uporedni horoskop...

Pozdrav :* Nadam se da ste svi dobro. Ja sam nova na forumu. Verujem u astrologiju,ali ne umem na zalost da je tumacim,tako da je bolje da pitam nekoga ko se u to razume neko neke stvari da pogresno razumem . Da li bi neko nasao slobodnog vremena da mi pogleda odnos sa osobom rodjenom 25.05.1994.Moj datum je 28.07.1993. 16:00 h . Hvala puno
 
Kako vam se čini ovaj odnos? :)
 

Prilozi

  • FB_IMG_15939857228915715.jpg
    FB_IMG_15939857228915715.jpg
    62,6 KB · Pregleda: 9
Zanimljiva je pozicija Venere i SMC kada gledamo decu kao prepreku.

Najbolje bi bilo da se kaze cela situacija jer prepreke nisu male.

- - - - -

Mesec mozemo da gledamo kao da je u kuci 3 jer se radi o kljucu, tj. privesku.
On je njoj u kuci 8, a ona je njemu u kuci 6. Njen Uran na DC. Njegov Pluton u Vagi.
Iskreno, nista ovde ne deluje kao brak. Mozda bih i rekao da putovanje moze da promeni stvari, ali to je samo veoma privremena solucija, sva obecanja ce vremenom da nestanu.

Njoj Uran 7, njemu Pluton Vaga. Tu je kombinacija SAturna i MArsa uz zabavu preko Lava. Ne bih znao sta da kazem jer generalno ne volim da pricam kada se radi o rasturanju bilo kakvih brakova, sto onih koji su uveliko tu, sto onih koji bi se tek srusili kasnije.

N3Wz gledam sad ovaj odg i vidim koliko ste bili u pravu. Naime razkinuli smo pre 8 meseci za uvjek... mnogo tacno ste napisali prepreku. Posto je ta prica zavrsena i sama sam eto 8 mj,pitala bi dali ce se pojaviti neki novi muskarac . Znam da je ovo uporedni ali evo natal ako mozete da mi protumacite.

 

Back
Top