U frizideru koka od juce ...

znaš ono..arsen deditj.. "na stolu hladan gulaš od jučer" :hahaha:
lepo bih reagovao, samo da ima nešto da se jede i da ne moram ja da kuvam... ( :
i sme 3 puta nedeljno da izlazi..pa zar nisam tolerantan ?? 4 dana kuha, 3 dana smisliću ja nešto.. ( :

Kako i sama sad primecujem, kreirala sam jednu primernu domacicu, koja se bori samo za jedan slobodan dan, pa jos ponedeljkom i do ponoci se vraca kuci ... vao ... u vreme, kada bi druge zene zasele s drustvom u nekom Pub-u! ;)

Moonja svaka cast na toleranciji!:)
 
Dragi moj ... , dragi klinci,

odlucila sam se konacno! Od sada je uvek ponedeljkom moj slobodan dan!

U frizideru je koka od juce, sarma od subote i pasulj od petka ...
Mislim da je to dovoljno da ne ostanete gladni.

Ne cekajte na mene, vracam se tek oko ponoci!:heart:

Ps.: ... mozda koju minutu kasnije ... ;) :bye:
....

Kada bi nasli na stolu, umesto rucka, cedulju sa ovakvom porukom od vase zene/partnerke, kako bi reagovali?

Zar ne mislite isto, da to bas i nije losa ideja? Verujem da bi mnogi muzevi pristali da im se zene 1x nedeljno odmaraju, da idu gde ih volja i rade sta ih volja. Ili sta kazete vi na to?

:):bye:

pa, ako ga u frizideru ceka koka, ja ga ne bih ostavljala samog sa decom :sad2:
 
Dragi moj ... , dragi klinci,

odlucila sam se konacno! Od sada je uvek ponedeljkom moj slobodan dan!

U frizideru je koka od juce, sarma od subote i pasulj od petka ...
Mislim da je to dovoljno da ne ostanete gladni.

Ne cekajte na mene, vracam se tek oko ponoci!:heart:

Ps.: ... mozda koju minutu kasnije ... ;) :bye:
....

Kada bi nasli na stolu, umesto rucka, cedulju sa ovakvom porukom od vase zene/partnerke, kako bi reagovali?

Zar ne mislite isto, da to bas i nije losa ideja? Verujem da bi mnogi muzevi pristali da im se zene 1x nedeljno odmaraju, da idu gde ih volja i rade sta ih volja. Ili sta kazete vi na to?

:):bye:

Inače ništa ne kažem,naučio sam da kuvam...:super:
 
Kada bih našao takvu poruku:
-koku, sarmu i pasulj bacio kerovima pre nego što se ukvari;
-spremio ili naručio klincima da jedu;
-nastavio sa uobiučajenim funkcionisanjem i poslovima, ličnim i oko kuće;
-zaključao vrata posle 9h, nek se kučka smrzava napolju kad dođe.
 
Kada bih našao takvu poruku:
-koku, sarmu i pasulj bacio kerovima pre nego što se ukvari;
-spremio ili naručio klincima da jedu;
-nastavio sa uobiučajenim funkcionisanjem i poslovima, ličnim i oko kuće;
-zaključao vrata posle 9h, nek se kučka smrzava napolju kad dođe.

:zcepanje: Pa mozda ce joj se bas to svidjati! Onda moze da ode negde preko cele noci a ti gledaj da li ces u kucu uci kada se vratis sa posla:mrgreen:Mozda ce te cekati kofer pred vratima ... zato razmisli bolje jos jednom;)

:)
 
Kada bih našao takvu poruku:
-koku, sarmu i pasulj bacio kerovima pre nego što se ukvari;
-spremio ili naručio klincima da jedu;
-nastavio sa uobiučajenim funkcionisanjem i poslovima, ličnim i oko kuće;
-zaključao vrata posle 9h, nek se kučka smrzava napolju kad dođe.

Manje više, ali pogodio si kako se moj brak završio, ali ona nije došla sve do 4 sata ujutro. :confused:
 
mogla je da ide i na kasnu projekciju filma,sto se mene tice.

Upravo zato i ne razumem akcenat na sati "posle 12" zbog kojih prisutna muska populacija dize frku,,,sta kao ako zena bude kuci u primerno vreme to znaci da se sigurno nije kresala negde u kolima pre nego sto je dosla kuci,,,,onako fino,popodnevna kres varijanta u nekom sumarku.

Cinjenica da se "postene zene" ne vidjaju van kuce posle 12 nocu omogucila je danasnjoj zeni da se na miru svalerise DANJU ! ;)
 
mogla je da ide i na kasnu projekciju filma,sto se mene tice.

Upravo zato i ne razumem akcenat na sati "posle 12" zbog kojih prisutna muska populacija dize frku,,,sta kao ako zena bude kuci u primerno vreme to znaci da se sigurno nije kresala negde u kolima pre nego sto je dosla kuci,,,,onako fino,popodnevna kres varijanta u nekom sumarku.

Cinjenica da se "postene zene" ne vidjaju van kuce posle 12 nocu omogucila je danasnjoj zeni da se na miru svalerise DANJU ! ;)


:hahaha::hahaha::hahaha:
 
kad bi milančetu žena došla posle ponoći, on bi je prvo tražio po gradu sa namerom da je likvidira, a kad bi je našao, rekao bi joj (njoj, svojoj ženi)..: de se ti, ženo moja, smucaš po beč posle ponoći??
i onda bi je seksualno sunovratio ...eto, to znači..
a koku ne bi dirao, ne bi mu bilo do jela...
 
Moj buduci muz ce meni spremati da jedem i raditi po kuci tako da za mene moze da bude pitanje da li bih mu dozvolila da ponedeljkom ide i radi sta hoce. Dozvolila bih mu taj jedan dan.

U boljem slucaju to je Bred Pitt i Angelina Jolie.....varijanta....a ne saosecajna i zahtevna plavusa prethodnica....

U gorem slucaju to je varijanta otvorenog braka....a pitam se da li bi zena pristala na varijantu otvorenog braka a da sama nije u tim "vodama" da ne kazem brzacima....
Jer to su brzaci....

A prica savremenih zena, kao eto ti bio si dobar izadji slobodno , kao verujem ti ali ti ne verujem ako se to ponavlja ili krene kopanje posle dolaska je jos jedna od fora "slobode" i "odgovornosti" koja je i dovela do toga da zene smatraju porocne u svojoj genezi...
Ta njihova stalna teznja da idu golim u trnje misleci da ce se nekako trnje u zadnjem trenutku izmaci ispred golog je zanimljiv fenomen i ne znam da li je glupost ili jaka veza sa djavolom....tolika vera u magiju moze biti samo djavo nikako bog....
 

Back
Top