Tomislav Nikolic pokazao svoje pravo lice !

A sve ti je to Slobina **********SKA masinerija objasnila, naravno prihvatilo se samo u supljim srpskim glavama, ako te ne vredjam.

Ne nego ona gde ste u Kninu samo sedeli pevali četničke pesme i držali ruke u guzicama.
Pobegli vam "oficiri" 24 sata pre "Oluje".

Ali je glavno da ste u vojsku uveli činove "Đenerala" i "Vojvode".
To ste imali.
 
Томислав Николић ако се већ представља као политичар који има значајно упориште у народу требао је да гласа онако како би то урадила већина грађана Србије а то је да гласа против резолуције,без обзира шта би на то рекли званичници ЕУ,јер као жели да задовољи њих онда нека политичку каријеру гради у некој од земаља ЕУ а не да у Србији води политику која друге треба да задовољи.
 
Ne nego ona gde ste u Kninu samo sedeli pevali četničke pesme i držali ruke u guzicama.
Pobegli vam "oficiri" 24 sata pre "Oluje".

Ali je glavno da ste u vojsku uveli činove "Đenerala" i "Vojvode".
To ste imali.

E, treba bar nesto i znati da se nebi samo laprdalo :
Krajisnici su vodili rat 6 (sest) godina !
I vece vojske i drzave , povlacile su se i teritorij prepustali neprijatelju.
A koliki je taj neprijatelj valjda ti je sad jasno da se :
SRBIJA MORALA BRANITI U KNINU !
 
E, treba bar nesto i znati da se nebi samo laprdalo :
Krajisnici su vodili rat 6 (sest) godina !
I vece vojske i drzave , povlacile su se i teritorij prepustali neprijatelju.
A koliki je taj neprijatelj valjda ti je sad jasno da se :
SRBIJA MORALA BRANITI U KNINU !

...dakle da rezimiramo:

- Vi ste pljuvali "Slobu komunjaru", švercovali sa Hrvatima a mi smo trebali da vas branimo.
Ma nemoj.
 
Томислав Николић ако се већ представља као политичар који има значајно упориште у народу требао је да гласа онако како би то урадила већина грађана Србије а то је да гласа против резолуције,без обзира шта би на то рекли званичници ЕУ,јер као жели да задовољи њих онда нека политичку каријеру гради у некој од земаља ЕУ а не да у Србији води политику која друге треба да задовољи.

Iz toga proizilazi da ako je većina naroda uz Tomu Nikolića onda miraju to da butu i Šešelj i Koštunica.
Hvala na logici.
 
Tomislav Nikolic pokazao nakon dugo godina pravo lice, e ludi narode za koga glasas.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...a+Press:+Ja+se+nalazim+u+tamnom+vilajetu.html

Па он је само Гробислав Приколић.....
Све би урадио за само шаку власти.....као и сваки други политичар на сцени Србије.....
Само да гоозицу одржи јако везану за фотељу......као и сваки други политичар на сцени Србије.....
Иста је то фоокара.....само су нијансе различите......
Мислим да је сулудо дискутовати о дотичном........све он ради у циљу своје гоозе...
 
Па он је само Гробислав Приколић.....
Све би урадио за само шаку власти.....као и сваки други политичар на сцени Србије.....
Само да гоозицу одржи јако везану за фотељу......као и сваки други политичар на сцени Србије.....
Иста је то фоокара.....само су нијансе различите......
Мислим да је сулудо дискутовати о дотичном........све он ради у циљу своје гоозе...
Да, баш као и сви остали политичари.

Али, очито и даље успевају да навуку већи део народа, по ко зна који пут, да се подели на присталице ових или оних. А све је фолирање.
 
Па он је само Гробислав Приколић.....
Све би урадио за само шаку власти.....као и сваки други политичар на сцени Србије.....
Само да гоозицу одржи јако везану за фотељу......као и сваки други политичар на сцени Србије.....
Иста је то фоокара.....само су нијансе различите......
Мислим да је сулудо дискутовати о дотичном........све он ради у циљу своје гоозе...

Све за фотељу,фотељу ни за шта !
 
Шта ће рећу ЕУ....то је питање живота и смрти.Не може се живети без мишљења из ЕУ.
Тако је то кад се човек зарази еуропским вирусом.Онда је као ћурка у магли.


Ово је занимљив детаљ који доста показује о мудрости и озбиљности Томе Николића.

Koja sramota ...Jos iz N.Sada sa slikom ratnog zlocinca ...
 

Back
Top