Ako muškarac prima manje od 10.000 evra mesečno, ne treba mi!

P vidi uveg ima izuzetaka. Ovde je vise stvar nekog opsteg narativa.
E sad to je ono kao visoke zene ne vole nize muskarce, a ja znam jedan par, super odnos. Zahebanti, ona ono lafcina od devojke, on ok lik.
Stvar je karaktera, odgoja. E sad sta se danas i kako odgaja, evo bas cuh juce ide keva s detetom niz ulicu i objasnjava mu: shta,? ako on tebi to opet kazhe ti njemu samarcinu, znam da je tesko udariti drugoga al jbga moras.
Aj i nekako da razumem oca. Otac treba da nauci dete da se brani. Ali ni tako se to ne radi. Fazon: sinak, tebi neko nesto kaze ti samar. Ti je no no. Zato je nakaradno i iskrivljeno i dzaba i taj tvoj primer i moj.
A za to su ti sve kriva jeremicka, ova plavusa i fazoni prodorno prodorno samo prodorno.
 
Pa ako ih cini to srecnim, ne vidim potrebu onda da objavljuje po svim novinama trazeci potvrdu od javnosti i misljenja. Pa kad ga dobije, onda bude u fazonu: ja radim sta ja hocu, to se tebe ne tice.
Davno su Bekamovski kompleksi provaljeni.
U ostalom pomazem njihovom braku. Kad bi poceli da ih ignoriseno garantujem da bi brak prso u roku od 6 meseci.
Isto tako očigledno postoji potreba i da se komentariše, nekada se i preskoči. Meni je samo bilo upadljivo to što *nije nizašta*.
Jedan moj prijatelj baš želi da ljudi prestanu da prate fudbal i fudbaleri puknu finansijski.
 
Svojevremeno su tako pricali svi za jednog mog drugara, tadasnjeg fudbalera Zvezde, da je idiot jer je ozenio najvecu sponzorusu iz naseg komsiluka (inace smo svi ekipa iz detinjstva, odrasli zajedno jos od peska, kao i ta "sponzorusa").

Od tad je proslo 20 punih godina, zive u normalnom braku, izrodili lepu i zdravu decu, porodica za primer.

Nista ne mora da znaci.
Los ti primer, jer postoje sponzoruse i nesponzoruse...
Sponzoruse su jako ugodne zene za brak...ona jasno kaze, cim ne budes imao sredstava da odrzavas porodicu i mene, ja odoh....
Ti znas svoje obaveze, ona svoje....milina...postovanje, nema prevara, nema glavobolja, deca posteno nahranjena, pazena mazena, vrlo jeftin aranzman i vrlo ugodan za muskarca...

Veci problem su nesponzoruse, one nisu sponzoruse, a jesu svakog trenutka....
Needy su , a ne kao sponzoruse koje pljuju , kao nesto su svesnije u svojim glavama, ali nisu , nego su bas poprilicno siromasne u glavi....

Ali su valjda dobar izbor ako hoces stalno da se svadjas sa zenom....
Najpoznatije sponzoruse su iz silokonske doline, ali ih ima i iz ostalih predela BG
Bicarke, su neki termin za grebatorke, dame koje trebaju galantne dzentlmene ili sta vec...
Toga ima svuda, kao nisu sponzoruse, ali ja to vidim kao brand, nisu sponzoruse nego su grebatorke....grebu se stalno i nista ne daju....vrlo skupa investicija....
Dobre su kao slatkisi za jedno vece ili stalno ali u smislu tu si slatka si , super si , ujutro svako na svoju stranu dok mi ne dodje ponovo da izadjem i zezam se...

Prave sponzoruse su po meni solidne profesionalke....ja sam ih slucajno upoznao nesto preko silikonske doline, nesto posle preko preporuka drugih sponozrusa....a i znamo se na zvezdari , dovoljan je jedan popis kao popisivac i upoznas ih masu...
Obicno muskarci i ne upoznaju sponzoruse nego grebatorke....

Naravno ima i finih cura, naravno ima i porodicnih cura koje nisu fine ali su porodicne...nisu fine , glavobolja jesu ponekad ali su porodicne...
A ima i raznih drugih bisera....e to je lutajuca nesreca...tj izgubljene duse, nisu krive ali zivot ih ili neznanje ili sugestija roditelja gurnula da se odreknu sebe i onda su nit ovamo nit onamo...

Ima puno i muskraca takvih....bili bi super da im das stabilno okruzenje i sansu...vidim to.
Ali posto su uslovljeni i pod pritiskom nasilja bilo od roditelja ili okolnosti plus roditelja, iako ne zive sa njima i nisu nesamostalni, ali oseti se to u odnosu MZ, kad zenini ocekuju da se uchipe ali ako se uchipe i oni drugi i onda vidis da od toga nema nista jer samo prave razdor izmedju partnera...tj m i z...

Vecina ljudi u Srbiji su kukavice .....
To se ne bi ovako videlo jasno i bilo bi za debatu , ono kao pa svuda u svetu su kukavice, ali se vidi kod mz odnosa..
Cuti i smrdi komponenta je jasno uocljiva...
 

Back
Top