Što mi dosadno

kako smarate , ovde ste nasli da se bockate ---- ne vredi Doco ,, alkohol droga vibrator na trecoj brzini, kupovina ali ,, smislila sam nesto ,, ,mada nije moj fah ali odo da kupim cd od Osmana Hadzica
 
ajde seko vidim da si malo daun pa da ti uljepsham dan....evo pjesma za tebe...nadam se da sam ti pomogao...eto, pa poslushaj...super je...a mozes kupiti i album...mnogo je dobar i tripozan

 
jedna moja koleginica rece "nama inteligentnim ljudima je uvek dosadno.tako ja kada sam bila mala nicim nisu mogli da me zabave"
eto sad ti uradi nesto sa ovim citatom.ja sam malo zinula i zatreptala.onako priglupo.nisam znala sta da joj kazem,jer nisam inteligentna.
mada me uglavnom sve smara.ali to je zato sto sam ja u stvari dosadna,a ne svet oko mene.
 
Struja:
jedna moja koleginica rece "nama inteligentnim ljudima je uvek dosadno.tako ja kada sam bila mala nicim nisu mogli da me zabave"
eto sad ti uradi nesto sa ovim citatom.ja sam malo zinula i zatreptala.onako priglupo.nisam znala sta da joj kazem,jer nisam inteligentna.
mada me uglavnom sve smara.ali to je zato sto sam ja u stvari dosadna,a ne svet oko mene.

Da nije ta tvoja koleginica malo retardirana? Mislim, ono, što si tuplji, to ti treba veća frka da te pokrene.
 

Back
Top