Ustase i cetnici

inagadadavida:
Glupost.............nevidjena :roll:

Socijalizam se nigde u SFRJ nije vise zapatio nego kod Srba.....upravo Srbi i Crnogorci su masovno podrzavali socijalizam , i najvecim brojem sacinjavali partizanske jedinice.......

Sve do raspada SKJ, procentualno najveci broj clanova SK su bili Srbi , a da ih niko nije na to prisiljavao, naprotiv.......Srbin moze biti i komunista, i kapitalista, i fasista, i pravoslavac, i katolik, i budista, i budala, i genije...........kao i svaki drugi narod na svetu

Osim , eto , ako mislis da su Srbi , neki nebeski narod, sisao sa bivse planete Pluton, koju su verovatno zato i ukinuli srbomrzci i svetski olos, da bi nam ukinuli postojbinu :roll:

Какве небулозе и полуистине филоване намерама да се потпуно искриви ИСТИНА..

Наведи КОЛИКО ЈЕ БИЛО КОМУНИСТА-СРБА ПОСЛЕ 2.СВЕТСКОГ РАТА

Наведи КОЛИКО ЈЕ БИЛО КОМУНИСТА-ЧЛАНОВА СКЈ ПРЕД РАСПАД 1990. ???

И НАРАВНО И БРОЈ СТАНОВНИКА ? 8-)
 
Deratizator:
Da, poslati srpsku decu na klanicu na nemacku vojsku u povlacenju (mnogi nemacki vojnici su bili proveli tri godine na istocnom frontu, dok srpska deca nisu znala kako se repetira puska ).

SDK je ocistio takve iz Srbije u kratkom vremenu, Da nije bilo Crvene armije ne bi nikada u Srbiju usli ... a tudje kuce i stanovi u BG ni bili samo pusti mokri homoseksualni snovi ... Kakvi preci, takvi i potomci. Zlo od gorega ...

Pa ta zlocinacka organizacija , SDK, je upravo u Kragujevcu , streljanjem djaka, pokazala kako se odnosi prema srpskoj deci :evil:

od svog izdajnickog, fasistickog olosa, oni su bili ,mozda i najgori :evil:
 
Deratizator:
Ciganski je bilo otimati kuce i stanove po BG i ubijati njihove vlasnike ... Ako to podrzavas, a vidim da ti to ne smeta, onda ...
batice,moja bakuta je iz stare domacinske porodice...i sve sto su ona i deda imali placeno je suvim zlatom...imam i tapije iz tog vremena,sa sve cenama i procenom u zlatu..tako da se obracas na pogresnu adresu...
 
B.A.L.:
Kinezi nacional-socijalisti :lol: :lol: :lol: NE VIDIM NIGDE KUKASTI KRST NA KINESKOJ ZASTAVI :lol: Ljudi dodjite na forum da citate i da se smejete...Znas li ti sta je nacional-socijalizam???A ti ako ti ne odgovara da budes relativno jednak sa svima ostalima i zivis od svog rada,a pri tome nisi sposoban da zaradis vec RADNICKU KLASU KOJA VISE RADI OD TEBE DRZIS U SACI,onda ocigledno imas problem.

Kukasti krst ili svastika je stari arijevski simbol ... Znaci srecu, bragostanje i mir. Simbol sunca. Nemci su ga uzeli od Rusa, koji su ga koristili do jevrejske revolucije 1917. godine ... Vidim da jako malo znas... procitao si dva-tri pamfleta KP, pa umislio da si Mraks Rabinovic licno ...
 
inagadadavida:
Pa ta zlocinacka organizacija , SDK, je upravo u Kragujevcu , streljanjem djaka, pokazala kako se odnosi prema srpskoj deci :evil:

od svog izdajnickog, fasistickog olosa, oni su bili ,mozda i najgori :evil:
oni i njihov krvavi fashistichki ideolog, "sveti" vladika nikolaj velimirovic,u narodu poznat kao "smrdljivi vladika"
 
Deratizator:
Kukasti krst ili svastika je stari arijevski simbol ... Znaci srecu, bragostanje i mir. Simbol sunca. Nemci su ga uzeli od Rusa, koji su ga koristili do jevrejske revolucije 1917. godine ... Vidim da jako malo znas... procitao si dva-tri pamfleta KP, pa umislio da si Mraks Rabinovic licno ...

a kukasti krst na belom krugu i crvenoj podlozi je simbol nacizma...
btw, nije kukasti krst dosao iz rusije, vec iz indije...
po njima, buda kada hoda, ostavlja tragove u obliku kukastog krsta....
 
Deratizator:
Nemci su ga uzeli od Rusa, koji su ga koristili do jevrejske revolucije 1917. godine ... Vidim da jako malo znas... procitao si dva-tri pamfleta KP, pa umislio da si Mraks Rabinovic licno ...
evo i ovo sad izmisljas..ili izmisljas ili si totalno dezinformisan..hajd' dokazi tu tvrdnju..daj barem jednu rusku zastavu ili grb iz tog perioda,od pre 1917. na kojoj je kukasti krst i svecano obecavam da se nikad na forumu vise necu pojavljivati...
 
B.A.L.:
Ako su postreljali sve one Srbe koji su klali i ubijali JUGOSLOVENSKI NAROD (SRBE,MUSLIMANE,HRVATE,CRNOGORCE,SIPTARE) ONDA MI NIJEDNOG NIJE ZAO!!!
e pa vidis ubijali su intelektualce veidjenije seljake svakom je imao malo vecu imovinu svakog ko nije hteo odma i bezuslovno da prihvati njihov zlocinacki rezim.
A to sto ti ne znas za takve stvari jeste sao pokazatelj koliko ne znas neke stvari a koliko si zalepljen nekom svojom primasenom ideologijom.
 
Deratizator:
Kako ti to poredis sa Kosovskim bojem ja stvarno ne znam ... Nema ama bas nikakve slicnosti. Srbi na Kosovu da nisu znali sta cine, ne bi nikada porazili brojnije Turke ... a porazili ih jesu, jer je ovima trebalo jos 100 da se vrate ...

zar ti stvarno verujes da je srbjia dobila tu bitku?
 
Obersturmfuehrer:
zar ti stvarno verujes da je srbjia dobila tu bitku?

Bitka je bila neresena, a za nas u tom trenutku je bila pobeda ... Srbija nije osvojena tek do Smedereva ... znaci, nekih skoro vek posle toga ... Sta ti mislies?

Svastika je stari arijevski simbol ... Indija, Iran, prapostojbna Arijevaca *Evropljana*

Samo za pagana : Cak su i na novcanicama imali kukasti krst!!!

b2.jpg
 
Deratizator:
Kako ti to poredis sa Kosovskim bojem ja stvarno ne znam ... Nema ama bas nikakve slicnosti. Srbi na Kosovu da nisu znali sta cine, ne bi nikada porazili brojnije Turke ... a porazili ih jesu, jer je ovima trebalo jos 100 da se vrate ...

Srbi na Kosovu porazili Turke?? :confused:

Au, bajo........rece li ti da ti je 35 godina??? :confused:
 
Deratizator:
Kukasti krst ili svastika je stari arijevski simbol ... Znaci srecu, bragostanje i mir. Simbol sunca. Nemci su ga uzeli od Rusa, koji su ga koristili do jevrejske revolucije 1917. godine ... Vidim da jako malo znas... procitao si dva-tri pamfleta KP, pa umislio da si Mraks Rabinovic licno ...
Kukasti krst ili svastika nije stari arijevski simbol,vec su ga arijevci preuzeli od STARE INDIJSKE KASTE PRE VISE VEKOVA...Sta je bre ovo svi ste neki filozofi svi znate nesto komunizmu...a pojma nemate niocemu. :lol: Prva glupost koja sam cuo je da su kinezi nacional socijalisti :lol: a druga da je kukasti krs arijevska tvorevina... :lol:
 
B.A.L.:
Kukasti krst ili svastika nije stari arijevski simbol,vec su ga arijevci preuzeli od STARE INDIJSKE KASTE PRE VISE VEKOVA...Sta je bre ovo svi ste neki filozofi svi znate nesto komunizmu...a pojma nemate niocemu. :lol: Prva glupost koja sam cuo je da su kinezi nacional socijalisti :lol: a druga da je kukasti krs arijevska tvorevina... :lol:

Pa jel' sam ti ja kriv kad se ne obrazujes i ne citas? Trazi sve ovo sta sam rekao, proveravaj, ima informacija more (i na netu i u knjigama).
 
Deratizator:
Bitka je bila neresena, a za nas u tom trenutku je bila pobeda ... Srbija nije osvojena tek do Smedereva ... znaci, nekih skoro vek posle toga ... Sta ti mislies?

ne mislim nista, pre rekao da je ostatku evrope laknulo nego nama...


Deratizator:
Svastika je stari arijevski simbol ... Indija, Iran, prapostojbna Arijevaca *Evropljana*

to ciji je to simbol nije bitno, bitno je sta je hitler napravio od njega. a napravio ga, pored hriscanskog krsta, je jednim od najkrvavijih simbola u ljudskoj istoriji...
 
Deratizator:
Bitka je bila neresena, a za nas u tom trenutku je bila pobeda ... Srbija nije osvojena tek do Smedereva ... znaci, nekih skoro vek posle toga ... Sta ti mislies?

Svastika je stari arijevski simbol ... Indija, Iran, prapostojbna Arijevaca *Evropljana*

Samo za pagana : Cak su i na novcanicama imali kukasti krst!!!

b2.jpg
ja ovde nigde ne vidim zastavu ili zvanicni grb koji sadrzi svastiku...vec neku izmisljenu novcanicu koju je dizajnirao neki ruski nacista pavel rodikin...chak nema ni informacija da li je ta novcanica ikad bila u upotrebi ili je taj naci-pavel nju samo istripovao...nisi me uverio
 
inagadadavida:
Srbi na Kosovu porazili Turke?? :confused:

Au, bajo........rece li ti da ti je 35 godina??? :confused:
Sama bitka je zavrsena neresenim ishodom posto su se i jedni i drugi povukli posle bitke sa velikim brojem zrtava,poenta u tome je Srbi nisu imali vise vojske jer je sve musko na Kosovu izginulo,a turci su posle odredjenog perioda okupirali Srbiju vrativsi se sa novi Trupama.TURCI NISU DOBILI BITKU NEGO RAT.I NEMOJ DA POLEMISES SA TIM "DERATIZATOROM".TA JE IZJAVIO DA SU KINEZI NACIONAL-SOCIJALISTI :lol: STA RECI
 
Obersturmfuehrer:
ne mislim nista, pre rekao da je ostatku evrope laknulo nego nama...

Pa Evropa nam je "pomogla" (kao i uvek) ... A mi smo se borili i posle Kosova ... Zalosno je sto 99 % Srba nema pojma o tome ... Vuk Brankovic je ratovao do smrti sa Turcima, a posle njega i Djuradj Brankovic ... Znaci, Turci pobedise, a pobegose glavom bez obzira u drugom smeru ???

to ciji je to simbol nije bitno, bitno je sta je hitler napravio od njega. a napravio ga, pored hriscanskog krsta, je jednim od najkrvavijih simbola u ljudskoj istoriji...

Nije nego ... Krvaviji cak i od pentagrama i heksagrama? :lol:
 
Deratizator:
Pa jel' sam ti ja kriv kad se ne obrazujes i ne citas? Trazi sve ovo sta sam rekao, proveravaj, ima informacija more (i na netu i u knjigama).
Ja sam dovoljno obrazovan,i dobro znam sta pricam...FASISTI SU PREUZELI I MALO IZMENILI IZGLED KUKASTOG KRSTA OD IDIJSKE KASTE(KOJA JE U TO VREME VAZILA KAO VLADAJUCI SLOJ PRE VISE VEKOVA U IDIJI).SA TIM IZMENAMA ONI SU SVASTIKU PLASIRALI KAO SVOJU TVOREVINU.i NARAVNO DA IM NIJE U INTERESU DA TO SAMI OBJAVLJUJU ,A SA DRUGE STRANE OVAMO MLATE INDIJCE U SVOJIM DRZAVAMA. :lol:
 
Deratizator:
Previse si neozbiljan i malo znas da bi dalje raspravljali ... Ako su Turci pobedili (kao sto ti tvrdis), kako to da se ratovalo jos skoro ceo vek posle toga ????

Gde se to ratovalo jos sto godina????
Nabroj mi bar desetak bitaka, u tih sto godina??? :confused:

Tuzno je tvoje insistiranje na naucnoj fantastici , koju bi da inkoporiras u neki svoj cyber space :roll:
 

Back
Top