Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Па они нису свесни шта желе... кајаће се ако проговорите :D


Комплекс ниже вредности? :eek: Зато што ниси причљива? Дозволи, али није ми јасно.

pa ocekujes da sa pametnom osobom mozes i dosta toga da pricas, razmenjujes misljenja i sve sto to podrazumeva
a ako ona ne prica onoliko koliko ti ocekujes, pomislis da nije...pa...pametna
 
Нееее!
Ја се губим свуда и увек,небитно да ли сам са особама мушког или женског пола.
Зашто бих ја глумио финог момка пред девојкама?
Зашто бих глумио уопште?
Ако јој се свидим такав какав сам,дивно,али не желим да јој се свидим "по сваку цену".

~Би ју!
 
Нееее!
Ја се губим свуда и увек,небитно да ли сам са особама мушког или женског пола.
Зашто бих ја глумио финог момка пред девојкама?
Зашто бих глумио уопште?
Ако јој се свидим такав какав сам,дивно,али не желим да јој се свидим "по сваку цену".

~Би ју!

takav sam i ja kad dodju devojcice kod moje zgrade ja se ponasao isto kao i sa drugovima, ali me nervira kad mi kazu kako sam lud i kako ih zasmejavam znam da su to komplimenti, ali ipak...
a i drugove nerviram kad se zezam sa devojkama jer se one slucajno zaljube u mene pa onda ne znam sta da radim a oni ih muvali npr...
a i kad se smuvam sa ribom glupo je da se u vezi ponasam kao retard moram barem malo da se uozbiljim a meni je glupo da se odjednom menjam...
ufff al smorih sa pricom..ugavnom: ja sam prso!:lol:
 
Једино ово сам схватио. :)

Енивеј...оно што се стално дешава а невероватно мрзим је да особе очекују да их засмејавам,да глумим идиота или дворску луду.
Ту престаје зајебанција! :D

ja obozavam da zasmejavam sve oko sebe i zato sam svima najbolji drug...:mrgreen: ali kad pocnu (iz sale "kao") da pricaju kako sam prso ili ako bas mnogo pricam devojcice kazu da smaram, itd onda se iznerviram i pocnem da cutim ili da pricam normalno bez zasmejavanja...i onda oni pocnu da pricaju kako je smor i traze od mene da ih zasmejavam!ali ja naravno onda necu!!!:evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top