svrsavanje...

paradizo:
Kakva je moderna i prosperitetna Crnogorka, JADO CRNI !!!

Neeeegoooo :cool:
Ovo je crnogorka koja kaze ono sto misli i osjeca , a one sto su mi "fine" , a kad odu do Beograda ili na Exit u Novi Sad e to je JADO CRNI sve 4 u vis... :devil:
Ja sam samo jedna iskusna , zgodna, sexualno obrazovana , ljupka dama :cool:
 
Ljudi, imam big problem Svrsio sam u devojci dan posle zavrsetka njenog menstrualnog ciklusa. interesuje me dali je moguce da zatrudni, jer svi znamo da su tad neplodni dani, popila je Postinor tablete pa me zanima dali te tablete zaista pomazu u sprecavanju trudnoce, ustvari dali ima mesta panici u svemu tome?
Molim vas ako bih mogli da mi odgovor posaljete na email: esso@scnet.yu

Unapred zahvalan!
esso
 
esso:
Ljudi, imam big problem Svrsio sam u devojci dan posle zavrsetka njenog menstrualnog ciklusa. interesuje me dali je moguce da zatrudni, jer svi znamo da su tad neplodni dani, popila je Postinor tablete pa me zanima dali te tablete zaista pomazu u sprecavanju trudnoce, ustvari dali ima mesta panici u svemu tome?
Molim vas ako bih mogli da mi odgovor posaljete na email: esso@scnet.yu

Unapred zahvalan!
esso

Ako si je ljubio sa jezikom, sigurno ce ostati trudna!!
Tu ne pomaze Postinor.
 
Uz mnoštvo drugih blagodati koje seks pruža čovjeku, oralni seks ženama čuva zube.
Učestala istraživanja pokazuju da seks smanjuje prekomjernu težinu, blagotvoran je za krvožilni sustav, oslobađa stresa, poboljšava imunitet.....
No, pokazalo se kako je muško sjeme bogato mineralima kalcija i cinka i spriječava propadanje zuba. Iako portal MSNBC nije želio ulaziti u detalje primjene sjemena u očuvanju zubiju, istaknuli su kako pomaže i uobičajena praksa da se prije i poslije seksa operu zubi. :P
 
Krtolica:
Neeeegoooo :cool:
Ovo je crnogorka koja kaze ono sto misli i osjeca , a one sto su mi "fine" , a kad odu do Beograda ili na Exit u Novi Sad e to je JADO CRNI sve 4 u vis... :devil:
Ja sam samo jedna iskusna , zgodna, sexualno obrazovana , ljupka dama :cool:

Ovo kako je napisano da se covek zaljubi na nevidjeno :)
 

Slične teme


Back
Top