Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1.da li momci kada su besni/ljuti/nervozni sve sto kazu devojci, (deru se/svadjaju/pomalo i vredjaju)
kazu bas ono sto misle, tj. da su tada najiskreniji
ili
s druge strane, mogu da pomislim: "on to nije tako mislio"
vec je nervozan, pa ne moze racionalno da razmislja

2.
i da li posle toga je na njemu da se izvini, jer je ocigledno pogresio
ili ce se on osecati bolje ako ga devojka posle toga prva nazove, da mu pokaze koliko se brine za njega

pitanje je vise za momke
ocekujem iskrene odgovore

1. Када сам бесан/нервозан не разговарам са девојком док се не смирим зато што ћу сигурно рећи нешто што не мислим или урадити нешто у афекту.

2. Зависи шта се догодило... шта је он рекао, а шта је она урадила... али ценим да би у 99% случајева он требало да зове њу и да је моли да му опрости, ако није био у праву и/или ако је рекао нешто што није мислио или није требало.
 
pa ne moras da das odgovor ako neces

nego, glupo je sto si citirao ono:kad vec neko sam ne ume da resi svoje probleme ili tako nesto

a najnormalnije sam pitala momke, nevezano za ovaj nazovi problem(koji ponavljam nisam trazila da ga resite)

jedino mi preostaje da prepadam sve muskarce koje poznajem zasto je tako, umesto da pitam na forumu

a posto je apsurdno da prepadam muskarce na ulici, pitala sam na forumu

mogu ja i da se foliram da sve znam, pa da nikad ne saznam odgovore na moja pitanja
 
1. Када сам бесан/нервозан не разговарам са девојком док се не смирим зато што ћу сигурно рећи нешто што не мислим или урадити нешто у афекту.

2. Зависи шта се догодило... шта је он рекао, а шта је она урадила... али ценим да би у 99% случајева он требало да зове њу и да је моли да му опрости, ако није био у праву и/или ако је рекао нешто што није мислио или није требало.

znaci, uglavnom govorite ono sto ne mislite
u redu
 
znaci, uglavnom govorite ono sto ne mislite
u redu
Не практикују сви то. Многим мушкарцима жене неретко повреде его и онда они покушавају све да би се одбранили и они мање способни прибегавају разним изјавама, ружним и погрдним речима иако то не мисле. Нпр једном мом другару је девојка нешто спустила онако баш ниско и права ствар би била да је он прећутао јер би она ту била најкривља, међутим он је прибегао томе да је псује и назива курвом, а лично знам да то никада у животу не би помислио за њу... него је једноставно импулсиван и неспособан да води аргументован дијалог тј сировина је...

Дакле, све зависи од особе до особе... може бити једно може бити друго ;) погледаш како се понаша према другима тако ће се понашати и према девојци ;)

zhena je najbolja kad cuti

Направићу само малу корекцију: најбоље су када не звоцају за којекакве глупости. Када стално ћуте то је одмах знак да нешто не штима, а нема ништа горе када те тера да сам то сконташ. :roll:
 
Направићу само малу корекцију: најбоље су када не звоцају за којекакве глупости. Када стално ћуте то је одмах знак да нешто не штима, а нема ништа горе када те тера да сам то сконташ. :roll:

:klap:
То невероватно мрзим,осећам се тако подређено и попи3дим скроз!
 
Не практикују сви то. Многим мушкарцима жене неретко повреде его и онда они покушавају све да би се одбранили и они мање способни прибегавају разним изјавама, ружним и погрдним речима иако то не мисле. Нпр једном мом другару је девојка нешто спустила онако баш ниско и права ствар би била да је он прећутао јер би она ту била најкривља, међутим он је прибегао томе да је псује и назива курвом, а лично знам да то никада у животу не би помислио за њу... него је једноставно импулсиван и неспособан да води аргументован дијалог тј сировина је...

Дакле, све зависи од особе до особе... може бити једно може бити друго ;) погледаш како се понаша према другима тако ће се понашати и према девојци ;)



Направићу само малу корекцију: најбоље су када не звоцају за којекакве глупости. Када стално ћуте то је одмах знак да нешто не штима, а нема ништа горе када те тера да сам то сконташ. :roll:


sad mi u nekoj meri jasnije

ako uopste mogu da se zahvalim na nekom trudu da razumes;)

a i ostalim momcima
:)
 
meni je decko prebacivao da bih mogla da budem pricljivija
:neutral:

ozbiljno

Isto,i to mnogo pricljivija....:neutral:
Па они нису свесни шта желе... кајаће се ако проговорите :D
da, ali zbog toga sam malo dobila kompleks nize vrednosti, mada nisam imala razloga

ne znam za tebe, ali bila sam zbunjiva, i mislim da je to problem

Комплекс ниже вредности? :eek: Зато што ниси причљива? Дозволи, али није ми јасно.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top