Suknje ili pantalone

Suknja ili pantalone

  • Suknja

  • Pantalone


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
suknje.
Nekako mi je uvek zanimljivija kombinacija kad obucem suknju.
Sto se pantalona tice, kad provalim da mi neke fino stoje, ja ih ne skidam dok se skroz ne ofucaju...

Sto se tice tipova i toga sta od ova 2 oni vise vole za gledanje, oni vole bilo sta samo da je tesno, tako da ih pri biranju kombinacija bas i ne treba uzimati u obzir.
 
Panatalone, zato sto su mi prakticnije i lepse se osecam. Nemam farmerke, njih nikad nisam volela, osim somotskih.
Suknjice volim iznad kolena, ali sto sam starija i manje zgodna, cesce leti nosim 3/4 pantalone, u posebnim prilikama suknje ali sasvim dugacke.
 
Pantalone. Lanene. Crne. Ne moraju crne ali one su najbolje. Naravno i farmerke.

Suknje sam tek nedavno počela da nosim. Ako baš imam želju da se načinim... ženstvenijom... više volim haljine.
 
Jao meni noge nisu nikada bile adut. Mada sad nisu loše pošto su mišićave a nekako i izgledaju duže, al' su izudarane, što od onog što me je prosuo kolima, što od one sisate što me je išutirala a ujede od komaraca da ne spominjem. Ma milina.
 
meni je oduvek bilo komotnije u suknji ili haljini (cak i u vreme 'onih dana' :D)
ne razumem kako moze biti komotnije [ako mislimo na onaj osecaj telesne teskobe(telesne teskobe :eek::lol:) zbog odece]
u farmenkama il' pantalonama
ok lone ako su bas lagane

a mis'im...-komotnost pre svega! :)
 
Više volim suknje, ali ne znam da li sam češće u njima :confused: čak mislim da kad s euzme u obzir cela godina više vremena provedem u pantalonama. Ali to su ili farmerice ili neke druge sportske, militari, a nemam ni jedne jedine klasične pantalone, svečane. Kad treba da se doteram, uvek je to suknja ili haljina

A kad se ugojim, manje se vidi i bolje izgledam u nekoj lepoj prikladnoj suknji, nego u pantalonama.
 

Back
Top