1711011426805.png



1711011601429.png
 
...

Ali najjace kad joj je Cane rekao -"Možeš da se titluješ..."

:hahaha::hahaha::hahaha:

A ona sirota mislila da će tim suptilnim šapatom da napali Caneta... :rotf:

I kad joj ovaj odgovorio sa titlom...
ona se odmah ljutnula i krece da lupeta - "Šta se dereš na nas..." :azdaja::tiganj::pms:


A ova dva druga lika gledaju...gde se nalaze, sta se desava...

:hahaha::rotf::hahaha:

I Cane tad vidi da joj je ugasio libido...i jbg...ustaje i ode... :lol:

...
Могуће да је попила мало више овај пут јер Оља роља виски као воду.
 
Цане је искључиви кривац!
Шта му је уопште требало да долази на загарантовано понижавање код Опролећије (која себе зове Оља)?
Па он је својеврсна институција, а она је просечна глумичица на прљавом послу.
И приде тежак алкос
 

Back
Top