uporedni horoskop...

fenix2710

Evo jedne karte,uporedne. |Decko i ja smo se malo razisli zbog ne suglasica. E sad mene zanima da mi neko kaze da li radi asprekt iz spoljasnje venere u ribama i sunca u jarcu unutrasnje karte? da li neko moze da mi obrazlozi ukratko da li je moguca neka stabilna veza i ljubav ili do aspekta nece doci kao sto je astro i pokazao? sunce i venera u jarcu su na 25 stepeni a venera u ribama na 29....astro ne pokazuje aspekt ali meni nisu prevelika otstupanja u stepenima pa me zanima zasto aspekta nema? ako neko zna volela bi da mi objasni...
evo linka posto vidim da nece da ucita sliku http://img828.imageshack.us/i/31339393.gif/
Mozda sam ja corva, luda i blesava ali ovde postoji aspekt onaj za koji pitate, narocito zato sto je Sunce to koje ide u aplikaciju Veneri. U svakom slucaju AKO sam promasila onda je verovatno siri orbis od 6`. Sekstili su najslabiji. Prvo konjukcije, opozicije...sto egzaktnije prvo deluju, i to aplikacije - sto znaci brze planete idu u susret sporijim. Jedan aspekt ne cini cuda. Da li radi ili ne, to govori Vase iskustvo s nekim. Jedna lasta ne cini proleca...

Znam da ne cini jedna lasta prolece. Venera i mars u ribama su u konjukciji. Mars je na 28 nesto stepeni riba i pravi sekstil na moje sunce i veneru koji su na 25 jarca. Venera u ribama je na 29 i nesto i ima kvadrat sa neptunom. Buni me to sto su moje i sunce i venera na 25 a njegova venera na 29....znaci to je 4 stepena otstupanja...ispravi me ako gresim...a astro sajt nije izbacio da taj sekstil postoji...ili se podrazumeva ako su venera i mars u konjukciji da su obe planete i u sinastriji u sekstilu...???! Pa me eto zanima ta razlika...jer ako je venra muska samo u kvadratu sa neptunom to mu dodje razocarenje jek tako? i onaj aspekt marsa sa suncem i venerom strastvena veza... A ako je i venera ukljucena onda bi to moglo da bude i neko osecanje privrzenosti,ljubavi....? to mi nije jasno, sta bi ovak uporedno moglo da bude ostvareno....
 
Pa ne znam draga, vezali ste se jako mladi..ti sa Venerom i Mesecom u Vodoliji, uf.ko moja mama, sanjiva i misticna, pa opet trazi neku promenu, za Venru u Vodoliji kazu da cesto ozene zato sto su lepe :) da ih niko ne dira i da ih cuvaju.
A tvoj muskarac: joooj, Mars u Skorpiji, pa magnetizam nikad ne moze da prodje nezapazen, pa gde jos da otvorim i vidim da je Lav/Bik..ako i nije bio tako lepuskast kao mali, onda je definitivno porastao u muskarca i po..posesivac; uvazavanje koje je postojalo izmedju vas mozda zato sto si ti i dosta zrelija bila i stroga, pa i pomalo naredjivacki nastrojena bila.
Jedino sto na prvu loptu videh da decko ima Merkur na Regulusu 29`Lava, u trigonu je sa Neptunom i Jupiterom, daje slavu u javnosti..jer se on bavi neki javnim poslom, mesta za zabavu, pise ili komponuje..ista?
Jesi li ti crnka ili se farbas u crno?

Fenix 2710,

Ovaj odgovor si mi dala negde u martu ove godine...Od tada je prošlo dosta vremena i davala si mi još par puta neke odgovore, vezane za prekid moje veze koja je trajala devet godina i u pitanju je bila velika ljubav... Želela sam samo dati se zahvalim i da ti potvrdim da si pogodila sve ono što se kasnije i desilo. Imali smo totalni prekid u junu (kao što si i ti rekla "da će nas nešto slomiti u junu"), zatim si rekla da budem strpljiva i da "čekam koliko god da treba" i "da će mi se na jesen isplatiti moje strpljenje". Upravo tako je i bilo, posle jako teških par meseci konačno se sve vraća na normalu i on se vratio da me moli za pomirenje itd.tako da sad konačno počinjemo normalno da funkcionišemo.
Možda se ti tačno i ne sećaš moje priče, ali hoću da znaš da si jedino ti zaista tačno u mesec pogodila sve što mi se dešavalo i da su tvoji opisi bili najpribližniji onome što mi se dešavalo.
SVAKA POHVALA ZA TEBE I SVE NAJBOLJE U DALJEM RADU ŽELIM TI OD SRCA :)
 
Pozdrav svima:D..

Sta govore aspekti, kada je velika razlika u godinama..da li je u pitanju karma ili nesto drugo?

On:Riba-Strelac-
Ona :Lav-Skorpija
AC-Skorpiji
MC-u Devici
Sinastija:Mars u Devici u 10. kuci i njegovi aspekti:Sunce trigon Mars
Mesec konjukcija Mars
Venera kvadrat Mars
Venera u Blizancima u 7. kuci i njeni aspekti:Venera opozicija Saturn
Mars konjukcija Venera
Venera trigon Uran
Sunce u Biku u 7. kuci i njeni aspekti:Sunce trigon Mars
Sunce konjukcija Merkur
Sunce trigon Mars
Mesec u Devici u 10. kuci i njeni aspekti:Mesec konjukcija Pluton
Sunce trigon Mesec
Mesec kvadrat Jupiter
Mesec trigon Merkur
Mesec konjukcija Mars
 
Pozdrav svima:D..

Sta govore aspekti, kada je velika razlika u godinama..da li je u pitanju karma ili nesto drugo?

On:Riba-Strelac-
Ona :Lav-Skorpija
AC-Skorpiji
MC-u Devici
Sinastija:Mars u Devici u 10. kuci i njegovi aspekti:Sunce trigon Mars
Mesec konjukcija Mars
Venera kvadrat Mars
Venera u Blizancima u 7. kuci i njeni aspekti:Venera opozicija Saturn
Mars konjukcija Venera
Venera trigon Uran
Sunce u Biku u 7. kuci i njeni aspekti:Sunce trigon Mars
Sunce konjukcija Merkur
Sunce trigon Mars
Mesec u Devici u 10. kuci i njeni aspekti:Mesec konjukcija Pluton
Sunce trigon Mesec
Mesec kvadrat Jupiter
Mesec trigon Merkur
Mesec konjukcija Mars


Hvala na odgovoru...da dodam da je ovaj muskarac iznenada postao opcimjen tom osobom i rekao joj :"Ne znam ni kako ni zasto, ali mi se mnogo svidjas" kao da je i sam bio mnogo iznenadjem privlacnoscu ) i zato sam pomislila da je u pitanju prepoznavanje osobe iz predhodne inkarnacije I ako mozes da mi objasnis kakava je priroda tog odnosa,tumaceci zajednicku sinastiju.
 
Evo i mene u nadi da će mi neko nešto pojasniti :)

Na vladaru njegove kuce braka –suncu je tvoj uran,sto nije dobro za trajanje
Njegov mars na tvom mjesecu,jake strasti ali mars je noz koji moze uvjek da povrijedi.
On te privlaci jer je njegov mjesec na tvom vladaru kuce braka,saturnu,pa ti on jako prija.
Tvoj vrh kuce braka se piklapa sa njegovim vrhom XII kuce,kuce tajni sto mi nesto nije bas sjajno za odnos vise za tajnu..
 
Dobro veche svima...da li neko moze da baci oko na natalnu kartu mog partnera i mene??? da li ostajemo skupa? smesi li nam se jedna beba u skorijoj buducnosti?bila bih veoma zahvalna:p

moj partner 05.11.66 / 21:45 Sarajevo (BiH)

ja 10.04.68 /. 22:30 Marbach am Neckar (Nemacka)
 
Poslednja izmena:
zelim da mi neko protumaci moj i njegov horoskop, najvise to kako se slazemo i kako cemo se slagati
i da neko mozda malo bolje pogleda moj licni
ja sam totalni duduk za to
mada stalno citam o horoskopu i pokusavam nesto sama al mi ne ide :)
trenutno smo zajedno
ali zelim da vidim sta kaze horoskop o buducnosti i da li je imamo zajedno ili ne
:))))
ovo je moja natalna


Uploaded with ImageShack.us
a ovo je njegova


Uploaded with ImageShack.us

trenutno nam je jako lepo i ja bih volela da to traje i traje i traje :) hehe
msm, volela bih da ostane zauvek tako, da imamo porodicu, decu... on je stvarno najdivnija osoba s kojom sam ikada bila

a evo i naseg zajenickog uporednog


Uploaded with ImageShack.us
valjda sam sve dobro uradila

eto i tog mog famoznog uporednog koji mi niko i ne gleda :D :)))
joj znam da sam dosadna, ali me jako zanima astrologija
i inace volim sva ta tumacenja da slusam i citam :)
 
molim vas da neko pogleda malo ovu kartu :D

rekla bih ti da ne zivite jedno drugom u natalu
njemu treba zena sa marsovskom energijom-ovan ili skorpija,a ti nista nemas od licnih planeta u tim znacima
u skorpiji se nalazi tvoj saturn sto moze ukazati na karmicku vezu,al saturn zna da drzi,drzi pa ohladi
dosta je naporan za vezu,on poslije izvjesnog perioda pocinej da sputava osobu za ciju licnu planetu se zakaci(u ovom slucaju ti bi sputavala njega)
tvoja kuca braka je u blizancu,vladar merkur u jarcu,takoodje on nema ni jednu licnu planetu u ova dva znaka,znaci ne zivi ti u natalu
cak izuzetno lose djeluje na tebe,jer je vladar tvoje kuc ebraka kvadriran od njegovog plutona,a Plutn je destrukcija
 
Original postavio Yoav אני אוהבת אותך
zelim da mi neko protumaci moj i njegov horoskop, najvise to kako se slazemo i kako cemo se slagati
i da neko mozda malo bolje pogleda moj licni
ja sam totalni duduk za to...

vidi draga moja,njemu je kuca braka u vodoliji,a to je najveci neprijatelj braka,znaci tezi slobodi i promjenama
na vrhu kuce braka Jupiter,znaci znak strijelca
ti ni u vodoliji ni u strijelcu nemas ni jednu licnu planetu
ti si sigurno mnogo lijepa osoba pomalo nesigurna u sebe zbog mjeseca u djevici
na tvom mjesecu je njegov pluton,sto niej dobro za tebe,to je amgija,carolija...al destruktivna,tesko mjesec-dusa,moze izdrzati pluton,-boga podzemnog svijeta
isto tako njegov uran opozicija tvoja venera,neminovna makar fizicka razdvojenost
 
rekla bih ti da ne zivite jedno drugom u natalu
njemu treba zena sa marsovskom energijom-ovan ili skorpija,a ti nista nemas od licnih planeta u tim znacima
u skorpiji se nalazi tvoj saturn sto moze ukazati na karmicku vezu,al saturn zna da drzi,drzi pa ohladi
dosta je naporan za vezu,on poslije izvjesnog perioda pocinej da sputava osobu za ciju licnu planetu se zakaci(u ovom slucaju ti bi sputavala njega)
tvoja kuca braka je u blizancu,vladar merkur u jarcu,takoodje on nema ni jednu licnu planetu u ova dva znaka,znaci ne zivi ti u natalu
cak izuzetno lose djeluje na tebe,jer je vladar tvoje kuc ebraka kvadriran od njegovog plutona,a Plutn je destrukcija

hvala na izdvojenom vremenu. :)
koliko sam skontala ti mislis da nema neke buducnosti za ovu vezu?
interesuje koje su kome mane a koje vrline pa da se moze to njegovati ili mijanjati u slucaju mana?
 
vidi draga moja,njemu je kuca braka u vodoliji,a to je najveci neprijatelj braka,znaci tezi slobodi i promjenama
na vrhu kuce braka Jupiter,znaci znak strijelca
ti ni u vodoliji ni u strijelcu nemas ni jednu licnu planetu
ti si sigurno mnogo lijepa osoba pomalo nesigurna u sebe zbog mjeseca u djevici
na tvom mjesecu je njegov pluton,sto niej dobro za tebe,to je amgija,carolija...al destruktivna,tesko mjesec-dusa,moze izdrzati pluton,-boga podzemnog svijeta
isto tako njegov uran opozicija tvoja venera,neminovna makar fizicka razdvojenost

ovo za fizicku razdvojenost je potpuno tacno
radimo takve podslove, da ni on i ni ja nismo u novom sadu
vidjamo se kad su nam slobodni dani i to zna biti veoma iscrpljujuce
isto tako
on je jao divan
i meni je sa njim prelepo, jer je jednostavno takva osoba
ali... kad se on hladi ja sam topla i obrnuto
nadam se da razumete sta zelim reci
 
Na vladaru njegove kuce braka –suncu je tvoj uran,sto nije dobro za trajanje
Njegov mars na tvom mjesecu,jake strasti ali mars je noz koji moze uvjek da povrijedi.
On te privlaci jer je njegov mjesec na tvom vladaru kuce braka,saturnu,pa ti on jako prija.
Tvoj vrh kuce braka se piklapa sa njegovim vrhom XII kuce,kuce tajni sto mi nesto nije bas sjajno za odnos vise za tajnu..

Pa prošlo je dosta vremena otkad sam vas pitala :) i baš tako, nije uspelo i drago mi je jer to nikako ne bi funkcionisalo. Sada sam u vezi koja me čini veoma srećnom i on je škorpion :P. :D hvala u svakom slučaju :D
 
Rodjena sam 9.5.1974. u 10i55 u beogradu
Suprug 30.6.1974. u 16i15 u beogradu

Znali smo se od sedamneste godine i posle dužeg lutanja sreli ponovo i vencali 18.10.2008.

on je umro 8.1.2011.

Zasto nije bilo sudjeno,a bili smo dve srodne duse koje su najzad bile na pravom putu?

Možda je glupo pitanje, ali neka mi neko kaže bar i ono sto vec znam.
 
Imam jedno pitanje a pocetnik sam u ovome...koliko vidim na forumu su se vec davali odgovori na pitanja na ovakve teme...da li je ovo stvarno toliko dobar spoj? ja sam rodjena 8. maja 1986 u 18:15 u beogradu, a on 3.jula 1980. u dubrovniku u 11:45 pre podne. imamo sunce u osmoj kuci konjunkciju sunca i merkura,konjunkciju sunca i venere,opoziciju urana i sunca,mesec u sestoj kuci, opoziciju meseca i podznaka,konjunkciju merkura i venere,veneru u osmoj kuci i konjunkciju venere i jupitera...a ostali podaci su:
za njega
PLANETARY POSITIONS
planet sign degree
Sun Cancer 11°38'15 in house 10
Moon Pisces 17°00'15 in house 6
Mercury Cancer 24°11'32 in house 10
Venus Gemini 16°17'19 in house 9
Mars Virgo 25°59'56 in house 12
Jupiter Virgo 6°26'17 in house 11
Saturn Virgo 21°38'55 in house 12
Uranus Scorpio 21°48'11 in house 2
Neptune Sagittarius 20°44'29 in house 3
Pluto Libra 18°58'27 in house 1
True Node Leo 20°46'10 in house 11

HOUSE POSITIONS (Placidus)
Ascendant Libra 8°32'55
2nd House Scorpio 4°57'43
3rd House Sagittarius 5°51'58
Imum Coeli Capricorn 10°05'31
5th House Aquarius 13°50'47
6th House Pisces 13°39'40
Descendant Aries 8°32'55
8th House Taurus 4°57'43
9th House Gemini 5°51'58
Medium Coeli Cancer 10°05'31
11th House Leo 13°50'47
12th House Virgo 13°39'40

i za mene
born on 8 May 1986 local time 6:15 pm
in Beograd, YUG U.T. 16:15
20e30, 44n50 sid. time 0847

PLANETARY POSITIONS
planet sign degree
Sun Taurus 17°46'23 in house 7
Moon Taurus 15°04'58 in house 7
Mercury Taurus 2°07'01 in house 7
Venus Gemini 14°26'16 in house 8
Mars Capricorn 17°42'53 in house 3
Jupiter Pisces 16°43'20 in house 5
Saturn Sagittarius 7°48'23 in house 2
Uranus Sagittarius 21°39'44 in house 2
Neptune Capricorn 5°33'24 in house 3
Pluto Scorpio 5°37'58 in house 1
True Node Taurus 0°00'13 end of house 6
Planets at the end of a house are interpreted in the next house.

HOUSE POSITIONS (Placidus)
Ascendant Scorpio 0°40'22
2nd House Scorpio 28°38'53
3rd House Capricorn 1°46'39
Imum Coeli Aquarius 8°01'39
5th House Pisces 11°26'13
6th House Aries 8°50'15
Descendant Taurus 0°40'22
8th House Taurus 28°38'53
9th House Cancer 1°46'39
Medium Coeli Leo 8°01'39
11th House Virgo 11°26'13
12th House Libra 8°50'15

Composite Horoscope midpoint method
PLANETARY POSITIONS
planet sign degree
Sun Gemini 14°42'19 in house 8
Moon Aries 16°02'36 in house 6
Mercury Gemini 13°09'16 in house 8
Venus Gemini 15°21'48 in house 8
Mars Scorpio 21°51'25 in house 2
Jupiter Gemini 11°34'49 in house 8
Saturn Libra 29°43'39 in house 1
Uranus Sagittarius 6°43'57 in house 2
Neptune Sagittarius 28°08'56 in house 3
Pluto Libra 27°18'12 in house 1
True Node Gemini 25°23'11 in house 9

HOUSE POSITIONS (Placidus)
Ascendant Libra 19°36'39
2nd House Scorpio 16°48'18
3rd House Sagittarius 18°49'19
Imum Coeli Capricorn 24°03'35
5th House Aquarius 27°38'30
6th House Pisces 26°14'57
Descendant Aries 19°36'39
8th House Taurus 16°48'18
9th House Gemini 18°49'19
Medium Coeli Cancer 24°03'35
11th House Leo 27°38'30
12th House Virgo 26°14'57


mislim da je ovo dovoljno podataka
evo uporednog http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?...6&smon=1&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

evo i moje natalne http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?...j0Bi2-u1293018361&nhor=2&go.x=14&go.y=5&go=Go

i njegove http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?...j0Bi2-u1293018361&nhor=1&go.x=11&go.y=9&go=Go
 
astro61gw0102mmmn783822.gif


Jel moze pomoc ja ovo tuacim danima i nista ne razumem? :-((((
 
Poslednja izmena:

Back
Top