Tepanje

Pa kakvo tepanje....mrzim kad mi muskarac tepa....fuj.......Jedino tepam onako bezveze....Borise-Boki,..Milose-Maki....ali nista cile mile pile,,..kuco maco..Jos mi je odvratno kad neki tip za koga se misli da je bezosecajan farjer pa mi onda dodje sa cico-maco.,,.....bljak.....:?
 
chokolada:
Da li tepate vasem partneru?
Volite li da tepate i da vam tepaju ili se osecate strasno glupo u tim situacijama?

Evo ja sam na primer jedna velika maza i obozavam da tepam i da mi tepaju. To mi je nekako neophodno u vezi. :D

ja bez toga ne mogu

obozavam kad volim da zovem MALI

to mi nekako dodje kao da ga milujem tog momenta

ja sam takva ......:)))
 
Samantha Jouns:
a jaoooo............;) Da li postoje jos uvek frajeri kao sto si ti ili si ti poslednja vrsta???
Nadam se da nisi.....kazi mi da ih ima jos ..plizzzzzzz .:(:(:(:(
Nema vishe, flufilice majecna... Svi su izumrli zbog takvih shishimishitja poput tebe, koje ne vole da im se tepa.

Tufnice jedna!
 
LePiaf:
Nema vishe, flufilice majecna... Svi su izumrli zbog takvih shishimishitja poput tebe, koje ne vole da im se tepa.

Tufnice jedna!

a jaoooo pace moje majo zuto,....sa tako besnim pogledom....ma nije valjda da su izumrli zbog mene ovako maje nezne,...osetljive i zeljne ljubavi??Pa sta cu sada ja...a toliko zelim da se mazim....:D:D:D:D
 
Ili kad zelish naelektrisati situaciju, naravno!

-Breskvice moja!
-Znash tvoja breskivca je jedra, rumena, sochna i samo ceka...!!!

I time je sve recheno, posle toga krece nezaustavljivo ludilo :mrgreen:
 
Jako volim da tepam,ali osobama do kojih mi je stalo i koje volim!
Volim i da meni tepaju,sve mi nešto milo!:-D
A na živce mi idu oni koji svima tepaju pile,srce,maco,.................
 

Back
Top