Усвојен антисрпски закон што је лсв предложио

Inače Čanak je bio dobrovoljac u ratu u Hrvatskoj.
Sad koliko od ovih ovde može time da potkrepi legitimitet svojih stavova ne znam.

Шта је био Чанак ??? :hahaha::hahaha::hahaha:

Где бре, лепоте ти ...

Ајд наведи јединицу и временски период, potkrepi legitimitet svojih stavova ...

:rotf::rotf::rotf:
 
Немаш ти појма о историји. Карађорђе је јунак, а обреновић издајничко ђубре који је одсекао главу Карађорђа и послао турцима. Обреновићи су завршили како су заслужили, а Србија никад не би била ослобођена да није било Русије и њене војске.

Продане душе који би да испоручују србе западу и осталим српским непријатељима Србије, којима је свеједно што је скоро све у Србији продато српским непријатељима, немају право да очекују добар третман од срба, године нису битне.

Au brate kolko je tebi mozak ispran

"а обреновић издајничко ђубре " :eek:
"а Србија никад не би била ослобођена да није било Русије и њене војске." :eek:

A ako u ovo stvarno verujes onda je to zaista tuzno
 
Само одговори на питање, ништа друго ...

:rotf::rotf::rotf:

Prvo nemoras da postavljas te glupave :rotf: jer ovde nije nista smesno, drugo ja nisam rekao niti da je ucestvovao niti da nije ucestvovovao u ratu. A ako jeste ucestvovao ja sigurno ne znam u kojoj je jedinici bio, isto tako ne znam za mnoge druge koji su sigurno ucestvovali u raznim sukobima u kojim su jedinicama bili. A ako te to vec toliko interesuje bolje proveri da li je ratovao ili ne nego da postavljas tako glupa pitanja.
 
Prvo nemoras da postavljas te glupave :rotf: jer ovde nije nista smesno, drugo ja nisam rekao niti da je ucestvovao niti da nije ucestvovovao u ratu. A ako jeste ucestvovao ja sigurno ne znam u kojoj je jedinici bio, isto tako ne znam za mnoge druge koji su sigurno ucestvovali u raznim sukobima u kojim su jedinicama bili. A ako te to vec toliko interesuje bolje proveri da li je ratovao ili ne nego da postavljas tako glupa pitanja.

Ако већ ништа не знаш, зашто пишеш ???

А смејем се глупом питању ...
Да није смешно, било би жалосно ко пише и шта пише ...
 
Ако већ ништа не знаш, зашто пишеш ???

Pisem zato sto ne razumem ljude koji neke stvari koje su veoma realne (meni nije nemoguce da je Canak ucestvovao u ratu kao dobrovoljac) odbacuju tek tako jer im se doticna osoba "ne svidja". Ono sto sam hteo da kazem je zasto si toliko siguran za Canka? i jos za dokaz kao trazis vreme kada je ratovao kao i jedinucu, ja naprimer nemam pojma kada su Seselji ili Arkan ili Kapetan Dragan ratovali niti jedince u kojima su bili, a opet bi mogao sa sigurnoscu da kazem da su ratovali, to sto je neko napisao da je Canak bio dobrovoljac ne znaci da zna gde i kad se borio
 
Tacno je da je Canak ucestvovao u ratu 91. negde oko Vukovara i po Slavoniji ,al tada nije bio dobrovoljac nego su ga mobilisali , a dobrovoljno se prijavio 99. kada je pocelo bombardovanje , al su ga u VO u Novom Sadu odbili

Е, ово је већ боље ...

Још да нађемо јединицу, па његове саборце
и јасно утврдимо положај, улогу и значај учешћа Друга Чанка
у сецесији бивших југословенских Република ...

:roll::roll::roll:
 
Е, ово је већ боље ...

Још да нађемо јединицу, па његове саборце
и јасно утврдимо положај, улогу и значај учешћа Друга Чанка
у сецесији бивших југословенских Република ...

:roll::roll::roll:
pa nemam pojma u kojoj je bio jedinici , verovatno je bio deo Novosadskog korpusa koji je bio glavni u bitcci za Vukovar,a sumnjam da se nesto istakao , uglavnom je po sopstvenoj prici ucio saborce iz JNA cetnicke pesme i bio je neka vrsta dvorske budale tamo ,sto je inace tipicno za njega
 
http://www.rtv.rs/sr/vesti/politika/politika/2009_05_29/vest_134046.jsp

Насера Орића, Хардинаја, Тачија и остале кољаче срба које је антисрпски трибунал ослободио, може свако ко хоће јавно некажњено да слави.

Али ако хвалиш хероје као Шешеља што се бори за српство, онда ћеш бити ухапшен и кажњен новчано. А тек за Ратка Младића и Радована. Па то би лично Расим Љајић дошао и насладио се.

Само опозиција није била за срамни закон који су усвојили. СПС, ДС, ЛДП и остале антисрпске протуве на власти су га подржали.

Док се у медијама хвали Расим Љајић који је кукао над побијеним зверима у Сребреници који су 3 године клали све што су могли по околним српским селима, уједно се врши пропаганда да се српство треба уништити.

Јел би ви се умешали ако би сте видели хапшење србина/српкињу зато што су похвалили српске хероје као што је Ратко Младић?

Тај "закон" необољшевика Чанка ЋЕ ДА ПАДНЕ НА УСТАВНОМ СУДУ КАО ГЊИЛА КРУШКА... то је јасно као бели дан.
 
Шта је био Чанак ??? :hahaha::hahaha::hahaha:

Где бре, лепоте ти ...

Ајд наведи јединицу и временски период, potkrepi legitimitet svojih stavova ...

:rotf::rotf::rotf:

Колико се магловито сећам - чини ми се да је Чанак својевремено кукао КАКО ЈЕ ПРИСИЛНО МОБИЛИСАН...:lol:
 
Kamo sreće kada bi se u Skupštini Srbije usvojili svi zakoni koje su predložili LSV i LDP. U ovom trenutku su to dve jedine stranke koje nisu opterećene svojom glomaznošću kao ostale u parlamentu, i mogu da se posvete izredi kvalitetnih zakonskih nacrta. Inače, ovaj zakon je morao biti još restriktivniji, a posebno su se morale razraditi odredbe o represiji nad neformalnim grupama i pojedincima i njihovim internet-prezentacijama koji zloupotrebljavaju internet šireći ideje suprotne civilizacijskim tekovinama i normama.:cool:
 
http://www.rtv.rs/sr/vesti/politika/politika/2009_05_29/vest_134046.jsp

Насера Орића, Хардинаја, Тачија и остале кољаче срба које је антисрпски трибунал ослободио, може свако ко хоће јавно некажњено да слави.

Али ако хвалиш хероје као Шешеља што се бори за српство, онда ћеш бити ухапшен и кажњен новчано. А тек за Ратка Младића и Радована. Па то би лично Расим Љајић дошао и насладио се.

Само опозиција није била за срамни закон који су усвојили. СПС, ДС, ЛДП и остале антисрпске протуве на власти су га подржали.

Док се у медијама хвали Расим Љајић који је кукао над побијеним зверима у Сребреници који су 3 године клали све што су могли по околним српским селима, уједно се врши пропаганда да се српство треба уништити.

Јел би ви се умешали ако би сте видели хапшење србина/српкињу зато што су похвалили српске хероје као што је Ратко Младић?

U moru retardiranih zakona i poteza ovog rezima ovaj je bez premca.
 
Колико се магловито сећам - чини ми се да је Чанак својевремено кукао КАКО ЈЕ ПРИСИЛНО МОБИЛИСАН...:lol:

И овога се сећам, чини ми се да је (е, сад где беше) у рат носио гитару,
а преко дана ишао по ритовима на пецање ...
Нико га није дирао јер је све забављао, причао вицеве, пекао роштиљ ...

Прави пример "борца" ...

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
И овога се сећам, чини ми се да је (е, сад где беше) у рат носио гитару,
а преко дана ишао по ритовима на пецање ...
Нико га није дирао јер је све забављао, причао вицеве, пекао роштиљ ...

Прави пример "борца" ...

:hahaha::hahaha::hahaha:

Та бедна људска креатура све исто као и наши медији БАВИ СЕ ЗАТАШКАВАЊЕМ СТВАРНИХ ЗБИВАЊА У ВЕЗИ НАЦИЗМА и на просто невероватан начин успева да угура људима у главу да у Србији постоје нацисти.

А истина је:

NPD, die, -: Nationaldemokratische Partei Deutschlands, die, - (≈ Nacional-demokratska partija Nemačke) – neonacistička politička partija u SR Nemačkoj








Nemačka | 19.05.2009

Povećava se broj neonacista u Nemačkoj



Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Okršaj policije i neonacista u Ulmu početkom maja

U Nemačkoj je osvanuo „dramatičan“ izveštaj o krivičnim delima radikalnih desničara. Tokom prethodne godine bilo ih je 20.000. U izveštaju se takođe upozorava i na povećanu opasnost od islamskih fundamentalista.





Nemački ministar unutrašnjih poslova Volfgang Šojble i šef Službe za zaštitu ustavnog poretka, državne bezbednosti, Hajnc From govorili su pre podne u Berlinu o najnovijem izveštaju Službe prema kome je značajno porastao krivičnih dela radikalnih desničara.

Prošle godine policija je registrovala dvadeset hiljada slučajeva, od toga hiljadu nasilnih. To je porast od 16 procenata u odnosu na 2007. godinu.

Već ranije ministarstvo unutrašnjih poslova je saopštilo da je broj politički motivisanih delikata porastao za 11 procenata – na 31.8% i to je novi rekord.

Uticaj neonacista u stranci raste
Broj članova desničarske NPD malo je opao – sa 7.200 na sedam hiljada, ali je porasla uloga neonacista u stranci, rekao je Šojble. Broj neonacista u Nemačkoj prošle godine porastao je, inače, sa 4.400 na 4.800. Šojble je izjavio:

„Desničarski ekstremisti predstavljaju pretnju našem demokratskom poretku. Raste uticaj neonacista u NPD i to izaziva zabrinutost zbog mogućnosti dalje radikalizacije“.

Povodom zahteva da se NPD zabrani Šojble je rekao: „Nisam za problematične postupke zabrane i to se odnosi upravo na zabranu Nacional-demokratske partije Nemačke, NPD“.

U izveštaju službe bezbednosti govori se i o ekstremnoj levici i terorizmu. Upozorava se i na sve veću opasnost od islamskih fundamentalista koji i u Nemačkoj pokušavaju da uvedu zakone islamske šarije.


bild/spiegel/nb
odg. urednik: N. Jakovljević
 
Kamo sreće kada bi se u Skupštini Srbije usvojili svi zakoni koje su predložili LSV i LDP. U ovom trenutku su to dve jedine stranke koje nisu opterećene svojom glomaznošću kao ostale u parlamentu, i mogu da se posvete izredi kvalitetnih zakonskih nacrta. Inače, ovaj zakon je morao biti još restriktivniji, a posebno su se morale razraditi odredbe o represiji nad neformalnim grupama i pojedincima i njihovim internet-prezentacijama koji zloupotrebljavaju internet šireći ideje suprotne civilizacijskim tekovinama i normama.:cool:

Ahahahaah ovo je najjache:hahaha: I ja kazem kamo srece da jesu, onda bi ti sad trunuo u zatvoru kao u svakoj normalnoj drzavi zbog rushenja ustavnog poretka i rasistickih izjava. Al provali ti bi trazio josh restriktivniji. Hebote koji si ti mazohista:hahaha:
 
Ahahahaah ovo je najjache:hahaha: I ja kazem kamo srece da jesu, onda bi ti sad trunuo u zatvoru kao u svakoj normalnoj drzavi zbog rushenja ustavnog poretka i rasistickih izjava. Al provali ti bi trazio josh restriktivniji. Hebote koji si ti mazohista:hahaha:

Samo kad si se ti javio. Ja stvarno ne znam šta je čudno što smatram da one koji šire mržnju treba trpati u zatvor. Ne odlučujem ja ko su ti, već to trba da uradi država. naravno, da sankciniše i one koji nemaju muda da se registruju nego deluju "neformalno". Takvi su i najopasniji.:super:
 
Samo kad si se ti javio. Ja stvarno ne znam šta je čudno što smatram da one koji šire mržnju treba trpati u zatvor. Ne odlučujem ja ko su ti, već to trba da uradi država. naravno, da sankciniše i one koji nemaju muda da se registruju nego deluju "neformalno". Takvi su i najopasniji.:super:

I ja kazem da terba te sto shire mrznju strpati u zatvor. Samo se pitam u koju kategoriju ti spadash svojim rasistickih uvreda na racun Srba iz centralne Srbije?:think:
 
Усвојен антисрпски закон што је лсв предложио

BEOGRAD - Skupština Srbije usvojila je danas Zakona o zabrani manifestacija neonacističkih ili fašističkih organizacija i udruženja i zabrani upotrebe neonacističkih ili fašističkih simbola i obeležja koji su predložili poslanici Lige socijaldemokrata Vojvodine.

Kolika kolicina gluposti mora da se smestila izmedju usiju ovog lika sto je postavio temu, kada zakon o zabrani nacistickih i fasitickih manifestacija smatra ANTISRPSKIM???:dash::dash::dash:

Budala smatra da je Srbija bogomdana nacisticka ili fasiticka drzava, pa ga pogadja sto ne moze da nosi kukasti krst na celu, i da se pozdravlja na ulici sa 'zieg heil":roll:

Taj, njegov licni problem moze i ne mora da leci...ali takvim stavom budale kao on, po ko zna koji put nanose stetu srpskom narodu , cija je determinanta oduvek bila antifasizam...:evil:
 

Back
Top