Усвојен антисрпски закон што је лсв предложио

Optuženog ne, osuđenog da...

da sad videh u uvodnom postu pishe osudjene..pre je vrtela neka verzija gde vazi i za optuzene...
ok znachi svako ko je osudjen u hagu je fashista...interesantno tumachenje nashe drzave lol
a el se to odnosi samo na nashe il na svu dechicu?
kako god ovo je onda duplo golo jer okupljanja "za Ratka" ne mogu da podpadnu pod ovaj zakon
 

Па добро, Србине... опусти се...




srbkolosc5-1.gif
............
srbkolosc5-1.gif




....
icon_coo.gif
.....................
icon_coo.gif
......................
icon_coo.gif


tubac.gif
.............
tubac.gif
.........
tubac.gif


....



clap.gif
.......................................
clap.gif
............................... .
clap.gif
.

..

..
 
Овај закон ће допринети само јачању десничарских организација. Колико се сећам, већина скупова, које су организовале десничарске организације, били су забрањени, па није ником сметало да се одрже. Ово ће само створити још већи отпор десно оријентисаних људи према садашњој власти.
 
Овај закон ће допринети само јачању десничарских организација. Колико се сећам, већина скупова, које су организовале десничарске организације, били су забрањени, па није ником сметало да се одрже. Ово ће само створити још већи отпор десно оријентисаних људи према садашњој власти.

Нека одрже, не може да шкоди. После нека их затворе на пар дана па када изађу нека одрже опет и тако у круг ... нешто не верујем да ће полицији првој да досади.
А мени лично уопште не сметају било чији скупови, само када би имали ту дозу самоконтроле да не ломе унаоколо.
 
Нека одрже, не може да шкоди. После нека их затворе на пар дана па када изађу нека одрже опет и тако у круг ... нешто не верујем да ће полицији првој да досади.
А мени лично уопште не сметају било чији скупови, само када би имали ту дозу самоконтроле да не ломе унаоколо.

A i taj lom ne mora biti toliko loš, jednom je neko rekao: Smatram da malo nereda u društvu i nije tako loše, kao oluja u prirodi. Mislim da je u pitanju Kenedi ili Karter
 
A i taj lom ne mora biti toliko loš, jednom je neko rekao: Smatram da malo nereda u društvu i nije tako loše, kao oluja u prirodi. Mislim da je u pitanju Kenedi ili Karter

Нашао си кога ћеш да цитираш. :confused:
Стварно немам ништа против протеста али нека протестанти науче да своје незадовољство неким или нечим искажу вербално а не иживљавајући се над имовином града Београда. Код куће могу да ломе оно што им је тата купио и да пишу графите унутар својих станова а зна се какво је понашање на улицама пожељно.
 
Смарање или не - по нашем је у последње време. :per:
А "сконтала" (иначе баш српска реч) сам на основу припадника тих организација који се јавно експонирају и о којима се једино стиче утисак да су прљава, смрдљива, необразована и затуцана багра која се буса у груди причајући о неком српству а да у њима нема ничега ни српског ни хришћанског. Што се мене тиче нека су они живи и здрави, само да их више не гледамо ...

Слушај снајка...од тебе имам више школе....према томе..олош је вазда био левичарски настројен јер су против реда, рада и дисциплине!
 
Слушај снајка...од тебе имам више школе....према томе..олош је вазда био левичарски настројен јер су против реда, рада и дисциплине!

Тешко да имаш. А ако имаш тек онда настаје проблем, будући да се то не види. :lol:
А ви што сте десно бисте могли мало више да радите, па вам не би власт била крива за све ;) Ми што смо "против рада" како-тако пристојно живимо, што и вама желимо.:D
 
Срби нису били фашисти, нити је Србија била фашистичка земља и овакви закони су бесмислени. Бесмисленији тим пре што је тај исти Чанак пријатељ са силама, народима и државама које су заиста биле фашистичке: Хрватска, Мађарска, БиХ Муслимани:


Србија је била комунистичка земља и Србији је преко потребан закон против величања комунизма, Тита, СФРЈ и уопште оног времена и оног режима који је од православних Срба у Југославији створио 3 "народа" (Србе, "Црногорце" и "Македонце"), Србе-муслимане прогласио за посебну нацију, а Србе-католике доделио Хрватима. Режим који је Србију распарчао, који је делове Србије доделио Хрватској, а од остатка направио 4 федералне јединице и 2 покрајине. Србија је у Краљевину Југославију 1918. године ушла као јединствена краљевина, са Р. Македонијом, Црном Гором, Боком, Барањом, Зап. Сремом, Вуковаром, Босном, Херцеговином, гарантованом јужном Далмацијом до Сплита, а из ње изашла као шака јада, са једном отцепљеном покрајином, једном пред отцепљењем и барем два сецесионистичка покрета у себи, ужас...
 
Тешко да имаш. А ако имаш тек онда настаје проблем, будући да се то не види. :lol:
А ви што сте десно бисте могли мало више да радите, па вам не би власт била крива за све ;) Ми што смо "против рада" како-тако пристојно живимо, што и вама желимо.:D

Живите на грбачи народа....јер су вам очеви пљачкали 60 година Србију..па сада би и ви пили Србске крви!
Колико је Србске елите и индустријалаца побијено да би ви комунисти ширили гузице по туђем каучу!
 
Живите на грбачи народа....јер су вам очеви пљачкали 60 година Србију..па сада би и ви пили Србске крви!
Колико је Србске елите и индустријалаца побијено да би ви комунисти ширили гузице по туђем каучу!

Живимо од свог рада. Хајде ви пробајте, није то баш тако тешко ;)
Као филолог одбијам да коментаришем реченице где се налази реч "Србско" али ти топло саветујем да порадиш на правопису и на још нечему ... на пример на избацивању негативне енергије и на гледању својих посла и свог живота а не бризи о туђим очевима, имањима и парама.
 
Живимо од свог рада. Хајде ви пробајте, није то баш тако тешко ;)
Као филолог одбијам да коментаришем реченице где се налази реч "Србско" али ти топло саветујем да порадиш на правопису и на још нечему ... на пример на избацивању негативне енергије и на гледању својих посла и свог живота а не бризи о туђим очевима, имањима и парама.

Значи идемо на вређање...де ти мени реци снајче..одакле ти је ђед дошао?
Из које шуме сишао у град са петокраком на челу?

Ај благо нама...

srbkolosc5-1.gif
 
Значи идемо на вређање...де ти мени реци снајче..одакле ти је ђед дошао?
Из које шуме сишао у град са петокраком на челу?

Ај благо нама...

srbkolosc5-1.gif

Мој из Београда а за твог не знам. А и да је дошао из најмањег села на врх неке планине ни најмање ме не би било срамота да то кажем. Не мере се манири по томе одакле је неко већ по томе какво кућно васпитање има ;) Само сељаци лече комплексе и испољавају малограђанштину позивањем на родно место ...
 
Слушај снајка...од тебе имам више школе....према томе..олош је вазда био левичарски настројен јер су против реда, рада и дисциплине!

Znači nemaš ništa protiv nemačke okupacije Srbije? Tad je bilo reda, rada i discipline, doduše u logorima.
 

Back
Top