svrsavanje...

blondi:
zure??? :shock: da je to eroticno, napaljivo itd. OK, al da neko zuri, taj deo ne kapiram 8)
pa ni meni...zato i pitam...jer ova moja,tek sto svrsim,a ona proguta,odmah krece da me ljubi ko sumanuta...ko da me nikad ranije nije ljubila...pa mi nije jasno....zato i pitam...da shvatim...mozes ti da mi objasnis...? :roll:
 
Zure blondi....u smislu hitaju ...trce... a ne da bulje ...hahahahah ako to nisi shvatila.

Mada tasmanijski...ne znam bas da li zure , vjerovatno vodjene strascu i zeljom ljube te dolje , pa po stomaku , grudima pa dodju do usana opet.... sve je to jako mmmmmmmm ukusno, ne shvatam sta ti tu smeta ili nije jasno??????
 
Krtolica:
Zure blondi....u smislu hitaju ...trce... a ne da bulje ...hahahahah ako to nisi shvatila.

Mada tasmanijski...ne znam bas da li zure , vjerovatno vodjene strascu i zeljom ljube te dolje , pa po stomaku , grudima pa dodju do usana opet.... sve je to jako mmmmmmmm ukusno, ne shvatam sta ti tu smeta ili nije jasno??????
pa ne ide tako postepeno ko sto ti kazes,vec...odmah,direktno s qrca na usta...pa mi zato nije jasno... :-x
 
Krtolica:
Zure blondi....u smislu hitaju ...trce... a ne da bulje ...hahahahah ako to nisi shvatila.

Mada tasmanijski...ne znam bas da li zure , vjerovatno vodjene strascu i zeljom ljube te dolje , pa po stomaku , grudima pa dodju do usana opet.... sve je to jako mmmmmmmm ukusno, ne shvatam sta ti tu smeta ili nije jasno??????
hvala na prevodu ali neces verovati shvatila sam i jos uvek se cudim gde to trce?! :shock:
 
Dajte djecice malo perverzije , malo erotike (sto bi rekla ona fufa od Marte Savic hahahah)
Ma kad si u ekstazi i kad ti je doooooooooooooooooobro ....sve ti je ukusno , njammmmm :twisted:
 
Krtolica:
Dajte djecice malo perverzije , malo erotike (sto bi rekla ona fufa od Marte Savic hahahah)
Ma kad si u ekstazi i kad ti je doooooooooooooooooobro ....sve ti je ukusno , njammmmm :twisted:
meni jeste kad je ja "zadovoljavam",ali kad ona mene,a posle direktno poljubac,i osetis svoju spermu,a ona te halapljivo ljubi,i gura jezik,a ti ne mozes da odbijes...ne znam...nije da se zalim,ali mi nije ni svejedno... :roll:
 
Jel znas da i to zavisi od tvog nacina ishrane ...koliko je gorka , slatka slana.... ;)
Pasite sta papate prije ejakulacije, ono cisto da nas ne informistet sta ste njupali ....:cool:
Meni licno sperma mog dragog ne smeta ...pa makar jeo mrtve kineze :P
 
tasmanijski djavo:
meni jeste kad je ja "zadovoljavam",ali kad ona mene,a posle direktno poljubac,i osetis svoju spermu,a ona te halapljivo ljubi,i gura jezik,a ti ne mozes da odbijes...ne znam...nije da se zalim,ali mi nije ni svejedno... :roll:

Vidis ...tu je razlika....mene si uzbudio , a tebi je neprijatno... :P
Znaci zavisi od toga koliko si spreman u sexu da pruzis i primis... :D
Kada ti je dobro ...tada zelis SVE, bez pitanja , predrasuda, gadjenja ....itd... 8)
 
Krtolica:
Jel znas da i to zavisi od tvog nacina ishrane ...koliko je gorka , slatka slana.... ;)
Pasite sta papate prije ejakulacije, ono cisto da nas ne informistet sta ste njupali ....:cool:
Meni licno sperma mog dragog ne smeta ...pa makar jeo mrtve kineze :P

Cim ti ne smeta sperma tvog dragog znaci da ti ne smeta bilo cija ;)
 

Slične teme


Back
Top