uporedni horoskop...

Ja sam osoba sa mesecom u raku, i apsolutno zelim porodicu, ali jednog dana... Sada studiram, malo sam zaglavila, obnovila drugu, sada cu da upisem trecu godinu... Njegov je mesec u ovnu, Verujte mi, znam sve osobine vodolije pa i to da cene slobodu, ali cini mi se da se kod njega to ne ispoljava... Mislim da sam pocela da se hladim, on je postao drugaciji pod pritiskom njegovih... Imala sam ozbiljne ginekoloske probleme, i njegovi insistiraju na braku i unucima - izjava njegovog oca - razmisljao sam sto odlazes vencanje, mozda ona ne moze da ima dece, a ja sam na pola puta sa faksom, i ne zelim jos te obaveze... Meni je lepo ovako, zivimo zajedno i zadovoljna sam sa tim, ne bih nista potpisivala jos uvek...
Da li da postavim neki drugi uporedni horoskop, ako ovaj nije dobar??? Mislim, ako se ne vidi cije su koje planete... :confused:
 
z:)Pozdrav svima koliko Vas ima i zelim uz dobro zdravlje da dosanjate svoje snove u 2013,!!!..Ovo je sinastrija mojih roditelja koji su u skladnom braku 50 god..sta je to sto ih je odrazalo..moze li se nesto od aspekata posebno izdvojiti?z:poz:

PS
njihov sat i min rodjenja ne znam
 
Koliki su oba dva natala kompatibilna? postoi li mogucnost stabilne veze i zajednicki bracni zivot Hvala
two4
 
da li neko moze da pogleda uporedne natale od mene i mog muza? da li postoji mogucnost pomirenja, posto se on prosle godine odselio od kuce...receno mi je da se mi razdvajamo i spajamo nekako...inace smo 12 godina zajedno, 5 u braku

hvala puno unapred :)

Tijana u odnosu na Jonathan.jpg
Jonathan u odnosu na Tijanu.jpg
 
da li neko moze da pogleda uporedne natale od mene i mog muza? da li postoji mogucnost pomirenja, posto se on prosle godine odselio od kuce...receno mi je da se mi razdvajamo i spajamo nekako...inace smo 12 godina zajedno, 5 u braku

hvala puno unapred :)

Nadam se da ste se upravo pomirili jer je vrijeme za srecu!!! On te sigurno voli, maloti smanji pritisak i svadje... bice jos teskih perioda jer ce tranzitni uran da ide na tvoju veneru...u ovnu ..e ko ce sve izdrzati sile nebeske...
 
7.kuca pitanje

meni je prirodni vladar (venera) u sedmoj ali znak blizanci , njegova venera je u dvanaestoj (blizanci) i u sinastriji venere su nam u konjukciji
znak njegove sedme kuce je jarac, sedma kuca je prazna, a vladar jarca (saturn) takodje u dvanaestoj (blizanci), u sinastriji pise opet konjukcija sa mojom venerom

pitanje je da li tu ima nepovoljnosti s obzirom da je vladar sedme kuce otiso u dvojni znak i sto je meni sama kuca u dvojnom znaku ?
 
7.kuca pitanje

meni je prirodni vladar (venera) u sedmoj ali znak blizanci , njegova venera je u dvanaestoj (blizanci) i u sinastriji venere su nam u konjukciji
znak njegove sedme kuce je jarac, sedma kuca je prazna, a vladar jarca (saturn) takodje u dvanaestoj (blizanci), u sinastriji pise opet konjukcija sa mojom venerom
pitanje je da li tu ima nepovoljnosti s obzirom da je vladar sedme kuce otiso u dvojni znak i sto je meni sama kuca u dvojnom znaku ?
Saturn sam po sebi nosi neku vrstu nepovoljnosti. U aspektu sa Venerom daje tradicionalne vrednosti, vernost, despotizam.
Ne zeli pricati o ljubavi. U vezama tipu Saturna najvise odgovara tip Meseca jer se isti lako privikne na hladnocu. Venera o Venera je dobar za prijateljske odnose.

Moze li se nekako videti mogucnost ulaska u vezu ili tome slicno, ako znam sve podatke osim vremena rodjenja?

da li se iz toga moze videti nesto izmedju nas dvoje ili?

Izmedju vas nista precizno bez datuma rodjenja ali se moze videti njen karakter uopsteno.
 
Kod uporednog horoskopa koliki uticaj imaju sledeci aspekti npr. Venera quintile(72 stepena) Mars orbis 1*08", Venera semisextil (30*) Uran orbis 0*25", Sunce semisextil Venera orbis 0*54" ? Da li ih gledate kod tumacenja uporednog horoskopa?
 
Poslednja izmena:
Kod uporednog horoskopa koliki uticaj imaju sledeci aspekti npr. Venera quintile(72 stepena) Mars orbis 1*08", Venera semisextil (30*) Uran orbis 0*25", Sunce semisextil Venera orbis 0*54" ? Da li ih gledate kod tumacenja uporednog horoskopa?

To su minorni aspekti, oni mogu da deluju u sekundarnoj prognostici, ali generalno...
Fokus je na jačim aspektima, tj onima koji nisu minorni, treba da ih ima u uporednim čartovima dvoje ljudi, tek nakon takvog pristupa, može se dati na značaju i minornim, a ne da njih posmatramo kao osnovu priče. Čak i da se ne uzmu u obzir, nije greška, priču nose glavni aspekti.
 
Kad postoji minoran aspekt izmedju Venere i Marsa da li to znaci da te dve osobe nisu seksualno kompatibilne? Da li nesto popravlja aspekt sunce trigon mars, a tu su jos venera opozicija pluton, sunce kvadrat mesec.
 
Poslednja izmena:

Back
Top