Kladionice i potencijal?

Meliot

Elita
Poruka
16.905
Uglavnom se vrte na televiziji reklame o kladionicama i o sredstvima za potenciju kod muškaraca. Ima li neko državno telo da sve to reguliše? Ili smo mi građani prepušteni samo sebi protiv tih stvari? Ovde izgleda mora otpočetka, mora ponovo azbuka da se uči pa sve ostalo.
 
Odlicne su kladionice.

Nazalost, postoji dogovor na sirem planu, od kada su i Ameri pohvatali sav taj kapital koji im je pobegao, i sada su krenuli i oni u legalizaciju i regulaciju kod njih.

Dogovor je da svaka nacionalna drzava namesta monopol svojim kladionicama, da ne postoji uvoz i izvoz na tom trzistu, sto ce se posebno odraziti kao uzas na drzave kao sto je nasa. Slobodna trgovina nece postojati na tom trzistu, zatvoreno skroz.

Kod nas je ta ekipa u Djuka fazonu namestila monopol ovim nasim budalama, a znamo ko su oni. Oni veze sa vezom nemaju o bilo cime kako se vodi sportsko kladjenje. U toj sferi necemo verovatno nikad imati taj uticaj spolja, da strani kapital to malo oslobodi i sredi, tako da je- pisi propalo.

To trziste ce kod nas ostati poslednje uporiste Sluzbe i znamo sve koga, pa cak postoje bolji izgledi da cak i trgovina kokainom i heroinom postane nekad slobodnija od uticaja Sluzbe, nego ovo trziste kladjenja.
 
Uglavnom se vrte na televiziji reklame o kladionicama i o sredstvima za potenciju kod muškaraca. Ima li neko državno telo da sve to reguliše? Ili smo mi građani prepušteni samo sebi protiv tih stvari? Ovde izgleda mora otpočetka, mora ponovo azbuka da se uči pa sve ostalo.
Pa dobro, drugar, ti si stvarno totalno u zabludi,
K'o da si ispao iz šupljeg kalupa ili ti mozak u blokadi.
Te kladionice, te tablete za potenciju,
Za tebe su kao crna rupa, gde si izgubio svoju konstituciju.

Gde ti je mozak, čoveče, jes' li ga izgubio u kladionici?
Ili ti treba tableta, da ti pamet malo ozari?
Državno telo da reguliše, e, to bi bilo nešto,
Ali, eto, mi se ovde smejemo, a tebi pameti ni u sredu.

Ajde, uči azbuku, pa možda ti se skupi pamet,
Jer ovako, izgleda, nisi ni za lek.
 
Pa dobro, drugar, ti si stvarno totalno u zabludi,
K'o da si ispao iz šupljeg kalupa ili ti mozak u blokadi.
Te kladionice, te tablete za potenciju,
Za tebe su kao crna rupa, gde si izgubio svoju konstituciju.

Gde ti je mozak, čoveče, jes' li ga izgubio u kladionici?
Ili ti treba tableta, da ti pamet malo ozari?
Državno telo da reguliše, e, to bi bilo nešto,
Ali, eto, mi se ovde smejemo, a tebi pameti ni u sredu.

Ajde, uči azbuku, pa možda ti se skupi pamet,
Jer ovako, izgleda, nisi ni za lek.
Poenta je da se promoviše klađenje, kockanje i seks u po bela dana na kablovskim emiterima i to u državnom vlasništvu i to država dozvoljava. To i deca gledaju. Shvataš li sada poentu ove moje teme?
 
Poenta je da se promoviše klađenje, kockanje i seks u po bela dana na kablovskim emiterima i to u državnom vlasništvu i to država dozvoljava. To i deca gledaju. Shvataš li sada poentu ove moje teme?
Pa dobro bre, što se ti toliko pjeniš oko toga?

Pa jadna siromašna deca ionako nemaju šta drugo da gledaju osim tih emisija, pa makar bile i o kockanju i seksu.

Bolje da gledaju to nego da lutaju po ulici, zar ne? Ima li tu šta novo, svuda se to vrti, a ti se sad praviš fin?

Ma daj, bolje ti je da se brineš o svojim stvarima nego što mi ovde pričaš neke priče.
 
Pa dobro bre, što se ti toliko pjeniš oko toga?

Pa jadna siromašna deca ionako nemaju šta drugo da gledaju osim tih emisija, pa makar bile i o kockanju i seksu.

Bolje da gledaju to nego da lutaju po ulici, zar ne? Ima li tu šta novo, svuda se to vrti, a ti se sad praviš fin?

Ma daj, bolje ti je da se brineš o svojim stvarima nego što mi ovde pričaš neke priče.
Ima kanala na kablovskoj ne zna im se broj.
 
Ima kanala na kablovskoj ne zna im se broj.
Pa jasno, pa to je zato što predsednik Vučić vodi brigu o svakom segmentu društva, uključujući i televizijski program!

On je toliko predan radu da mu ni kanali na kablovskoj televiziji ne mogu promaći.

Kažu da čak ima i poseban tajni tim koji prati sve kanale 24/7, samo da bi bio u toku s dešavanjima. To je pravi lider, zar ne?
 

Back
Top