Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E bas nece... ali me svrbi dlan da ti obrisem poruku...

Jes jes, kazes nesto u jednom postu i onda lupeta nesto sto nema veze sa temom. Imate spam temu, hajde sad, niste ovce pa da vas teram, mozete i sami...

e ne mora....
pa sta da kazem kad samo taj nacin znam da se resi brata....e idem sad na spap temu u inat....:rotf::rotf::rotf:
necu vise da spamujem....ovo je zadnji put da dolazim na ovu temu, do sutra...poZz....
 
Више ћеш се измучити гањајући њега него што можеш добити. Чак и да пристане да будете поново заједно то више никаданеће бити то, тако да батали, искулирај и тражи даље другог неког ;)
 
e slusajte ovako...
sa frajerom sam jedno 5 meseci, taj dan salje on meni poruke volim te i tako dalje, onda uvece da se cujemo (na msn-u) i on dodje nervozan i iznerviran....i ja tu malo nesto ae kao nervozan je , medjutim i ja pocnem da budem i mi se posvadjamo onako svetski i on pocne da ***** kako ja njega ne umem da smirim itd i ja njega pitam (posto je stvarno bilo ostro) kao el smo raskinuli? i on pocne da se dere kako ne veruje da ga to pitam u ovom trenutku i ja mu kazem pa u to treba da si sigurna a on meni pa dok ne budes bila sigurna ja odo cao i ode lik .... to je bilo 10og ja njemu sutradan poslala el se cujemo ( a uvek u 11 se cujemo) i on mi oko tek 11 poslao ne a znam da je dosao na msn, al posto ja nisam dosla on otisao... i tako sutradan ja opet posaljem el se cujemo, ovo je detinjasto sto radimo jedno drugom, on nista...i sinoc moj drug sa mog telefona njemu poslao poruku e cao sta radis? kiss, i ovaj nista, i moj drug mu posalje sto me ignorises? on opet nista....i evo pocinje 4ti dan i nista...ne razumem sta se desava? ce neko da mi pomogne sta da radim?? :((((((((((((

Pusti to...očigledno da ne želi ništa više...*** nećeš da trčiš za njim...ako mu trebaš zna gde si...
 
1.da li momci kada su besni/ljuti/nervozni sve sto kazu devojci, (deru se/svadjaju/pomalo i vredjaju)
kazu bas ono sto misle, tj. da su tada najiskreniji
ili
s druge strane, mogu da pomislim: "on to nije tako mislio"
vec je nervozan, pa ne moze racionalno da razmislja

2.
i da li posle toga je na njemu da se izvini, jer je ocigledno pogresio
ili ce se on osecati bolje ako ga devojka posle toga prva nazove, da mu pokaze koliko se brine za njega

pitanje je vise za momke
ocekujem iskrene odgovore
 
1.da li momci kada su besni/ljuti/nervozni sve sto kazu devojci, (deru se/svadjaju/pomalo i vredjaju)
kazu bas ono sto misle, tj. da su tada najiskreniji
ili
s druge strane, mogu da pomislim: "on to nije tako mislio"
vec je nervozan, pa ne moze racionalno da razmislja

2.
i da li posle toga je na njemu da se izvini, jer je ocigledno pogresio
ili ce se on osecati bolje ako ga devojka posle toga prva nazove, da mu pokaze koliko se brine za njega

pitanje je vise za momke
ocekujem iskrene odgovore

pa ja obicno kazem istinu, ali ako se bas iznerviraam znam da vredjam bzw i ne mislim uvek to sto kazem....;)
pa normalno da ce se osecati bolje ako ga devojka pozove, ali ako je imalo odrastao on ce prvi pozvati...;)
iskreni odgovori! :mrgreen:
 
1 pod a) i 2 pod a).

pazi
ni meni samoj nije jasan odgovor na prvo pitanje
to je u psihi momaka

a ovo drugo je samo sta mislite sta bi trebalo uraditi

ja ne mislim da ce mi pasti kruna sa glave ako pozovem prva
ali jednostavno ne trebam, jer mu zaista nisam nista skrivila, a nije trebao tako da se ponasa, samo zato sto je bio nervozan

i evo, nista se ne desava vec 5 dana
ne znam da li da i dalje cekam izvinjenje


pa ja obicno kazem istinu, ali ako se bas iznerviraam znam da vredjam bzw i ne mislim uvek to sto kazem....;)

ja bih volela da je tako, tj. da ne mislite ono sto ste rekli


pa normalno da ce se osecati bolje ako ga devojka pozove, ali ako je imalo odrastao on ce prvi pozvati...;)
iskreni odgovori! :mrgreen:

ovo mi se svidja
 
Poslednja izmena:
pazi
ni meni samoj nije jasan odgovor na prvo pitanje
to je u psihi momaka

a ovo drugo je samo sta mislite sta bi trebalo uraditi

ja ne mislim da ce mi pasti kruna sa glave ako pozovem prva
ali jednostavno ne trebam, jer mu zaista nisam nista skrivila, a nije trebao tako da se ponasa, samo zato sto je bio nervozan

i evo, nista se ne desava vec 5 dana
ne znam da li da i dalje cekam izvinjenje

brate mili! u vezi ste a on te i dalje nije navao da ti se izvini?!:aaa:
izgleda da ni nece...osim ako ima pametne prijatelje koji ce mu reci da treba da te nazove, ali....
 
pazi
ni meni samoj nije jasan odgovor na prvo pitanje
to je u psihi momaka

a ovo drugo je samo sta mislite sta bi trebalo uraditi

ja ne mislim da ce mi pasti kruna sa glave ako pozovem prva
ali jednostavno ne trebam, jer mu zaista nisam nista skrivila, a nije trebao tako da se ponasa, samo zato sto je bio nervozan

i evo, nista se ne desava vec 5 dana
ne znam da li da i dalje cekam izvinjenje




ja bih volela da je tako, tj. da ne mislite ono sto ste rekli




ovo mi se svidja

Evo ti odgovora na tvoje pitanje:

ali kad neko ne zna sam da resi svoje probleme...
:roll:
 
Evo ti odgovora na tvoje pitanje:

ma daj, postavila sam uopsteno pitanje

ocigledno da je problem vec resen, samo ja ne zelim da ga shvatim

samo sam u nedoumici
a ti ako si musko, ispostovaces i odgovoriti na prvo pitanje

dakle:da li kada ste strasno besni,ljuti, neraspolozeni govorite bas ono sto mislite ili ne

i da li cete preci preko svog ponosa i izviniti se ili ne
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top