Utisak nedelje, Zašto Srbiji nedostaje Zoran Đinđić?

Zaista, sramota je da se Djilas, Ceda i svi ostali foliranti toliko blamiraju i sa puno lazne patetike izigravaju ucveljene udovice. Toliko su providni da je to prosto neverovatno, samo jos naivne budale mogu da poveruju u njihove reci.

Kome nedostaje Zoran Djindjic, kome, ali iskreno? Kome osim njegovoj majci, deci i jos par njih iz najuze rodbine? Kome???
:ok::ok::klap:

- - - - - - - - - -

Da, da , surčinski klan, zemunski klan ... :whistling: :lol: Mislim, kad smo već kod mafije ...
Krmivo produkt i slicnim
 
Sta je bre na njegovoj strani?Pa nemoooj molim te :D
Kostunica je zavrsio svoje...A Zoran je bio aktivan u afirmaciji Srbije...
Ne, Kostunica ne moze sa svakim...on je obicno sa mafijom...

Ти, или си "необавештен" или си много пристрасан.

Судећи по нику, у питању је ово друго.

Тако слепи могу бити само острашћени људи, који немају много слуха за реалност.
 
zoran-djindjic_1331302766_420x0.jpg

701809_sakicc_sinan_shiri.jpg


Zoko moja, Zoko...
 

Prilozi

  • 701809_sakicc_sinan_shiri.jpg
    701809_sakicc_sinan_shiri.jpg
    70,7 KB · Pregleda: 1
Ти, или си "необавештен" или си много пристрасан.

Судећи по нику, у питању је ово друго.

Тако слепи могу бити само острашћени људи, који немају много слуха за реалност.
Pa cekaj, hoces da kazes da Kostunica nije saradjivao?Pa nije ni dosao na sahranu Zoranu...
 
Srbiji nedostaje Sloba, a ne ovo izdajnicko govedo. Sloba je bio prava sloboda, ovaj je bio obican nitkov koji je sluzio stranim interesima. Sta je sa vilom od milion i po? Gde ju je stekao? Od bavljenja politikom (uglavnom u opoziciji)? Sta je sa 70 natovih miliona koje je izdajnik uzeo da rusi pravog pravcatog Srbina? Jel' stavio sebi "parce" u dzep? ***** mu se ogadila hohstaplerska. Takve je sevap bilo na takav nacin skembati. Za bolje goveda i nisu. Sloba je jedini pravi mucenik, koji je posle beskompromisne borbe za srpstvo i ocuvanje zemlje, bacen od tih istih Srba u inostrani kazamat u kojem su ga trovali dok nije crk'o. Sto bi neki rekli, nije Sloba bio kriv, mi smo bili govna!
 
Srbiji nedostaje Sloba, a ne ovo izdajnicko govedo. Sloba je bio prava sloboda, ovaj je bio obican nitkov koji je sluzio stranim interesima. Sta je sa vilom od milion i po? Gde ju je stekao? Od bavljenja politikom (uglavnom u opoziciji)? Sta je sa 70 natovih miliona koje je izdajnik uzeo da rusi pravog pravcatog Srbina? Jel' stavio sebi "parce" u dzep? ***** mu se ogadila hohstaplerska. Takve je sevap bilo na takav nacin skembati. Za bolje goveda i nisu. Sloba je jedini pravi mucenik, koji je posle beskompromisne borbe za srpstvo i ocuvanje zemlje, bacen od tih istih Srba u inostrani kazamat u kojem su ga trovali dok nije crk'o. Sto bi neki rekli, nije Sloba bio kriv, mi smo bili govna!

Sloba nije tema.
 
Srbiji nedostaje Sloba, a ne ovo izdajnicko govedo. Sloba je bio prava sloboda, ovaj je bio obican nitkov koji je sluzio stranim interesima. Sta je sa vilom od milion i po? Gde ju je stekao? Od bavljenja politikom (uglavnom u opoziciji)? Sta je sa 70 natovih miliona koje je izdajnik uzeo da rusi pravog pravcatog Srbina? Jel' stavio sebi "parce" u dzep? ***** mu se ogadila hohstaplerska. Takve je sevap bilo na takav nacin skembati. Za bolje goveda i nisu. Sloba je jedini pravi mucenik, koji je posle beskompromisne borbe za srpstvo i ocuvanje zemlje, bacen od tih istih Srba u inostrani kazamat u kojem su ga trovali dok nije crk'o. Sto bi neki rekli, nije Sloba bio kriv, mi smo bili govna!

Слободан Милошевић је најслабији српски владар за вјек и вјеков.Тешко да иједан може да буде гори од Вечитог Липовог Лада.

Урош Нејаки је за дотичног Слободана Мириног и Ричард Лавље Срце и Путин и Роналд Реган, а сви знамо шта је било за време потомка Душановог, а још боље и проживели/једва преживели за време мужа Мириног, према томе бесмислено лапрдање о некаквој величини и мучеништву С.Милошевића је у недостатку аргумената о другој страни типа одакле му лоповчина једна мафијаш страни плаћеник само трућање у празно, што се веома цени на овом форуму :heart:
 
Слободан Милошевић је најслабији српски владар за вјек и вјеков.Тешко да иједан може да буде гори од Вечитог Липовог Лада.

Урош Нејаки је за дотичног Слободана Мириног и Ричард Лавље Срце и Путин и Роналд Реган, а сви знамо шта је било за време потомка Душановог, а још боље и проживели/једва преживели за време мужа Мириног, према томе бесмислено лапрдање о некаквој величини и мучеништву С.Милошевића је у недостатку аргумената о другој страни типа одакле му лоповчина једна мафијаш страни плаћеник само трућање у празно, што се веома цени на овом форуму :heart:

:smeker:

- - - - - - - - - -

esad pitanje je sta u tasni nosi?
Kupoprodajni ugovor zasecerane od 3 evra za kuma KOleta?
papir ili rizlu za kuma Caneta
ugovor na milion kokica za kuma Krmeta
ili novu masinu za kuma Cumeta...
ma velika je to torba kumovska bila..
i kumovi mu kumovali na kraju..inace to je obicaj u Srbiji od Milosa ostao..

Da, zaista, šta nosi u torbi...da li si ti ozbiljan:zcepanje: Nosi tebi poklon od deda Mraza...:cool:
 

Čim ga vidim, znam šta smo izgubili.Tuga i šteta za Srbiju.A ovi što pišu, neka pišu, karavani prolaze.

- - - - - - - - - -

Ма јок, ту су били споразуми да се КиМ врате под окриље Србије ал пошто сте га уцмекали, сад нема ништа од тога до 27.века

Sada mi, parafraziram Tomu, molimo da nam kosovska vlast dozvoli da se ujedine srpske opštine na severu.Mi tražimo nezavisnost od Kosova. Bar je neko rekao već jednom.
 

Back
Top