Sulejman Veličanstveni

OVO MORAM DA PODELIM SA VAMA!!! :rotf:

I dalje mi suze teku. Od smeha, valjda. :)

Na nekoj FB stranici stoji slika poređanih postera ovih serija u najavi, i ispod pitanje: za koju ste vi seriju?

I tačno se vidi po komentarima koliko bi ko mogao imati godina... (kliknula sam na pojedince, da potvrdim da sam u pravu :D)

Ali najveći biser!!!
OBRATITE PAŽNJU:

Devojčica: ''Larin izbor, jer je Sulejman malo starinjski.''

Odgovor je hit!
 
Sulejman I Veličanstveni - priča je o životu i vladavini jednog od najvećih turskih, ali i svetskih osvajača u istoriji. Radnja je usmerena na period 16. veka kada je sultan došao na vlast ( imao je 26 godina), njegova osvajanja, buran život i najbolje godine kao Sulejmana Veličanstvenog, kao neizostavna priča o Osmanskom carstvu.

Šta mislite o ovoj seriji?

sta mislim ??? pa sve najgore !!!!!
jevali vas turci sa sulejmanom na celu.. 500 godina su nas mucili, silovali zene, odvodili srpsku decu, a sad hocete da gledate sulejmana .. pa svaka cast.
 
Ha! Danas vodi Larin izbor! :D

Mislim da najbolje da ne puste nijednu, pošto su se obrukali skrnavljenjem serija puštajući reklame sa pauzama za epizode. :D

Ne znam kako vama, ali meni su hrvatske epizode jezovito plitke... Odgledala sam po jednu epizodu dveju različitih hrvatskih serija i ostavile su mi utisak površnosti i izveštačenosti.
A gluma nije vredna komentara... užasno loša.
 
Ha! Danas vodi Larin izbor! :D

Mislim da najbolje da ne puste nijednu, pošto su se obrukali skrnavljenjem serija puštajući reklame sa pauzama za epizode. :D

Ne znam kako vama, ali meni su hrvatske epizode jezovito plitke... Odgledala sam po jednu epizodu dveju različitih hrvatskih serija i ostavile su mi utisak površnosti i izveštačenosti.
A gluma nije vredna komentara... užasno loša.

isto kao i ova koju, navodno, svi gledaju - Budva na pjenu od mora
onako mogu i ja da glumim
 
Glasanje je nameshtaljka. Nema teoretske shanse da milion korisnika interneta poseti sajt prve za jedan dan id a bash svi glasaju za larin izbor. To je vishe nego smeshno. I pre je bila nameshtaljka- dok su se na vodecoj poziciji smenjivali Sulejman i Ezel. Providno je. Pustice nam seriju koju su reshili da nam puste, a ne koju mi izaberemo. Nema veze, ionako ce ih, vremenom, pustiti sve. Ali smeshni su.
 
Ma prva je otkupila prava za sve 4 serije,kako se koja bude zavrsavala koje se trenutno prikazuju tako ce pustati serije...E sad koja ce prva biti,videcemo...Cisto sumnjam da ce biti Lara,onda od turskih ostaje samo Asi,a to je malo...navikli smo mi minimum 2 turske :zroll:
 

Back
Top