uobrazene i napaljene devojke nesigurne devojke

AcaBg82:
Koliko je ovo istina.
Svi znamo da su devojke u Srbiji a posebno u Beogradu ladne, deluju uobrazeno , odbojno, napaljeno.

E sada ja sam u vise navrata cuo da je to zapravo zbog nesigurnost. Pa cak i od strucnjaka i ljudi koji se u to razumeju. Da zene i devojke kad se osecaju nesigurno pocinju da izigravaju nedostiznost i postaju da izgledaju napaljene i odbojne.

Pa me zanima koliko je ovo tacno. Koliko je tacno da postajete uobrazene i odbojne kad osetite nesigurnost.
Pročitaj na muškom kutku temu , šta se krije iza prvog sastanka....
 
Mada sam ti Aco vec na nekoj drugoj temi odgovorila ali ajde opet: sigurno da ima devojaka koje svoju ne sigurnost prikrivaju hladnocom( zatvorenoscu) ali ne verujem nadmenoscu i arogancijom jer ja za to potrebna sigurnost u sebe! Ja na primer mogu da budem malo zatvorenija u pocetku kad mi se tip dopada...ali i ne i hladna i nadmena... ali kad me tip ne interesuje necu mu se smesiti samo da ne bi pomislio da sam nadmena ili sta vec...
Nekad i taj osmeh moze da dovede do pogresnog zakljucka... kao i hladnoca...
 
znaci, ne zasluzujete ni da vam se nasmese...
elem, isli dve noci na isto mesto za vikend i obe noci sam se ponovo razocarao u vas (muskarce u gradu)!
u lokalu bilo devojaka nego momaka... lepe, sredjene, zezaju se fino... ma ekstra... ne mozes pozeleti bolje...
a momci su bili u fazonu:
- 'umetnicki nezainteresovano' i 'gledamo svoja posla' za sankom,
- drugi koji su stajali na sred kafica su bili u tripu 'ja sam najveci mafijas u gradu i ko me pogleda krivo, krvi cu mu se napiti'
- treca grupa je bila toliko odvratno pijana da su samo svojom pojavom uspeli da rasteraju pola devojaka... a balavili su po celom kaficu...
mislim da je devojkama u Bgdu izbor stvaaaaarno suzen... a ostaju im verovatno jos oni koji za sebe kazu da su lepsi od vecine momaka u gradu...
 
Večeras, sedimo drugarica i ja u jednoj od onih trenutno popularnih poslastičarnica i sto do nas sedaju 3 tipa - gledali nas neko vreme i najglasniji a i prilično sladak - se okreće ka našem stolu uz reči:,,Izvinite što vas uznemiravam ali malo pre sam video da je ispod vašeg stola protrčao miš, smatram se obaveznim da vam to kažem i ako u trenutku nisam hteo da viknem da se ne uplašite - posle kratke pauze dodaje kako je na ovakvom mestu to zajsta ne očekivano.'' Pa pitaj me aco da'l nije popio jedan par osmeha :lol:
Podsetilo me baš na tebe i na onu tvoju varijantu ,,Ja je gledam a ona neće da se smeje'' pa rekoh da ti kažem...
 

Back
Top