U frizideru koka od juce ...

Vaoo coool! Kako se vidi, ne bi ti smetalo ako bi i cesce otisla:orkestar: Ali zasto mora biti kokos od danas?:huh:

Sad si me podsetio na roletnu :mrgreen:

:):bye:
Ne razumem baš najbolje tvoje pitanje,aj ga čas preformuliši.....
P.S:
A za roletnu ga ne puštaj ni sekundu.
Kako ga vidiš na vratima odmah ga ščepaj i kreni da zvocaš.
Ako proba da izvrda, te je umoran , te je gladan ne podleži jeftinim trikovima.
Samo čvrsto!
Ako treba zapreti i da nema sexa nedelju dana-pa ćeš da vidiš kako će da sluša, ko bela lala!
 
Ne razumem baš najbolje tvoje pitanje,aj ga čas preformuliši.....
P.S:
A za roletnu ga ne puštaj ni sekundu.
Kako ga vidiš na vratima odmah ga ščepaj i kreni da zvocaš.
Ako proba da izvrda, te je umoran , te je gladan ne podleži jeftinim trikovima.
Samo čvrsto!
Ako treba zapreti i da nema sexa nedelju dana-pa ćeš da vidiš kako će da sluša, ko bela lala!

Kako ne razumes? Ali nije vazno, nije ni bilo pitanje ... samo sam glasno razmisljala ;)

A ono pod crvenim ... hmm ... otkud znas da nisam sama?:eek:nesecam se da sam nesto spomenila;)
 
Dragi moj ... , dragi klinci,

odlucila sam se konacno! Od sada je uvek ponedeljkom moj slobodan dan!

U frizideru je koka od juce, sarma od subote i pasulj od petka ...
Mislim da je to dovoljno da ne ostanete gladni.

Ne cekajte na mene, vracam se tek oko ponoci!:heart:

Ps.: ... mozda koju minutu kasnije ... ;) :bye:
....

Kada bi nasli na stolu, umesto rucka, cedulju sa ovakvom porukom od vase zene/partnerke, kako bi reagovali?

Zar ne mislite isto, da to bas i nije losa ideja? Verujem da bi mnogi muzevi pristali da im se zene 1x nedeljno odmaraju, da idu gde ih volja i rade sta ih volja. Ili sta kazete vi na to?

:):bye:

moderan muskarac jede iskljucivo self made splachine.
uostalom, kad vam se ukine viza tamo pa dodjete ovamo, lako se da za primetiti da niko vise i ne treba da kuva i da su zene tu izgubile primat, to jest, nepotrebne su.

mada ove sveze kineskinje ...
 
Kako ne razumes? Ali nije vazno, nije ni bilo pitanje ... samo sam glasno razmisljala ;)

A ono pod crvenim ... hmm ... otkud znas da nisam sama?:eek:nesecam se da sam nesto spomenila;)
Pa ja sve znam :)
Znam i da si jedna velika dobrica.
Čak i maza (ali to kriješ da te ne povrede).
P.S:
Sad razumem pitanje i čudim se samom sebi kako ga juče ne razumedoh.
Pitala si zašto coca-cola mora biti od danas! :) Eureka! Pera kojot super genije!
Pa zato čim otvorena flaša prenoći u frižideru više to nije to! :cmok:
 
Pa ja sve znam :)
Znam i da si jedna velika dobrica.
Čak i maza (ali to kriješ da te ne povrede).
P.S:
Sad razumem pitanje i čudim se samom sebi kako ga juče ne razumedoh.
Pitala si zašto coca-cola mora biti od danas! :) Eureka! Pera kojot super genije!
Pa zato čim otvorena flaša prenoći u frižideru više to nije to! :cmok:

ahhh ... coca-cola :lol: ... tu si u pravu, ni ja je ne volim od juce ... ;)

Ostalo sta pises hmm ... tebe mora da se cuvam:eek: hm... kako izgleda ...:mrgreen:
CCC ... sta ti sve znas:mrgreen::confused: Iz kojeg kluba si ti ... nije valda iz onog gde se poliraju kristalne kugle;) ... pa sad ne znam sta da kazem ali desi se i velikim majstorima magije, da pogledaju u kuglu koja ima malu, nevidljivu pukotinu ...

:):bye:
 
Poslednja izmena:
ahhh ... coca-cola :lol: ... tu si u pravu, ni ja je ne volim od juce ... ;)

Ostalo sta pises hmm ... tebe mora da se cuvam:eek: hm... kako izgleda ...:mrgreen:
CCC ... sta ti sve znas:mrgreen::confused: Iz kojeg kluba si ti ... nije valda iz onog gde se poliraju kristalne kugle;) ... pa sad ne znam sta da kazem ali desi se i velikim majstorima magije, da pogledaju u kuglu koja ima malu, nevidljivu pukotinu ...

:):bye:
Eeeee, ja ti šaljem poljubce, a ti meni kažeš da sam prsao! :)
Gde će ti duša? :)
Nego šta nego da me se čuvaš! Ja sam bre mlogoo opasan! Gde si ti videla nekog dobrog jelena i to onog koji loče coca-colu!
 
Eeeee, ja ti šaljem poljubce, a ti meni kažeš da sam prsao! :)
Gde će ti duša? :)
Nego šta nego da me se čuvaš! Ja sam bre mlogoo opasan! Gde si ti videla nekog dobrog jelena i to onog koji loče coca-colu!

hm... jesam li to stvarno rekla?:think:

Pa onda ce mo se cuvati jedno od drugoga jer, znas, mi sa Siriusa isto nismo bas ne opasni:mrgreen: a coca-cola nam je opasna... nekako, nemamo se pod kontrolom:cool:zato pijem onu "light" ;)

:):bye:
 
hm... jesam li to stvarno rekla?:think:

Pa onda ce mo se cuvati jedno od drugoga jer, znas, mi sa Siriusa isto nismo bas ne opasni:mrgreen: a coca-cola nam je opasna... nekako, nemamo se pod kontrolom:cool:zato pijem onu "light" ;)

:):bye:


Uhhh,nisam siguran da ću umeti da se sačuvam od tebe!
Ajmo na jednu ekskurziju po Andromedi kad budeš imala vremena!

E a kakav vam je sladoled na Siriuusu?
Primate li tamo jelene?


P.S.
Ono za prskanje nisi baš tako rekla-više si pominjala neku kuglu koja mi je naprsla :)
 
Uhhh,nisam siguran da ću umeti da se sačuvam od tebe!
Ajmo na jednu ekskurziju po Andromedi kad budeš imala vremena!

E a kakav vam je sladoled na Siriuusu?
Primate li tamo jelene?


P.S.
Ono za prskanje nisi baš tako rekla-više si pominjala neku kuglu koja mi je naprsla :)



Na Sirusu imas bolji sladoled nego u Italiji;) Osim toga, mi na Siriusu obozavamo jelena:jede::zjede::mrgreen: uz punu gajbicu istozvanog pivca!;)Znaci, ponesi gajbu i idemo na ekskurziju ... ili si se predomislio;)?
 
Jao što ste strogi:) Ja sam pre neki dan usred radne nedelje otišla sa drugaricom u coffe dream i vratila se noćnim busom, dakle iza ponoći. Zašto bi to kad se udam bilo nešto nedozvoljeno?
Ako se neko brine zbog moguće prevare, veća je verovatnoća kad odem u teretanu u 9 uveče na aerobik:dontunderstand: Ako je pitanje organizacije i vremena, pa npr odem ja da se vidim ponekad sa drugaricama, a on čuva decu, a drugi put obrnuto, bez problema naravno. A ostale dane sedimo svi zajedno kod kuće. A ponekad pošaljemo decu kod mame na nekoliko dana, da razbijemo kolotečinu.:heart: Eto tako ja nekako zamišljam idealnu organizaciju:D
 

Back
Top