svrsavanje...

Krtolica:
Vidis ...tu je razlika....mene si uzbudio , a tebi je neprijatno... :P
Znaci zavisi od toga koliko si spreman u sexu da pruzis i primis... :D
Kada ti je dobro ...tada zelis SVE, bez pitanja , predrasuda, gadjenja ....itd... 8)
pa sad sve...ne bih se slozio...npr.nikad ne bi gutao svoju spermu kad bi mi je vratila u usta,ili(ko sto se jednom forumasu svidja) nikad ne bih dozvolio da mi gurne prst u bulju...ODVRATNO(i jedno i drugo)...pa ladno ne bi imala posle taj prst...i slicno...
 
............................................
................................
....................................
...................................sad bih vam reko nesto
.........................................................
...........................................
...........................
 
Ma tasmanijski....ne opterecuj se toliko, svi smo razliciti. Neko voli dirty sex, neko pak neki normalni(sta god to znacilo) , tako da kako se o ukusima na raspravlja tako ni o ovome .
Svi to radimo drugacije, onako kako nam prija ;)
Samo ti lagano....svidjece se i tebi neke stvari , kao npr. prst u paksu....ali bez noktiju naravno :twisted:
 
Krtolica:
Ma tasmanijski....ne opterecuj se toliko, svi smo razliciti. Neko voli dirty sex, neko pak neki normalni(sta god to znacilo) , tako da kako se o ukusima na raspravlja tako ni o ovome .
Svi to radimo drugacije, onako kako nam prija ;)
Samo ti lagano....svidjece se i tebi neke stvari , kao npr. prst u paksu....ali bez noktiju naravno :twisted:
:shock: to nikad...sve bih ucinio za nju,ali to NIKAD,NI MRTAV...pa nisam ja derpe... :evil:
a na koje si to stvari jos mislila,sem one ogavne,pomenute...?npr...? :roll
p.s.znam da se ne raspravlja o ukusima...ali ja samo pitao...zato sam i postavio ovu temu...da lakse shvatim,razumem,ili sta vec... :confused:
 
Krtolica:
Veoma je vazno .... Ne razmislja o sexu isto osoba sa 18god. i sa 30-ak , kao je :cool:
Misljenje primjereno godinama i zivotnom iskustvu...

tasmanijski djavo:
svejedno...neko misljenje imas ceo zivot...a imam 19...ko da je i bitno...pozzzzzzz....a tvoj odgovor na ono pitanje...?!
Ahh, nadobudne li mladosti... Takodje misljenje primjereno godinama i zivotnom neiskustvu...

Krtolica:
Koje pitanje ...??? Sta???
Ne mogu dalje , skandalizuje te najmanja perverzija pa mi nije zanimljivo ;)

Sasvim logicno... :wink:
 
Ahh, nadobudne li mladosti... Takodje misljenje primjereno godinama i zivotnom neiskustvu...

pa nije bas tako...ja znam da nikad to necu prihvatiti...mnogo sam tvrdoglav...a i ono sto kazem,tako mora da bude,ili nikako...xaxa...salim se...ali nikad necu prihvatiti "ONO"...pozzzzzzzz...p.s.mozes ti da mi odg. :razz:
 

Slične teme


Back
Top