uticaj foruma na razvojni put fine zene :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
elem...

na mene slabo utiče...još uvijek sam:

*vjerna kao pas

* željna putovanja

*o sexu i ljubavi znam što sam i znala

*materijalna sittuacija mi ista (ako ne i gora:mrgreen:)

itd...:mrgreen:

:think:

Ne provodiš dovoljno vremena na forumu.
Da si eminentna forumašica znala bi da:
1.) Žena, pas i vernost se ne pominju u istoj rečenici.....Veran treba biti na temama na Domu i porodici a neveran na LJiS-u....
2.) Putovanja su ok, ali ni u ludilu ne smeš reći da nisi nigde putovala, nego ćapiš slike egzotičnih krajeva s neta i okačiš kao svoje..Ako još umeš da uglaviš svoju fotku ispred plavog karipskog mora...ti si prava forumašica...
3.) Ugledna forumašica zna APSOLUTNO sve o ljubavi i sexu...i rado svoje znanje deli sa ostalim korisnicima...
4.) Sve smo mi bogate, uspešne, bez materijalnih problema....kuckamo sa svog lap-topa optočenog dijamantima, dok nas tri crnca hlade lepezom.....
 
Poslednja izmena:
:think:

Ne provodiš dovoljno vremena na forumu.
Da si eminentna forumašica znala bi da:
1.) Pena, pas i vernost se ne pominju u istoj rečenici.....Veran treba biti na temama na Domu i porodici a neveran na LJiS-u....
2.) Putovanja su ok, ali ni u ludilu ne smeš reći da nisi nigde putovala, neko ćapiš slike egzotičnih krajeva s neta i okačiš kao svoje..Ako još umeš da uglaviš svoju fotku ispred plavog karipskog mora...ti si prava forumašica...
3.) Ugledna forumašica zna APSOLUTNO sve o ljubavi i sexu...i rado svoje znanje deli sa ostalim korisnicima...
4.) Sve smo mi bogate, uspešne, bez materijalnih problema....kuckamo sa svog lap-topa optočenog dijamantima, dok nas tri crnca hlade lepezom.....

I ja vam se klanjam...forumaška elito!
:worth::worth::worth:
zbog vas se uvijek vraćam...:)
 
:think:

Ne provodiš dovoljno vremena na forumu.
Da si eminentna forumašica znala bi da:
1.) Žena, pas i vernost se ne pominju u istoj rečenici.....Veran treba biti na temama na Domu i porodici a neveran na LJiS-u....
2.) Putovanja su ok, ali ni u ludilu ne smeš reći da nisi nigde putovala, nego ćapiš slike egzotičnih krajeva s neta i okačiš kao svoje..Ako još umeš da uglaviš svoju fotku ispred plavog karipskog mora...ti si prava forumašica...
3.) Ugledna forumašica zna APSOLUTNO sve o ljubavi i sexu...i rado svoje znanje deli sa ostalim korisnicima...
4.) Sve smo mi bogate, uspešne, bez materijalnih problema....kuckamo sa svog lap-topa optočenog dijamantima, dok nas tri crnca hlade lepezom.....

nikad od mene...eminentne...jbte...:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top