Suknje ili pantalone

Suknja ili pantalone

  • Suknja

  • Pantalone


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Suknja je zakon!
U svakom smislu - duga, kratka, do kolena, 7/8, siroka, uska, na a, na falte, karo, plisana, minic, casual i vecernja, poslovna, teksas, s izrezom, uz sako, uz kosulju.......
Nosim i pantalone, ali obozavam suknje
U njoj se bolje osecam, bolje izgledam i lepse se krecem
Sako, kosulja, suknja, dobre carape i stiklica - to je prava shady lady
 

Ja nosim uvek pantalone > nekako se osećam ´´opuštenije´´ kada nosim pantalone...
Dok sam bila klinka keva je jadna stalno forsirala : suknjice,haljinice...
E, a kada sam stigla do tinejdžerskih godina ´´uletela´´ sam u farmerke....
Sada nosim uglavnom: farmerke,somotne pantalone,letnje tanke,bermude....
Suknje nosim samo kada moram tj. samo u nekim Izuzetnim prilikama...Valjda sam se odvikla od suknji,svilenih čarapa (koje još pri prvom navlačenju pucaju...)




Hexy............z:girl:
 
Волим сукње, више волим хаљине, али немам ништа против панталона.
Радо носим сукње, још рађе хаљине.
Панталоне обавезно кад је јако хладно.
 
pa sad pantalone u onom klasicnom smislu ne volim,tipa elegantne neke,somotske i tako to al volim da nosim farmerke i leti platnene pantalone,i one "zatvorske" sire do ispod kolena.samo da ne bude mnogo usko jer onda imam osecaj ustogljenosti :neutral:

volim i suknje da nosim,ali pretezno kratke,mada nisu leti lose ni one duge siroke,al ako su onako leprsave i lepih boja a ne tetkaste...najgora duzina suknje mi je ona onako malo iznad kolena,nit duga,nit kratka,niti pola duzine nego onako potpuno nedefinisana :roll:
 
pa sad pantalone u onom klasicnom smislu ne volim,tipa elegantne neke,somotske i tako to al volim da nosim farmerke i leti platnene pantalone,i one "zatvorske" sire do ispod kolena.samo da ne bude mnogo usko jer onda imam osecaj ustogljenosti :neutral:

volim i suknje da nosim,ali pretezno kratke,mada nisu leti lose ni one duge siroke,al ako su onako leprsave i lepih boja a ne tetkaste...najgora duzina suknje mi je ona onako malo iznad kolena,nit duga,nit kratka,niti pola duzine nego onako potpuno nedefinisana :roll:
moja omiljenaz:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
ljubi je tetkaz:plez:
 
Сад је зима и носим само панталоне, пошто користим градски превоз... Али искључиво уске, не подносим ништа што је широко...
 
Pitanje za žene : Šta češće nosite suknje ili pantalone ?
Pitanje za muškarce : Da li više volite žene u suknjama ili u pantalonama ?

Zbog posla koji obavljam imam odredjeni dress code tako da sam tada uglavnom u suknjama i sakoima, kostimi neutralnih neupadljiv boja.. Posle radnog vremena, umem da experimentisem sa stilovima i najcesce nosim haljine jer mi daju osecaj slobode i nesputanosti.
 
Hmmm, najčešće ( skoro stalno ) sam u farmerkama, mada volim da nosim i suknje... Najviše volim kad su duge, lepršave, u nekom hipi fazonu :D Mada ni protiv haljina nemam ništa... Ma, volim sve što mi lepo stoji i u čemu se osećam dobro :)
 

Back
Top