Tepanje

crvitju mekani...hahha

neko bi se uvredio kad ibh mu to rekla

ja sam uvek bila u fazonu toga...a imala sam pored sebe jednog vrlo hladnog coveka koga je to nerviralo tako da sam ispala iz fazona.
 
hahah...stala sam !!!!! (bar ja tako vidim...nemoj odma noge...malo da mi tepash prvo)

crvitju mekani.....nema veze za koga je....ko pogresno razume nije vredan toga...

ja kazem mishitju obicno nekom..ili sheceru
 
peach:
pernata gnusoba :mrgreen:
love.gif
 
ljubichice moja tako me je devojka zvala :) to mi je bilo simpatichno skroz ...valjda zato shto sam pazlljiv nezan :) ma .....shta znam medeni isto ... ...ja sam koristio mali moj i sheceru mada sam govorio da shecer nije dovoljno sladak pa sam se zezao da je propolis
 
NatasaNatasa:
a ako se računa pas ... e njemu stalno tepam :)
Baš sam i ja pomislila; imam jednog majogh, majog kucu i znači ne prestajem sa tepanjem:lol: Pričam sa njim - jeci ti moja kuca ili ci moja maca. Ma ti ci moje pijence najjepsije... Uh, baš se raspilavim pored njega:smile: Decko moj epi:p

A što se tiče tepanja sa momkom, ništa se nije promenilo od onda kad sam već postovala na ovoj temi... A od subote ću da dodam novo tepanje - mužu-pužu8-) :lol:
 
chokolada:
Da li tepate vasem partneru?
Volite li da tepate i da vam tepaju ili se osecate strasno glupo u tim situacijama?

Evo ja sam na primer jedna velika maza i obozavam da tepam i da mi tepaju. To mi je nekako neophodno u vezi. :D

Meni tepanje dolazi sasvim spontano, i obozavam da dajem "sladunjave" nadimke partneru, mada i mnogim ljudima koji su mi dragi.
Naravno, volim kad se i meni tepa, ali interesantno je da mi neko tepanje prija, a neko me iritira :)
 
Nisam baš opuštena kad je tepanje u pitanju. Čak sam svoje bivše, koji su imali nadimke po kojima su ih svi zvali, zvala po imenu. Ne osećam se prijatno kad mi neko tepa, deluje mi baš glupo.
 
storm cloud:
I ja mislim. Ti mislis da je to nesto posebno kad ti tepa, a ono, sve bivse i sve buduce imaju iste te slatke male nadimke. Bljak!


:oops: :oops: slazem se. imala sam pre izvesnog vremena jednog tipa koji je praktikovao isto. valjda je umislio da je to nesto sto se od njega ocekuje, bez obzira na to sta stvarno oseca. mislim da je to cest slucaj. ja sam se licno osecala pomalo kao lik ljubavnog vikend romana, pa sam zbrisalaaa...
 
Pa da postoji i onaj tip zena:
Ne tepas im nezadovoljne su....
Tepas im nezadovoljne su... :roll: :?

Al fala bogu pa ima i onih drugih... umiljatijih i maznijih... kojima je sve lepo...
 

Back
Top