Sulejman Veličanstveni

Sokolica_M, zamolio bih te da mi u buduće ne brišeš poruke na ovoj temi!!!
To što se tebi ne sviđa moj stav o ovim janičarsko-osmanlijskim serijama, to je tvoj problem; i ne daje ti za pravo da zloupotrebljavaš svoj trenutni status na forumu!

A kao opomena evo ti jedan:

yellow-card1.jpg

Pre nego što kreneš da se blamiraš, zastani malo. :)
Ja sam ovde kao i ti. Običan diskutant.
Tvoj stav me ništa specijalno ne interesuje, niti se sećam šta si pisao, niti me dotiče ako misliš suprotno od mene.
Ovo je igra mišljenja, a ne na život i smrt. (To ovako, uzgred.)

Nisam ti ja moderator na ovom potforumu.
Pogrešio si adresu. :D
 
Kakve ima veze to što nas je Sulejman ubijao ''nedemokratskije''? Sva ubistva i sve patnje napaćenog malog balkanskog naroda su za osudu i ne treba da gledamo ni jednu seriju o ubicama Srba! U engleskim, američkim i nemačkim serijama ne gledamo Klintona, Blera i Hitlera! Ti misliš da se u Americi ne postuju prava crnaca, Meksikanaca, Indijanaca,...? Voleli li je ili ne, američka demokratija je jedina na svetu koja liči na demokratiju! To što je neko silovao i nabijao na kolac naše pretke i odvodio braću naših predaka u Stambol da bi ih učio da budu elitni vojnici Osmanlijskog carstva, ne znači da mi imamo slično genetsko poreklo! Ja ne znam o kojoj alternativnoj istoriji ti pričaš? Onoj koju plasira Jovan I. Deretić, čovek koji tvrdi da su Španci, Englezi, i ko zna još ko potomci Srba? Ne znam da li ti misliš da Hrvati treba da gledaju seriju o Miloševiću, Izraelci o Hitleru, Maje, Inke, Apači, Sijuski i drugi o konkvistadorima? Jel bi htela da otkriješ za koga ćeš glasati na parlamentarnim izborima?

P.S. Sin ZD rezigniran tvojim postom!!!

Ovde su pomesane babe i zabe.

Otkud znate da je u seriji srbomrzacka? Otkud znate da je predstavljeno ubistvima Srba?

U americkim i engleskim serijima, holivud produkciji, imamo nesto mnogo opasnije nego sto je Bus, Klinton...

To drugo koje nasi konzumenti gutaju kao baba pilule razara mentalnu i duhovnu higijenu pojedinaca, ali bogami i drustva.

Lako je Amerikancima da postuju prava Indijanaca, kada su sve ucinili da ih vise skoro i nema tamo.

O americkoj demokratiju u rubrici ''humor i satira''.

O genetici, obicajima, sujeverjima, porodicnim odnosima, komsijskim odnosima i svemu ostalom kod Srba i Turaka, moze se dosta toga reci i stvar je za ozbiljnu studiju a ne za jalovo forumsko prepucavanje.

Uostalom gledajuci njih, mi gledamo nas, to je i glavni razlog zbog cega se i turske serije kod nas tako dobro primaju.
 
Pre nego što kreneš da se blamiraš, zastani malo. :)
Ja sam ovde kao i ti. Običan diskutant.
Tvoj stav me ništa specijalno ne interesuje, niti se sećam šta si pisao, niti me dotiče ako misliš suprotno od mene.
Ovo je igra mišljenja, a ne na život i smrt. (To ovako, uzgred.)

Nisam ti ja moderator na ovom potforumu.
Pogrešio si adresu. :D

Jesam, priznajem, izviniška :mrgreen:
 
Ebote, gledali smo Džingis Kana, Kanibala, Atilu, Aleksandra Makedosnskog ... Šta sad fali da odgledamo i Sulejmana Veličanstvenog ?

Niko nam ne zabranjuje da ga mrzimo ili volimo ili sagledavamo onako kako želimo. Ipak postoji distanca od 5 vekova ... Hajde da pogledamo pa onda da im ebemo nanu naninu zbog laži i prevare.
 

Back
Top