svrsavanje...

trachara:
koleginice, molim vas, pozurili ste sa edukacijom...
prvo moramo da vidimo koliko mladic zapravo zna, da bismo znali od kog stepena usavrsavanja da krenemo ...
ma nisam neiskusan,ako na to mislis...bas naprotiv...nego mi nije jasno,pa da pitam...devojka mi se lako ljuti,pa ne zelim da je uvredim,il slicno...pa pitam...zensku pupulaciju normalno...samo one to znaju...muskarci NE...sem ako nisu gejevi,u tom slucaju,ne zelim njihove komentare...pozz... :razz:
 
pajamaca:
el mogu ja?
pazi ovako..mi mnogo volimo da držimo nešto u ustima.
pa kada smo sveć zadovoljile ljubavnika ljubeći mu kitu,
onda želimo da taj ukus što duže traje i napadamo njegov jezik.
a kada je vaginalni oral u pitanju..
mi volimo taj ukus naše ribice.
a i kada se ljubimo, maštamo da same sebi ližemo.
shvataš?
molim pomoć dragih kolega i koleginica da se obrazuje mladi đavolak.

"molim pomoć dragih kolega i koleginica da se obrazuje..." citam ja tako i pocrveneh na ovo "obrazuje" - pomislih da stize neki predlog za zatvoreni oral vozic... :twisted:
 
Krtolica:
paradizo......a kako to da ne moze?
UUUU Yebote, pa kakvim smrdljivcima vi to pusite, pa to se ne radi sa svakim deckom,( ja bar tako mislim) ja kad lizem, to onda radim samo izuzetno cistoj i pravoj osobi. Zenske moraju da znaju, ako ih partner ne lize, to znaci da vase mjesto na njegovom (nekom) ljubavnom koordinatnom sistemu zauzima izuzetno nisko mjesto.
 
Paradizo ...konstatacija je bila uopstena : "Kako to kita moze da smrdI????"
Niko nije rekao da pusi smrdljivcima , samo odgovaramo na pitanje uopstenim odgovorom... : "I te kako moze da smrdi", znaci.... ako si imao bar jedno mokrenje prije odnosa ili *usenja vec se osjeca i nije prijatno za staviti usta...prema tome.... :cool:
To isto vazi i za zene ...da se razumijemo... nisam pristrasna ;)
Tako da je oral najbolje raditi poslije tusiranja, da bi izbjegli "nemile" dogadjaje. Definitivno :twisted:
 
tasmanijski djavo:
interesu je me mnogo,zasto devojke posle oralnog sexa,bukvalno zure da se ljube s "deckom",jel vas to pali,ili...?kao i kad mi vama pruzimo oralno zadovoljstvo...isto...? :roll:
zure??? :shock: da je to eroticno, napaljivo itd. OK, al da neko zuri, taj deo ne kapiram 8)
 

Slične teme


Back
Top