TABOO TEME NA OVOM NASEM FOROOMU

hanibal77:
mislim teme koje ja najredje ne bih spominjala jer kad god se pocne na tu temu dodje do svadje razmera drugog svetskog rata.
ja bih spomenula sledece:
1.beogradjani i provincija :roll:
2.prljavuse i frigiduse :mrgreen:
3.religija :evil:
4.vise dece ili samo jedno :lol:
5.ti imas problem u glavi ako se ne slazes sa mnom;ne nego ti.e nije nego ti.ma ti si iskompleksiran.pazi ko mi kaze... :?
zasto vas neke stvari vise ubodu nego ostale?

hahaha Hani samo ti nama reci ........:-D
 
Sto se tice teme beogradjani i provincijalci. :roll:
Mene nervira kada pojedinci (ne svi, pojedinci - moram da naglasim da se neko ne bi osetio prozvan :roll: ), govore da je BG samo za beogradjane i da nikoga ne bi pustili da se doseli. :roll: Ja sam rodjena u malom mestu pa su me ipak roditelji ucili da ne bacam smece po ulici, da se starijima obracam sa postovanjem, da se ne dernjam na javnim mestima itd. :roll: I tako se i dan danas ponasam. Pre bih crkla nego bacila papiric od bombone na ulicu.
Ovim hocu da kazem da mesto rodjenja nema veze sa osnovnom kulturom, nisu ni svi beogradjani kulturni kao sto nisu ni svi provincijalci stoka. :roll: U svakom gradu ima kretena, glupo je da generalizujemo.
Isto tako se slazem da ponekada pojedini dosljaci, ne znaju da cene mesto u koje su se doselili i nije ih briga ali ne svi. :roll: Evo npr ja sam rodjena u jednom mestu koje je nacionalni park i znalo se desiti da dosljaci bace papiric na ulicu, jer ne cene tu predivnu prirodu kao mi koji smo rodjeni tamo ali opet ponavljam, to su bili pojedinci.
Da se ponovo vratim beogradu :arrow: moj decko je beogradjanin pa se nikada pored njega nisam osetila kao nekulturna seljancura. :roll:
 
xpajamacax:
ma kada ga ja uleptirim:p
kud se toga seti....
vidim pažljivio čitaš:p

pajamaco, pogodio sam da si išla u L.? :shock: Leptirić je jedini naziv vrtića koji sam zapamtio zato što je u Vasinoj...

@marlone
Svi OSIM časnih izuzetaka. Zeznuo sam se, mislio sam da si se skinuo :lol:

A sada, pređimo na novu tačku: RELIGIJA
Molim mirka&slavka da uzmu učešće u diskusiji..
 
HeBePoBaTaH_:
pajamaco, pogodio sam da si išla u L.? :shock: Leptirić je jedini naziv vrtića koji sam zapamtio zato što je u Vasinoj...

@marlone
Svi OSIM časnih izuzetaka. Zeznuo sam se, mislio sam da si se skinuo :lol:

A sada, pređimo na novu tačku: RELIGIJA
Molim mirka&slavka da uzmu učešće u diskusiji..


Ma gde da se skinem. Dosao moderator, sad sam na belom..... :lol: :lol: :lol:
 
Mene, bre, iznervira kad neko misli da sve zna.
Baš mrzim da vidim rečenice tipa: Zato što tako treba/ne treba; Tu ti nije/jeste mesto... Zatim, usiljenu, preterano finu komunikaciju koja vodi ka tome da se dokaže kako je neko od dvoje manje bitan; jao, da - kad neko povlađuje nekome, to je katastrofa. Kao: "Pa, nije to baš tako, ali delimično si ti u pravu" :roll: ... Da ne kvare prepisku preko PP.
Mh, da, užasno je bitno koliko ko ima godina, jer su svi mlađi obavezno manje iskusni, što će reći - šanse da nisu u pravu su mnoooogo veće i sa njima ne treba ni razgovarati, jer će jednom "uvideti" :roll:
Ne volim da vidim ni spuštanje neke teme u startu. Ma, ustvari, nemam ja ništa protiv tema, ako se neko debiliše, tu je moderator (valjda :roll: ) da je briše. Ali mi idu na živce ljudi koji odmah kolutaju očima na samu temu: "Koji je ovo debil postavio", bla bla... Mada, možda sam i ja to nekad uradila...
I kad neko ne čita do kraja, nego odgovara na pola rečenice.
Ima toga koliko hoćeš... Setiću se.
 
Provincija je u glavi pa makar ti sedeo u Njujorku....
A malogradjani su veliko cudo velikih gradova, procitajte ili se setite "pokondirene tikve"... Ma da svi mi umiremo od zelje da budemo Bgradjani, mada ja licno ne mogu da smislim BG, izludjuje me ta vreva i trka ali oni koji tamo naviknu da prezivljavaju svaka im cast.
Kada bih mogla zivela bih u NS, nekako mi vise prija laganica, svaki covek ima neki svoj omiljeni grad...
A moj je totalan promasaj, i bas me briga ako neko kaze da je provincija, prvo nek prelista malo recnik da vidi sta to znaci...
 
ra-ta-tat:
Baš zato što si mi se jednom obratio i znam kakav si prostak :sad:
ali ipak je olakšanje što nisi odvade

bez šale, mislim da si jadan i agresivan, generalno neobrazovan i ograničen

I to mi ga uz Kalemegdan sta ti mislsi o meni! Kao da ce tebe neko nesto da pita i kao da nekog zabole stojko sta ti mislis o meni. Ni ja nista bolje ne mislim o tebi,pa ti se ne obracam. A ti juris po forumu pa citiras moje postove. Dokona si.
I nisam se ja tebi prvi obratio,nego ti meni...idi na "Potpise" ...pa proveri.
Zaobidji me u svakoj kombinaciji.
 
jauuuu....
da sačekam ja ipak neko fajtanje oko pravopisa pa da pojezdim 8)
surfing.gif
 
PLESsitnihDEMONA:
I to mi ga uz Kalemegdan sta ti mislsi o meni! Kao da ce tebe neko nesto da pita i kao da nekog zabole stojko sta ti mislis o meni. Ni ja nista bolje ne mislim o tebi,pa ti se ne obracam. A ti juris po forumu pa citiras moje postove. Dokona si.
I nisam se ja tebi prvi obratio,nego ti meni...idi na "Potpise" ...pa proveri.
Zaobidji me u svakoj kombinaciji.
paranoja :p
pa ne znam odakle ti ideja da ja mislim da će moje mišljenje o tebi preokrenuti svet
:lol:
ti si neki klinac izgleda
ajde ciao 8-)
 

Back
Top