Tepanje

Маза, малена, беба, луткица, овчица (ован у хор.) и мој омиљени...слаткиш
...и још неки...мање репрезентативни :wink:
 
devocice, buvo-buvice, micko, mićko, telence, 'epotice, guzice... Ima nekih sa nekim čudnim slovima koja ne znam da napišem...
Naravno-maco, mačkice, mackice...
Dva najdraže baš neću da vam kažem 8)

Najlepše mi je kad zaspim pre njega, pa se malo probudim dok on gleda još TV, pa kaže-camo ti devocice pavaj, ja te cuvam da mi te neko ne ukade :)
 
zippy chickelips:
Ne znam kako i odakle je doslo ali - pingvin. I petacok - to je ono malo prase iz Vini Puaa.Decko mi je Rus pa se kod njih to prase zove petacok a meni tako slatko zvuci. :D
Moram prokomentarisati: Rusi su bas fini ljudi :D Eh, da je meni jedan... :roll:

Interesantno :lol:

Krofnica? Medenjak? Draguljce?
:oops:
 
Imam opste i posebne nadimke...
Opsti su za one prolazne veze i vezice, a posebni naravno i za posebne muskarce...
Svaki posebni muskarac ima i svoj posebni nadimak, kojim vise nikad ne zovem nekog drugog muskarca...
Jednostavno, on je njegov i na njega me uvijek podsjeca...
Posljednji od takvih je bubi, odakle je onda proisteklo i bubica (ja njemu) i bubili i bubiska (on meni)...
Eto tako... :roll:
 
chokolada:
Da li tepate vasem partneru?
Volite li da tepate i da vam tepaju ili se osecate strasno glupo u tim situacijama?

Evo ja sam na primer jedna velika maza i obozavam da tepam i da mi tepaju. To mi je nekako neophodno u vezi. :D

Beca, Becko, Bebe, Milica moja i sve nesto tako... Volim da tepam i ne osecam se glupo kada meni neko tepa.
 
Ljuba82:
Маза, малена, беба, луткица, овчица (ован у хор.) и мој омиљени...слаткиш
...и још неки...мање репрезентативни :wink:
Zasto MENI niko ne tepa "ovcica"? :evil: :evil:
Hm... (mislim, bolje to nego, hm... ribica :? ) Mama mi tepa "maza". Drugovi mi tepaju "malena". Kojote mi tepa "beba". Slatkish.. MMMMMmmmm..... To je ipak najsladje! 8)
 
pa tepam, naravno ali sve u granicama normale, znaci Boris-Boki,Bokice,...ili slicno ali ne sad da pocnem,kolacicu moj,mali slatki mrsavi,mamin i tatin, sa velikim okicama i bla bla bla....
 
sreco , cico, cile, nevaljali, pepe(kad se ne istusira pa ga zezam)

on meni > tunac(skraceno od cistunac), buntovnik, neurozo, cico, lepoto, lutko, satkis, mico, don kihot,
 

Back
Top